Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megtaláltam a magyarázatot "zsenikém"!! Nem tudom, ha fogalmad sincs a dologról, minek kell reagálni rá és a másikat hülyének nézni, miközben úgy néz ki te vagy az!

Itt a magyarázat, hogy tisztában legyél vele:

Totalcar blogból:

Amiről erősen hallgat a hatóság!!!!!!

Az 1996.01.01. után újként forgalomba ...

Hát az ocsmányirodáról nekem is megvan a véleményem. A mai napig nincs benne a forgalmiban a teljesítmény adat. Volt is belőle gubanc amikor a súlyadóból teljesítményadót csináltak. Mire a kpm-től kikérték, hogy ez a típusú autó milyen teljesítményt tud addig eltelt majdnem egy év. Bár ez nekem csak jó volt mert addig nem kellett befizetnem semmit.

Most viszont itt a luxusadó. Ha megnézik a nyilvántartást (hozzánemértő aktatologatók) bizony nem találnak adatot így lehet majd jön a levél, hogy közöljem az apehnek, hogy mennyi az annyi, hogy tudják kell-e fizetnem.

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2010/0...sunya_gazdagok/

Link to comment
Megosztás:

Én kérek elnézést mindenkitől és mindenki részéről! :rolleyes: Legyetek szivesek nem igy hozzáállni egymáshoz! A vita vagy véleménykülönbség esetében nem kéne mindjárt felkapni a vizet! :D Zolka, ha nem "útálkodnak" veled, akkor lehet hogy utána sem nézel annak, hogy mi van a dolgok hátterében, hm? Értékeld pozitivan, hogy "nem halat adtak hanem megtanitottak halat fogni"! :P Jó fejek itt az emberek, ezért(is) "szeretek itt lenni", ne háborúzzatok! :lol:

:D :P

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam a magyarázatot "zsenikém"!! Nem tudom, ha fogalmad sincs a dologról, minek kell reagálni rá és a másikat hülyének nézni, miközben úgy néz ki te vagy az!

Itt a magyarázat, hogy tisztában legyél vele:

Nos a fórum arról szól, hogy próbálunk egymásnak segíteni. Sokszor én is helytelenül tudom a dolgokat, de a többiek nem emlegetik egyből a "felmenőimet".... (ha már az idézőjelezgetésnél tartunk)

hanem tapintatosan kiigazítanak :D

Nem kötekedni akarok,de te a közelébe sem voltál az igazságnak a "magyarázatoddal", miközben velem lekezelően viselkedtél, de ezt itt látta mindenki és lám-lám nem csoda, akkor h nem adtam múltkor igazat neked!

Részemről ennyi, lezártnak tekintem a vitát! Igen, jól írtad, ezek után egyáltalán nem vagy nekem szimpatikus és nem is szándékozom többet szóba állni veled!

Eleve OFF volt a téma, kit érdekel, hogy egy Corollán milyen a matrica.... :rolleyes: lényeg, hogy az Astráké zöld :P

ne haragudj, de abban sancinak teljesen igaza van, hogy ez a hangnem nem idevaló :P

még ha félreértés történt is, akkor sem kell így viselkedned... :D

Főleg nem egy cartárssal :lol:

Félre ne értsd, nem kioktatni akarok senkit, mert én NEM tartom magam teljesen hozzáértőnek minden témában, de nem is támadok egyből senkit....

Link to comment
Megosztás:

Nos a fórum arról szól, hogy próbálunk egymásnak segíteni. Sokszor én is helytelenül tudom a dolgokat, de a többiek nem emlegetik egyből a "felmenőimet".... (ha már az idézőjelezgetésnél tartunk)

hanem tapintatosan kiigazítanak :D

Eleve OFF volt a téma, kit érdekel, hogy egy Corollán milyen a matrica.... :rolleyes: lényeg, hogy az Astráké zöld :P

ne haragudj, de abban sancinak teljesen igaza van, hogy ez a hangnem nem idevaló :P

még ha félreértés történt is, akkor sem kell így viselkedned... :D

Főleg nem egy cartárssal :lol:

Félre ne értsd, nem kioktatni akarok senkit, mert én NEM tartom magam teljesen hozzáértőnek minden témában, de nem is támadok egyből senkit....

Sokak szemében most én vagyok a fekete bárány, csak azért, mert én viszonylag új vagyok itt! Nyugodtan nézzétek meg,h hogy indult ez az egész,h tisztában legyetek vele: 2065-2066. oldal

Link to comment
Megosztás:

Sokak szemében most én vagyok a fekete bárány, csak azért, mert én viszonylag új vagyok itt! Nyugodtan nézzétek meg,h hogy indult ez az egész,h tisztában legyetek vele: 2065-2066. oldal

ez egyáltalán nem igaz, senki sem tart fekete báránynak :P

mint mondtam nem kioktatás a cél, hanem segítség ;)

Ez egy összetartó kis csapat ;) mindenki segít mindenkin, úgy ahogy tud ;) és néha van hogy elnézünk dolgokat (velem az élen :rolleyes: :P )

de újabban elég sok a vita, a tegnap itt is, és pár napja a dieselben (amiben én is benne voltam egy kicsit :P )

Lényeg a lényeg - Szeressük egymást gyerekek - :D :lol: Nem kell nekünk vita, cikizzük ki inkább a szutyokisokat ;) (vagy most polgárháborút robbantottam ki :D :D :D , remélem nem ;) )

Részemről ennyi, többet nem kívánok hozzátenni! :P

Link to comment
Megosztás:

Nos a fórum arról szól, hogy próbálunk egymásnak segíteni.

