Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tudtad, hogy a rendszámodnak nincs eleje, nagyon nagy beleéléssel moshattad, ha az is lekopott

:D :P :D :D :P :lol:

amúgy szép jármű :D

Link to comment
Megosztás:

tudtad, hogy a rendszámodnak nincs eleje, nagyon nagy beleéléssel moshattad, ha az is lekopott

:P :D :D :P :lol: :D

amúgy szép jármű :P

Jé nekem fel sem tűnt, azt hittem arrafele ilyen rövidek a rendszámok, mondom akkor miért nem középre tették? :D :P Viccet félretéve, mi történhet ha látszik a rendszámom? Én eddíg sose takartam ki. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jé nekem fel sem tűnt, azt hittem arrafele ilyen rövidek a rendszámok, mondom akkor miért nem középre tették? :D :lol: Viccet félretéve, mi történhet ha látszik a rendszámom? Én eddíg sose takartam ki. :rolleyes:

pl kaphacc te is hógolyót a kocsid antennájára, mint pl én is :P

Link to comment
Megosztás:

Jé nekem fel sem tűnt, azt hittem arrafele ilyen rövidek a rendszámok, mondom akkor miért nem középre tették? :D :lol: Viccet félretéve, mi történhet ha látszik a rendszámom? Én eddíg sose takartam ki. :rolleyes:

Az, hogy most már mindenki tudja, hogy a csomitér felől feltörhető és keresni kell egy "eldugott" kapcsolót az AC-hez...csak kell figyelni a rendszámot, nehogy mást szivassunk meg! :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Jé nekem fel sem tűnt, azt hittem arrafele ilyen rövidek a rendszámok, mondom akkor miért nem középre tették? :P ;) Viccet félretéve, mi történhet ha látszik a rendszámom? Én eddíg sose takartam ki. :rolleyes:

én se szoktam, mondjuk adatvédelem vagy ilyesmi, de Novy se mond hülyeséget :D

pl kaphacc te is hógolyót a kocsid antennájára, mint pl én is ;)

:D :P :D

nekem még a rendszámot se kell látni, nincs még egy ilyen vasalódeszkás a környéken :D :P :P vagy igen? :lol:

Link to comment
Megosztás:

pl kaphacc te is hógolyót a kocsid antennájára, mint pl én is :lol:

Hát ha feléred... :D :D

Az, hogy most már mindenki tudja, hogy a csomitér felől feltörhető és keresni kell egy "eldugott" kapcsolót az AC-hez...csak kell figyelni a rendszámot, nehogy mást szivassunk meg! :P :D :D

Tényleg, baccameg.... :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

Nem bacakodni...mert felkapom a mentős ruhám! :D

Publikus helyen nem szeretem a rendszámom teljes egészében mutogatni. :P A végét meghagytam a szebb jövő érdekében, hátha valaki Csíkszeredában jár és ha nem is lessz hógolyó az antennámon majd felismer a rendszám alapján....mondjuk aki rendszeresen jár közületek itt az sem képes megállni egy 10 percre. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem bacakodni...mert felkapom a mentős ruhám! :P

Publikus helyen nem szeretem a rendszámom teljes egészében mutogatni. ;) A végét meghagytam a szebb jövő érdekében, hátha valaki Csíkszeredában jár és ha nem is lessz hógolyó az antennámon majd felismer a rendszám alapján....mondjuk aki rendszeresen jár közületek itt az sem képes megállni egy 10 percre. :P

gyóvann nah, amúgy összesen 2x jártam arra, brassó fele járok :D

be márciusba benézek ;) (februárba anyjuk jön :P :lol:) akkor megyek, remélem addig az idő is javul ;)

és nyomunk egy gyorsulást meglátjuk akkor is nagy lesz az arcocskád :rolleyes: :D :P :D :D gyó nah, csak viccelek ;)

Link to comment
Megosztás:

Cöh....Hogy mik vannak a dízelbe... Besz*rás :P :lol:

