Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hát mer csikoz is =) pedig nem gagyi, aztán azthitem nagyobb lett az új... gondoltam megkérdem biztos ami biztos =)

szal azér para mer kb nemlátok ki és az 5literes ablakmosó 1,5 hét alatt kiürül... =(

De nem azért csíkoz mert túllóg a vége 1-2 centivel :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

max lemosom a mögöttemlévőét is :D

Amikor elfogyott a pályán az ablakmosóm, le akartam menni egy kúthoz venni valami löttyöt hogy mosni tudjak még ha aranyért van is, és beálltam egy Picasso mögé. Nah az olyan frankón mosta az enyémet is, hogy csak a törlést kellett hozzá kapcsolni, és hibátlanul mostam Pöstig :rolleyes: Le se mentem venni ablakmosót :P

Link to comment
Megosztás:

Oké.

Jut eszembe, van eredeti ruszki "Lada-keréknyomás ellenőrző órám" tök jó. Csak elég érdekes értékeket tud mutatni. :rolleyes: De ereklye :D

Nekem meg volt Obis szivargyujtós kiskompresszorom, de az egyik opeltalin kölcsönkérték tőlem felfujni egy gimimatracot. Mire kész lett, elolvadt a műanyag háza. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg volt Obis szivargyujtós kiskompresszorom, de az egyik opeltalin kölcsönkérték tőlem felfujni egy gimimatracot. Mire kész lett, elolvadt a műanyag háza. :P :lol:

Mi használtuk sokat. Az mondjuk nem obis, hanem eredeti bajumaxos volt. (hatalmas különbség lehet :rolleyes: ) de az bírt egy 1.5-2 évet kb. Illetve lehet hogy többet is. De addig volt meg, utána elhagytuk :D

Link to comment
Megosztás:

Én épp Edelweiss-t kortyolok. Imádom a ezt a finom szűretlen fajtát. Sokkal teltebb, karakteresebb íze van mint egy hagyományos sörnek.

És citrommal, valamint rizzsel fogyasztandó. :D

sört inni kell, nem buziskodni hogy milyen jóó, 6után már mind1 :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én épp Edelweiss-t kortyolok. Imádom a ezt a finom szűretlen fajtát. Sokkal teltebb, karakteresebb íze van mint egy hagyományos sörnek.

Én meg nézem az üres jégeres üveget a TV mellett, és rájöttem hogy ha a literes, meg a két kicsi üveget egymásra teszem akkor magasabb mint a TV-m a DVD-lenemjátszóval együtt :rolleyes: Lehet hogy kicsit kisiklottam agyilag? :D :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond. Két hete amikor a jogsimat csináltattam, végeztem a dokinál, irány az okmányiroda. Ugye betelt a régi tipusu jogsim.

A t.k.m gondolt arra, hogy ott fényképet is csinálnak. :P

Azt a fejet. 6 napos borosta, haj szanaszét. Morcos fej, mert most ez lesz a képem 10 évig . :P

Az a gáz, hogy fekete fehér képet csinálnak, igy jobban látszik minden. Szerintem ha egy rendőr meglátja, eszébe sem jut majd a fólia után érdeklődni, vagy esetleg az eü. dobozt elkérni. :P ;)

Mult csütörtökön volt a nagy szám. Bementem a jogsimért az okmányirodába. Odaadja a csaj a borítékot, izgattottan feltépem, hogy milyen is lett a kép.

Elszörnyülködve mondtam a csajnak, hogy miért rózsaszínű a jogsim? Nem nő vagyok, hanem férfi.Erre közölte velem, hogy az mindegy. A hivatásos a kék. :D :D :P

De a mocsok, a képemet még megdícsérte.

Alig égtem. :lol: :D

Hm... Nekem1 éve lett legutóbb cserélve és én is pinket kaptam, pedig az enyémbe van adat rendesen :rolleyes: Ráadásul hivatásos is vagyok, + a kék a kedvenc színem ;)

Akkor hogy is van ez? :D

Link to comment
Megosztás:

Hm... Nekem1 éve lett legutóbb cserélve és én is pinket kaptam, pedig az enyémbe van adat rendesen :rolleyes: Ráadásul hivatásos is vagyok, + a kék a kedvenc színem :D

Akkor hogy is van ez? :D

Olyan sz.r lett a kép hogy nőnek néztek? :D

Fater is hivatásos, és neki sem kékebb a jogsija mint nekem :P (Mondjuk az övé is sz.r kép, de azé' bajusszal csak nem nézik már nőnek :P )

"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!"

én is így álltam neki tavaly szilveszterkor, és fél 2-ig nem is tudtak olyat mondani amivel nem nyitottam ki, de a chips-es zacsekkal besz.ptam. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.