Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nyugi myugi, én is beleszaladok néha :D mindenkivel előfordul, fő hogy kijavítottad :D

:rolleyes: Főleg hogy nincs kijavítva :D :D

Az semmi. Tavaly télen leigazoltak. Mondom ki vagyok s miért vagyok, kérdik a haverom születési dátumát...aszongya 1982, 4-ik hó mittomén hányadika. Azongya a suttyó fakabát mi az, hogy 4-ik hónap? Lehet az Március is.....na ekkor nem bírtam tovább. :P

áááá.... Inkább... :lol: nem mondok semmit.. :P

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Ekkora kib*szott sz*r napom nem volt még mostanában.....kémiából 1 pont és meg lett volna a 2es a TZ-n, környezetvédemeből 1 pont és megvan a 2es.

Voltam személyit csináltatni...volt ott egy család...anyuka fehér asszonka, apuka nagydarab afriaki néger csávó... 3 kisgyerek mind a három tejeskávé..Készítettek útlevelet..de a legnagyobb gyereket ( 10 éves ) nem lehetett lefotózni mert állandóan pofákat vágott....( zárójelben megjegyzem a legkissebb gyermek az babakocsiban volt... ) Legalább 15 percet kellett várni arra a rühes gyerekre amíg elkészül... :rolleyes: Parkolójegy lejárt.... :D De hálistennek nem büntettek meg..... Ja és a kép is olyan lett mint valami börtönviselt csíkosruhás fattyú...

Ne is mond. Két hete amikor a jogsimat csináltattam, végeztem a dokinál, irány az okmányiroda. Ugye betelt a régi tipusu jogsim.

A t.k.m gondolt arra, hogy ott fényképet is csinálnak. :P

Azt a fejet. 6 napos borosta, haj szanaszét. Morcos fej, mert most ez lesz a képem 10 évig . :P

Az a gáz, hogy fekete fehér képet csinálnak, igy jobban látszik minden. Szerintem ha egy rendőr meglátja, eszébe sem jut majd a fólia után érdeklődni, vagy esetleg az eü. dobozt elkérni. :P ;)

Mult csütörtökön volt a nagy szám. Bementem a jogsimért az okmányirodába. Odaadja a csaj a borítékot, izgattottan feltépem, hogy milyen is lett a kép.

Elszörnyülködve mondtam a csajnak, hogy miért rózsaszínű a jogsim? Nem nő vagyok, hanem férfi.Erre közölte velem, hogy az mindegy. A hivatásos a kék. :D :D :P

De a mocsok, a képemet még megdícsérte.

Alig égtem. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Főleg hogy nincs kijavítva :D :D

áááá.... Inkább... :P nem mondok semmit.. :P

pláne :P

A lényeg hogy érti ;) nah... hát... nah :lol:

Ma kemény voltam :D Ledudáltam-villogtam-pörgettem-mindencsináltam egy fekete s500-ast :P Ahogy elnéztem, az elején eszébe se jutott hogy neki szólhat ;) biztos nem szokott hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond. Két hete amikor a jogsimat csináltattam, végeztem a dokinál, irány az okmányiroda. Ugye betelt a régi tipusu jogsim.

A t.k.m gondolt arra, hogy ott fényképet is csinálnak. :D

Azt a fejet. 6 napos borosta, haj szanaszét. Morcos fej, mert most ez lesz a képem 10 évig . :P

Az a gáz, hogy fekete fehér képet csinálnak, igy jobban látszik minden. Szerintem ha egy rendőr meglátja, eszébe sem jut majd a fólia után érdeklődni, vagy esetleg az eü. dobozt elkérni. ;) ;)

Mult csütörtökön volt a nagy szám. Bementem a jogsimért az okmányirodába. Odaadja a csaj a borítékot, izgattottan feltépem, hogy milyen is lett a kép.

Elszörnyülködve mondtam a csajnak, hogy miért rózsaszínű a jogsim? Nem nő vagyok, hanem férfi.Erre közölte velem, hogy az mindegy. A hivatásos a kék. :P ;) ;)

De a mocsok, a képemet még megdícsérte.

Alig égtem. :P :lol:

:D Nekem az a szerencse hogy tegnap borotválkoztam...de azt se amiatt mert képkészítés lesz hanem mert vasárnap megcsináltam már mert már húúh.... :P na mind1.. :D

De nekemis...mivel feketefehér jobban látszik rajta minden kis szar... hajam dettó összevissza van, na meg az egész fejem tiszta gány rajta... 8 évre adták. A jogsimon egész jól nézek ki amúgy....még a hajam is pont be volt aznap zselézve, és az AC milanos mez volt rajtam aztán látszik a kis gallérja a képen..mint valami focista olyan fejem van :D

azzal az volt az égés hogy 1 csajszi régebben megszerezte a jogsiját mutatta a képet és na mondom én is megmutatom...büszkén odaadom erre beszól: Hát igen...ez törvény hogy a jogsin mindenki csúnya.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:P Nekem az a szerencse hogy tegnap borotválkoztam...de azt se amiatt mert képkészítés lesz hanem mert vasárnap megcsináltam már mert már húúh.... :lol: na mind1.. :D

De nekemis...mivel feketefehér jobban látszik rajta minden kis szar... hajam dettó összevissza van, na meg az egész fejem tiszta gány rajta... 8 évre adták. A jogsimon egész jól nézek ki amúgy....még a hajam is pont be volt aznap zselézve, és az AC milanos mez volt rajtam aztán látszik a kis gallérja a képen..mint valami focista olyan fejem van :P

azzal az volt az égés hogy 1 csajszi régebben megszerezte a jogsiját mutatta a képet és na mondom én is megmutatom...büszkén odaadom erre beszól: Hát igen...ez törvény hogy a jogsin mindenki csúnya.... :rolleyes:

