Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Holnap megint Eger unom már, de legalább van meló, meg nem fázunk, bent melózunk. Még két hét a tervek szerint. Legalább egy laptop lenne mobilnettel, vagy netkávézó a közelben, esténként lehetne fórumozni. :D :D

Erre van egy ajánlatom :P tehát: végy egy trémobílos mobilnetet, mellé egy asus eeepc700-ast (juronix 30e), keríts valahonnan egy külső usb-s cd/dvd olvasót a telepítő cd-nek (ha mégis venned kéne 15-16 körül simán kapsz), dugj a gépbe egy legalább 4gb-os sdhc kártyát (akárhol pár ezer), telepíts fel rá ubuntut (me az ingyé van és gyorsabb az expénél is) és máris (pár óra múlva) élvezheted a mobilitás előnyeit :P :P amúgy asszonyomé lett a cumó és olyannyira örült, hogy szinte azt éreztem kaptam egy virtuális béke Nobel díjat.. :P :D

Egyébként ITT van a leírás, hogy hogyan sikerált összehoznom.. :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

srácok, törlés gomb lesz lassan...

Ideje lenne :lol: szerencséjük, hogy itt nem vagyok moderátori jogokkal felvértezve.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon remélem. Eddig zöld matricám volt. Bebacna ha kitoltak velem. :D

hogy lehet az,h te a diesel autódra kék szinű zöldkártyás plakettet kaptál, mikor egyik haverom most januárban 2000es évjáratú benzines 1.4es 130 ezret futott off corolla-jára pirosat ragasztottak? :rolleyes: Valaki elmagyarázhatná nekem,h akkor ez hogy van!

Link to comment
Megosztás:

7700 volt a kézifékkötél. AGR lezárva, nem volt gond.

és akkor most hogy van? 2 évre kaptad a műszakit, és a zöldkártyát is? :D az király lenne nekem is :rolleyes:

valami olyasmit magyaráztak, hogy a régebbi (asszem 10 év feletti) autókra csak 1re adják. akkor ez nem igaz?

95-ös X17dtl-re 2 évre kapom mint te? gondolom csak igen :P

Link to comment
Megosztás:

hogy lehet az,h te a diesel autódra kék szinű zöldkártyás plakettet kaptál, mikor egyik haverom most januárban 2000es évjáratú benzines 1.4es 130 ezret futott off corolla-jára pirosat ragasztottak? :D Valaki elmagyarázhatná nekem,h akkor ez hogy van!

Passz. Jók voltak az értékek. :rolleyes:

Euro II a besorolásom.

Link to comment
Megosztás:

és akkor most hogy van? 2 évre kaptad a műszakit, és a zöldkártyát is? :D az király lenne nekem is :rolleyes:

valami olyasmit magyaráztak, hogy a régebbi (asszem 10 év feletti) autókra csak 1re adják. akkor ez nem igaz?

95-ös X17dtl-re 2 évre kapom mint te? gondolom csak igen :P

Igen. Két évre kaptam a műszakit, és a zöldkártyát is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és akkor most hogy van? 2 évre kaptad a műszakit, és a zöldkártyát is? :D az király lenne nekem is :rolleyes:

valami olyasmit magyaráztak, hogy a régebbi (asszem 10 év feletti) autókra csak 1re adják. akkor ez nem igaz?

95-ös X17dtl-re 2 évre kapom mint te? gondolom csak igen :P

nincs már külön zöldkártya érvényesség,szóval 2 évente kell hordani az autót műszakira és kész!

Link to comment
Megosztás:

Passz. Jók voltak az értékek. :rolleyes:

Euro II a besorolásom.

érdekes,ennek még utánna járok! Ezekszerint nincsenek a külömböző autó típusok különböző kategoriákban, hanem, amit éppen vizsgán teljesít, abba sorolják!? :D

Mostmár kezdek elbizonytalanodni, lehet ő is mégiscsak kéket kapott! Majd kiderítem!

Link to comment
Megosztás:

érdekes,ennek még utánna járok! Ezekszerint nincsenek a külömböző autó típusok különböző kategoriákban, hanem, amit éppen vizsgán teljesít, abba sorolják!? :rolleyes:

Mostmár kezdek elbizonytalanodni, lehet ő is mégiscsak kéket kapott! Majd kiderítem!

