Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is igyekszem helyesen írni, csak azt akartam ezzel az egésszel mondani, hogy el kell fogadni, ha valakinek nem megy. Nem pedig zrikálni érte, és tudálékosan osztani az észt. De mindegy!! Hosszú!!!

Itt nem voltam tudálékos, maximum a kis latin nyelvből szedett példával... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na milyen csönd lett. Vagy mindenki ebédel? :rolleyes:

Ne szítsad őket! Örülök, hogy végre kicsit abbahagyták és reméljük témát váltanak mert nem szívesen olvasok még több oldalnyi "helyesírási vitát"

Más:

2hét 25%-os etanolozás után tegnap telenyomtam a tankot tiszta benzinnel. Hát de szar lett. Sokkal rosszabbúl megy nélküle az autó :P Most várom, hogy lefogyjon kicsit, hogy rátankoljak. Könnyen rá lehet szokni erre az alkoholra :D

Link to comment
Megosztás:

Ne szítsad őket! Örülök, hogy végre kicsit abbahagyták és reméljük témát váltanak mert nem szívesen olvasok még több oldalnyi "helyesírási vitát"

Más:

2hét 25%-os etanolozás után tegnap telenyomtam a tankot tiszta benzinnel. Hát de szar lett. Sokkal rosszabbúl megy nélküle az autó :P Most várom, hogy lefogyjon kicsit, hogy rátankoljak. Könnyen rá lehet szokni erre az alkoholra :D

Nem rég olvastam, hogy az etanol a cukorbetegek vizeletében is megtalálható :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mondatot nagy kezdőbetűvel Zolika, valamint megrettentő az írásjelek hiánya is! :rolleyes: :D :P

lexarom :lol: meg lett oldva hogy múkodjon a billcsim. közben mások által ki lett beszélve h mi miért nem helyes de majd mindentegybeírokésakkorúgyseolvassátokelhaha :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a szokás egy rossz szokás, ami még a latin nyelv használata miatt maradt meg az emberekben. Ugyebár létezik a nyelvekben egy bizonyos befejezett, szenvedő múlt idő, amit a magyarban nem különböztetünk meg a szimpla múltidőtől. Ez nem más mint a praeteritum perfectum igeidőnek egy változata. Latinban és más ebből alakult nyelvekben használatos igealak.

Én a fórumon is szeretek és igyekszem is helyesen írni, mert részben ez is alakítja a rólam kialakult képet másokban. :rolleyes:

Azt hiszed? :D :P

Link to comment
Megosztás:

hűha, látom fagyos a hangulat... :D

akárcsak pár napja a dieselbe... :P :P

lényeg a lényeg: én nem szólok meg senkit, ha véletlen nem ír helyesen valamit :D összetartó csapatszellem :D ez a lelke mindennek :D

Lassan kezdem beismerni hogy az 1 éves izzítógyertyáimat a régi mociban felejtettem :rolleyes: :lol:

Link to comment
Megosztás:

és a régi mocid már nincs meg? vagy azt eladtad?? :D

Nem, megvan, a Velencei tó mellett, az egyik hegy oldalában a telken, a garázsban :P Végülis mire oda eljutunk, addigra már elolvadt a hó, akkor már úgysem kell. Amíg kéne addig úgyse tudok elmenni érte :D :rolleyes: De legközelebb ha megyek Fehérvárra akkor benézek, hátha föl lehet már menni. Azon a mocin van a felújított önindítóm is :lol: :D Októberben valahogy nem sikerült készülni a télre :D :P

"eladtad?" :P Olyan szerencsétlent nem találok... :P

Link to comment
Megosztás:

Nem, megvan, a Velencei tó mellett, az egyik hegy oldalában a telken, a garázsban :D Végülis mire oda eljutunk, addigra már elolvadt a hó, akkor már úgysem kell. Amíg kéne addig úgyse tudok elmenni érte :D :rolleyes: De legközelebb ha megyek Fehérvárra akkor benézek, hátha föl lehet már menni. Azon a mocin van a felújított önindítóm is :D :P Októberben valahogy nem sikerült készülni a télre :D :P

"eladtad?" :P Olyan szerencsétlent nem találok... ;)

;) ;) ;) ;)

tényleg neked nem nagyon van hova rakni :lol: az önindító mentsd meg, még szükség lehet rá ;)

apropó, nekem néha csinált olyat (kemény mínuszokban), hogy amikor indítóztam, és sokáig rajtatartottam, akkor mintha megszaladt volna :P túlpörgött vagy mi... szerinted cserés lesz? (máskor sosem csinálta azóta)

Link to comment
Megosztás:

Az mondjuk nem obis, hanem eredeti bajumaxos volt. (hatalmas különbség lehet :P ) de az bírt egy 1.5-2 évet kb.

Az enyém meg Mol-os :D és összvissz 11-12 éves -még a Wartburghoz vettem, a mai napig tökéletesen működik pedig a Rába gumijait azzal szoktuk fújkálni :rolleyes: nem volt még cash egy normális kompresszorra.. :D pumpálni meg komoly lenne... :D

Nem vagytók ám eccerüek...

Hát nem.. :lol: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Ennyire sokkoló volt a helyesírásos diskurzus, hogy mindenki megijedt és elbújt, vagy mi f.sz van? :rolleyes: :D

Helyesírás?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan,az etegyeln ftonos dloog,hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek.A tböbi bteü lheet tljees összevabisszásagn,mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög.Eennk oka,hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát,hneam a szót eszgébéen.

K.rvarégi, de nagyon jó és ráadásul igaz is :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.