Látom, ellőttem volna még egy-két poént, de szétoszlatták a tömeget. :D Holnap megint Eger unom már, de legalább van meló, meg nem fázunk, bent melózunk. Még két hét a tervek szerint. Legaláb egy laptop lenne mobilnettel, vagy netkávézó a közelben, esténként lehetne fórumozni. Szerencsére olyan csávóval vagyok egy szobába aki szereti a discoverit, hogyan készült meg, hasonlók, különben nézhetném az anyátok köztet. Mostanában nem is tankolok sűrűn, heti egy tecsó oda-vissza. :rolleyes: Délután votunk a sógoroméknál, kaptunk tortát, az asszony fogta az úton, aztán jött egy havas kanyar, már nyúltam a kézifék felé, rápillantok, aszonggya, te fogod kitakarítani! :D Elmaradt a gyereknap. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Látom, ellőttem volna még egy-két poént, de szétoszlatták a tömeget. :P Holnap megint Eger unom már, de legalább van meló, meg nem fázunk, bent melózunk. Még két hét a tervek szerint. Legaláb egy laptop lenne mobilnettel, vagy netkávézó a közelben, esténként lehetne fórumozni. Szerencsére olyan csávóval vagyok egy szobába aki szereti a discoverit, hogyan készült meg, hasonlók, különben nézhetném az anyátok köztet. Mostanában nem is tankolok sűrűn, heti egy tecsó oda-vissza. :D Délután votunk a sógoroméknál, kaptunk tortát, az asszony fogta az úton, aztán jött egy havas kanyar, már nyúltam a kézifék felé, rápillantok, aszonggya, te fogod kitakarítani! :D Elmaradt a gyereknap. :P :D

:lol: :D te szegény, még ez sem jött össze :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

Látom, ellőttem volna még egy-két poént, de szétoszlatták a tömeget. :D Holnap megint Eger unom már, de legalább van meló, meg nem fázunk, bent melózunk. Még két hét a tervek szerint. Legaláb egy laptop lenne mobilnettel, vagy netkávézó a közelben, esténként lehetne fórumozni. Szerencsére olyan csávóval vagyok egy szobába aki szereti a discoverit, hogyan készült meg, hasonlók, különben nézhetném az anyátok köztet. Mostanában nem is tankolok sűrűn, heti egy tecsó oda-vissza. :rolleyes: Délután votunk a sógoroméknál, kaptunk tortát, az asszony fogta az úton, aztán jött egy havas kanyar, már nyúltam a kézifék felé, rápillantok, aszonggya, te fogod kitakarítani! :P Elmaradt a gyereknap. :D :P

:P :lol:

Ha hogyankészültöt nézel akkor honnan tudod mit tud Magdianyus? :D :D A hogyan készült jó amúgy csak redszeresen marógépnek fordítják az esztergát és gyalunak a marást :P

Link to comment
Megosztás:

Látom, ellőttem volna még egy-két poént, de szétoszlatták a tömeget. :P Holnap megint Eger unom már, de legalább van meló, meg nem fázunk, bent melózunk. Még két hét a tervek szerint. Legaláb egy laptop lenne mobilnettel, vagy netkávézó a közelben, esténként lehetne fórumozni. Szerencsére olyan csávóval vagyok egy szobába aki szereti a discoverit, hogyan készült meg, hasonlók, különben nézhetném az anyátok köztet. Mostanában nem is tankolok sűrűn, heti egy tecsó oda-vissza. :rolleyes: Délután votunk a sógoroméknál, kaptunk tortát, az asszony fogta az úton, aztán jött egy havas kanyar, már nyúltam a kézifék felé, rápillantok, aszonggya, te fogod kitakarítani! :D Elmaradt a gyereknap. :D :lol:

Soltvadkert

és az igencsak jó lenne.

Link to comment
Megosztás:

Én is erre gondoltam, ahogy ugye a swift is egyterű, a kispolszki és a smart is kúpé, és az axiam is sportautó ;) :lol:

Jah... a terepjáró wartburgot majdnem kihagytam. :D

Nah jóvan abbafajeztem :rolleyes:

az axiam a legkeményebb, sport :P :D :D megy vagy 60-at, de a hangja olyan mintha menne 200-al :D :P

a wartburg tényleg terepjáró ;) tapasztalatból mondom :P

(mondjuk amikor leszakítottam torokból a kipufogócsövet kicsit kételkedtem benne :P de .... ment az jól terepen ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :P

Ha hogyankészültöt nézel akkor honnan tudod mit tud Magdianyus? :D :lol: A hogyan készült jó amúgy csak redszeresen marógépnek fordítják az esztergát és gyalunak a marást :D

De legalább megtudtam, hogy a termosztátnak két oldala van! :P

Magdianyus szeptember óta halott! :D

A gyerekek nézik, Vili-bá meg sittes lett! Már kiengedték, de azóta csak tusfürdővel zuhanyzik, az nem tud olyan könnyen kicsúszni a kezéből! :P

Na viszlát péntek este! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.