Nem. A forgalmiban is benne van a környezetvédelmi besorolás. Nekem Euro II . Ezt mindenképpen teljesitenie kell, különben nem adják meg. Nem adhatnak gyengébbet, mint ami a a motor besorolása. Ha azt nem tudja, bukta.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Gsi hátsó hídon láttam a rugó tányér alattvolt a függesztése stabilizátor rúdnak. Az érdekelne hogy a sima dobfékes hídon is rajta van a felfogatása? Vaterán láttam caraván hidat dobfékest azon rajta volt a helye a csavaroknak.

kerékfelfüggesztés hátul dobfékes tárcsafékes és a caraváné

szerintem rajta kell legyen :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Ekkora kib*szott sz*r napom nem volt még mostanában.....kémiából 1 pont és meg lett volna a 2es a TZ-n, környezetvédemeből 1 pont és megvan a 2es.

Voltam személyit csináltatni...volt ott egy család...anyuka fehér asszonka, apuka nagydarab afriaki néger csávó... 3 kisgyerek mind a három tejeskávé..Készítettek útlevelet..de a legnagyobb gyereket ( 10 éves ) nem lehetett lefotózni mert állandóan pofákat vágott....( zárójelben megjegyzem a legkissebb gyermek az babakocsiban volt... ) Legalább 15 percet kellett várni arra a rühes gyerekre amíg elkészül... :rolleyes: Parkolójegy lejárt.... :D De hálistennek nem büntettek meg..... Ja és a kép is olyan lett mint valami börtönviselt csíkosruhás fattyú...

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Ekkora kib*szott sz*r napom nem volt még mostanában.....kémiából 1 pont és meg lett volna a 2es a TZ-n, környezetvédemeből 1 pont és megvan a 2es.

Voltam személyit csináltatni...volt ott egy család...anyuka fehér asszonka, apuka nagydarab afriaki néger csávó... 3 kisgyerek mind a három tejeskávé..Készítettek útlevelet..de a legnagyobb gyereket ( 10 éves ) nem lehetett lefotózni mert állandóan pofákat vágott....( zárójelben megjegyzem a legkissebb gyermek az babakocsiban volt... ) Legalább 15 percet kellett várni arra a rühes gyerekre amíg elkészül... :D Parkolójegy lejárt.... :P De hálistennek nem büntettek meg..... Ja és a kép is olyan lett mint valami börtönviselt csíkosruhás fattyú...

Az a normális :lol: Rólam szórakozós helyen az unatkozó szekuriti nem hitte el hogy én vagyok én. Radásul olyan fejet sem tudtam vágni amivel esetleg hihetőbbé tehetem :D A végén már amikor a 26. grimaszt próbáltam ki akkor asszondta hogy inkább hagyjuk, húzzak befelé :D A sünik meg a képet nem is nézik általában amikor megállítanak, csak a nevemet betűzik el a rádijóba 5x mire a drót végén a másik tüskés is megérti... :rolleyes: egy igazoltatás nálam tartani szokott olyan 6-8 percig, és abból 5,5 a nevem feldolgozása :P

Link to comment
Megosztás:

Az a normális :D Rólam szórakozós helyen az unatkozó szekuriti nem hitte el hogy én vagyok én. Radásul olyan fejet sem tudtam vágni amivel esetleg hihetőbbé tehetem :P A végén már amikor a 26. grimaszt próbáltam ki akkor asszondta hogy inkább hagyjuk, húzzak befelé :D A sünik meg a képet nem is nézik általában amikor megállítanak, csak a nevemet betűzik el a rádijóba 5x mire a drót végén a másik tüskés is megérti... :rolleyes: egy igazoltatás nálam tartani szokott olyan 6-8 percig, és abból 5,5 a nevem feldolgozása :lol:

:D :P

balga rendőrök.... Na remélem márcsak jó pillanatok várnak ma rám..

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :D

balga rendőrök.... Na remélem márcsak jó pillanatok várnak ma rám..

Az semmi. Tavaly télen leigazoltak. Mondom ki vagyok s miért vagyok, kérdik a haverom születési dátumát...aszongya 1982, 4-ik hó mittomén hányadika. Azongya a suttyó fakabát mi az, hogy 4-ik hónap? Lehet az Március is.....na ekkor nem bírtam tovább. :P

Link to comment
Megosztás:

Az semmi. Tavaj télen leigazoltak. Mondom ki vagyok s miért vagyok, kérdik a haverom születési dátumát...aszongya 1982, 4-ik hó mittomén hányadika. Azongya a suttyó fakabát mi az, hogy 4-ik hónap? Lehet az Március is.....na ekkor nem bírtam tovább. :rolleyes:

neeeeeee, ez kész. am tavaly :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.