Eleve OFF volt a téma, kit érdekel, hogy egy Corollán milyen a matrica.... :rolleyes: lényeg, hogy az Astráké zöld ;)

ne haragudj, de abban sancinak teljesen igaza van, hogy ez a hangnem nem idevaló :D

még ha félreértés történt is, akkor sem kell így viselkedned... :D Főleg nem egy cartárssal :P

Ez a szó szoros értelmében így van :D

Sokak szemében most én vagyok a fekete bárány, csak azért, mert én viszonylag új vagyok itt! Nyugodtan nézzétek meg,h hogy indult ez az egész,h tisztában legyetek vele: 2065-2066. oldal

Ne érts félre, ettől az utóbbi oldaltól sem vagy a szememben rossz ember csupán a türelmem (és gondolom a tied sem) nem minden tekintetben a legjobb :P és egy furcsának hangzó hangnemet próbálok inkább közepesnek tekinteni mintsem pozitívnak vagy negatívnak.

Sajnos tény, hogy egy "virtuális" fórumon nem az jön le mint a valós világban (sajnos sokszor estek már egymásnak jó arcok, személyes találkozásnál megismerték egymást és jó barátok lettek ;) ) tehát mielőtt elkezdenél köpködni rám (na ezt most ne negatívként vedd ;) ) inkább mint magánemberként ismerj meg vagy kérdezd meg miféle egy hülye az a Sanci -olyanoktól akik ismernek engem személyesen is ;) gondolom nem sokan vannak akik legszivesebben bontott féltengellyel dobálnának :lol: :D :P

Úgyhogy inkább fátylat erre az egészre, részemről.. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez a szó szoros értelmében így van :D

Ne érts félre, ettől az utóbbi oldaltól sem vagy a szememben rossz ember csupán a türelmem (és gondolom a tied sem) nem minden tekintetben a legjobb :P és egy furcsának hangzó hangnemet próbálok inkább közepesnek tekinteni mintsem pozitívnak vagy negatívnak.

Sajnos tény, hogy egy "virtuális" fórumon nem az jön le mint a valós világban tehát mielőtt elkezdenél köpködni rám (na ezt most ne negatívként vedd :D ) inkább mint magánemberként ismerj meg vagy kérdezd meg miféle egy hülye az a Sanci -olyanoktól akik ismernek engem személyesen is :D gondolom nem sokan vannak akik legszivesebben bontott féltengellyel dobálnának :D :P :lol:

Úgyhogy inkább fátylat erre az egészre, részemről.. :rolleyes:

részemről is OK, felejtsük el! :P

Link to comment
Megosztás:

.....

Sajnos tény, hogy egy "virtuális" fórumon nem az jön le mint a valós világban (sajnos sokszor estek már egymásnak jó arcok, személyes találkozásnál megismerték egymást és jó barátok lettek :P ) tehát mielőtt elkezdenél köpködni rám (na ezt most ne negatívként vedd ;) ) inkább mint magánemberként ismerj meg vagy kérdezd meg miféle egy hülye az a Sanci -olyanoktól akik ismernek engem személyesen is :D gondolom nem sokan vannak akik legszivesebben bontott féltengellyel dobálnának :D :P :lol:

Úgyhogy inkább fátylat erre az egészre, részemről.. :rolleyes:

vigyázz, mert elkérjük Zotyától a potyára kiszerelt féltengelyét :P :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

részemről is OK, felejtsük el! ;)

Oks :rolleyes: meg vagy hívva egy béke-pertura.. :D :P

vigyázz, mert elkérjük Zotyától a potyára kiszerelt féltengelyét :P :D :P :lol:

De akkor mit tesz a helyére? :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma elég érdekes élményben volt részem.

Meglátogattam otthonában fórumunk közkedvelt moderátorát, és úgy döntöttünk BC-t cserélünk, én elhozom Tatabányára, felprogramoztatom - mivel itt a legolcsóbb - és mivel a motorunk a BC számára ugyanolyan, ezért ráérünk majd cserélni a következő találkozás alkalmával.

A tatabányai Opel márkaszerviz nagyon korrekt volt, míg a papírok rendeződtek, a szemem egy fekete Insignia kombin legeltettem. Majd a szervizes begurult a kocsival, felprogramoztuk a Karcsi által kívánt kódra.

Itt azonban jött az érdekes rész: 1 szerelő kivételével az összes az autó köré sereglett, és pár percen keresztül kérdezgettek, hogy mi ez és hogyan szereltem be, mit tud mutatni...stb. Nagyon csodálkoztak, volt aki azt mondta még nem látott ilyet, és dicsérték, mennyire jó kis kütyü. :lol: :D :P

a 20éves csoda :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Komolyan nem hiszem el hogy nincs normális fehér színű első sárhányó elem....már kikattantam...bontóba volt egy de tele rozsdával...megszólal a fazon...ennél jobbat nem talál...megcsiszolja és sprayvel lefújja...mondom az persze :rolleyes:

Pár napja linkeltem neked ide kettőt is :D :P

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Érdekes egy sedan Astrát láttam ma.... Ilyen mindenféle színe volt, igencsak különböző elemekből volt összetéve, volt a hátulján egy rohadt nagy spojler, illetve ami érdekessége volt, hogy csapottseggűről voltak a lámpák betéve a sedan lámpák helyére. Fura volt.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Érdekes egy sedan Astrát láttam ma.... Ilyen mindenféle színe volt, igencsak különböző elemekből volt összetéve, volt a hátulján egy rohadt nagy spojler, illetve ami érdekessége volt, hogy csapottseggűről voltak a lámpák betéve a sedan lámpák helyére. Fura volt.

Legalább levillogtad???? :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.