Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem az autó tépőzárral van összerakva...képtelenség annyit bontani meg összerakni. :rolleyes:

Vagy simán úgy rakták össze, hogy kis "szett"-ekből áll, aztán ha valami kell kiveszik, helyette egy másikat betesznek, és ha már kintvan, akkor kényelmesen lehet foglalkozni a darabjaival. :D

Opel 16v kolléga egy helyen biztosan van. A Teve utcában a Csergőnél a falon lóg :lol: (mármint a képei :D )

Amúgy nemtudom :P

Link to comment
Megosztás:

..

Opel 16v kolléga egy helyen biztosan van. A Teve utcában a Csergőnél a falon lóg :D (mármint a képei :P )

Amúgy nemtudom :rolleyes:

El van foglalva az e85 kütyüjével és az azt tesztelőkkel. Ahogy olvasom van dolga bőven.

Link to comment
Megosztás:

Morzsával vagy Dezsővel? :P

Dezső biztos díjazná :D

Ahogy emelték a benyaárat hirtelen mindeki etanollal akar járni! :lol: Fura!Egy éve meg hülyének néztek,amikor mondtam,hogy azzal járok.

Persze. Az normális hogy mindig azokat nézik hülyének akik újítanak. Aztán ahogy leesik többeknek hogy nem rossz ez, kezd változni a vélemény :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Komolyan nem hiszem el hogy nincs normális fehér színű első sárhányó elem....már kikattantam...bontóba volt egy de tele rozsdával...megszólal a fazon...ennél jobbat nem talál...megcsiszolja és sprayvel lefújja...mondom az persze :D

Színkód?

Jaj a szívem....

Link to comment
Megosztás:

A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL

Szombat este

A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plazakávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnokkel,

gondoltam,hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondottsemmit.

Csak nem alakult a beszélgetés, egész idö alatt csendben ült.Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez

semsegített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmikülönös.

Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.

Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velemtalálkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messzejár az esze...

Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett.

Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra,szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogyrákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam.

A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL

Szombat este

A Fradi kikapott. De este egy jót kúrtunk...

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na ma elég érdekes élményben volt részem.

Meglátogattam otthonában fórumunk közkedvelt moderátorát, és úgy döntöttünk BC-t cserélünk, én elhozom Tatabányára, felprogramoztatom - mivel itt a legolcsóbb - és mivel a motorunk a BC számára ugyanolyan, ezért ráérünk majd cserélni a következő találkozás alkalmával.

A tatabányai Opel márkaszerviz nagyon korrekt volt, míg a papírok rendeződtek, a szemem egy fekete Insignia kombin legeltettem. Majd a szervizes begurult a kocsival, felprogramoztuk a Karcsi által kívánt kódra.

Itt azonban jött az érdekes rész: 1 szerelő kivételével az összes az autó köré sereglett, és pár percen keresztül kérdezgettek, hogy mi ez és hogyan szereltem be, mit tud mutatni...stb. Nagyon csodálkoztak, volt aki azt mondta még nem látott ilyet, és dicsérték, mennyire jó kis kütyü. :P :lol: :D

:rolleyes:

Nem röhög. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.