:D én legalább alapjáraton lepusztult fejjel nézek arra aki igazoltat, aztán jobban hasonlít. Legalábbis szerintem :D aki eddig nézte megkérdezte mindig hogy ez tuti én vagyok -e :D

Link to comment
Megosztás:

A lényeg hogy érti :D nah... hát... nah :rolleyes:

Ma kemény voltam :D Ledudáltam-villogtam-pörgettem-mindencsináltam egy fekete s500-ast :P Ahogy elnéztem, az elején eszébe se jutott hogy neki szólhat :P biztos nem szokott hozzá :lol:

én ma egyik kollegával mentem ki egy céghez, kőkemény 2kmre van innen. még meleg volt a motor. hát hülye p!na elkezd erősködni a fjuzsönjével..aztán lemaradt. visszafelé, 2x2sáv, mellékútról kanyarodnék ki balra, már benn állok középen, senki nem takarodna kijjebb, meg se állna. nissanos kalapos fater, harapta a kormányt. aztán fastra kiengedett ofkorsz. begurulultam a nissanos mellé jobbról, nézek át, rámnéz: megijed, mert közben felvettem azt a pózt ahogy ő terelt, meg ugráltam az ülésen mint egy idióta, aztán lemaradt.... :D

nissanos előtt, szééép zőőd esikszét, már messziről látszik h fullpára az egész kocsi belülről, mondom a srácnak mellettem, figyeld meg, le fogja vágni az skanyart. azé bementem mellé és dudakészenlétbe helyeztem magam. na ez is úgy megijedt miközben tényleg levágta a kanyart, hogy majdnem felrántotta magát a sávelválasztó szigetre...lámpánál meg nem mert mellém gurulni, pedig bezsélgettem volna vele :D :P

Link to comment
Megosztás:

:P én legalább alapjáraton lepusztult fejjel nézek arra aki igazoltat, aztán jobban hasonlít. Legalábbis szerintem :D aki eddig nézte megkérdezte mindig hogy ez tuti én vagyok -e :lol:

egyszer egy este apámmal nézegettük az új (lecserélt) jogsiját, összehasonlítottuk az enyémmel...

másnap igazoltattak, odaadom a jogsit, papírokat, és azt mondja a rendőr biztos enyém a jogsi, nem tudtam mire mondja :D Mondom : naná hát vajjon kié lenne :rolleyes: erre aszongya hagyjam abba a poénkodást és száljak ki... :P (majdnem megbírságolt, úgy hozattam magam után a jogsimat...)

előző este összecseréltük az öregemmel :D

Link to comment
Megosztás:

(...) már messziről látszik h fullpára az egész kocsi belülről, mondom a srácnak mellettem, figyeld meg, le fogja vágni az skanyart. azé bementem mellé és dudakészenlétbe helyeztem magam. na ez is úgy megijedt miközben tényleg levágta a kanyart, hogy majdnem felrántotta magát a sávelválasztó szigetre...lámpánál meg nem mert mellém gurulni, pedig bezsélgettem volna vele :P :D

Mekkora genya vagy. :D

egyszer egy este apámmal nézegettük az új (lecserélt) jogsiját, összehasonlítottuk az enyémmel...

másnap igazoltattak, odaadom a jogsit, papírokat, és azt mondja a rendőr biztos enyém a jogsi, nem tudtam mire mondja :lol: Mondom : naná hát vajjon kié lenne :rolleyes: erre aszongya hagyjam abba a poénkodást és száljak ki... :P (majdnem megbírságolt, úgy hozattam magam után a jogsimat...)

előző este összecseréltük az öregemmel :D

Örülj, hogy nem a muteroddal cserélted össze. :D

Link to comment
Megosztás:

én ma egyik kollegával mentem ki egy céghez, kőkemény 2kmre van innen. még meleg volt a motor. hát hülye p!na elkezd erősködni a fjuzsönjével..aztán lemaradt. visszafelé, 2x2sáv, mellékútról kanyarodnék ki balra, már benn állok középen, senki nem takarodna kijjebb, meg se állna. nissanos kalapos fater, harapta a kormányt. aztán fastra kiengedett ofkorsz. begurulultam a nissanos mellé jobbról, nézek át, rámnéz: megijed, mert közben felvettem azt a pózt ahogy ő terelt, meg ugráltam az ülésen mint egy idióta, aztán lemaradt.... :lol:

nissanos előtt, szééép zőőd esikszét, már messziről látszik h fullpára az egész kocsi belülről, mondom a srácnak mellettem, figyeld meg, le fogja vágni az skanyart. azé bementem mellé és dudakészenlétbe helyeztem magam. na ez is úgy megijedt miközben tényleg levágta a kanyart, hogy majdnem felrántotta magát a sávelválasztó szigetre...lámpánál meg nem mert mellém gurulni, pedig bezsélgettem volna vele :D :P

igen... ez a "normális" :D pontosabban a megszokott. Azt bírom amikor sávelhúzásnál folyamatosan azt kell nézni hogy melyik barom nem veszi észre :rolleyes: Azt észrevettem mondjuk hogy újabban a taxisok egyre inkább beengedősek. Komolyan mostanában több taxis enged be, mint nő :P

A múltkor röhögtem egy jót a Hungárián este. Állás van a lámpánál, csajszi C3-ban kormányra lapulva, csípőből kormányozva néz ki a plüssmacik között. Erre látom hogy kiszáll előtte egy G astrás csávó, odamegy. Csaj lehúzza az ablakot. Ember már meg se próbált magyarázni, benyúlt, felkapcsolta a lámpát és visszült :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.