Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jövőre ugyan úgy fel fogod tenni a kérdést :rolleyes:

Akkor majd megkapja, hogy olvass vissza! :P :D

Te figy...szerintem ne függőlegesen akard lezárni, hanem egy előtetőt kéne csinálnod adott lejtéssel (természetesen a tetőtől lejtsen) elöl és hátul is a tető anyagából (ha jól sejtem hullámlemez vagy pala lehet, de az előtetőnek a hullámlemez jobb volna)... több mindent véd szerintem...

Az alákövezést meg ha csinálod majd, akkor gondolom egybe a járdával nem? Megfelelő vastagságú kavicsos alap rá a térkő (vagy bármi amit gondolsz) és kapásból elbírja a kocsit :lol:

De ez az én véleményem csak (szakmai ártalom) :D

Hátul már nem ver be, mert ott van a OSB, csak néha kap egy kicsit a tökür, meg az ajtó, az utca felől sem vészes, mert ha megnézed fent a tetők majdnem összeérnek. Majd valamit alkotok hozzá. Most egyenlőre csak két keréknyom alá lesz olyan gyephézagos lap, kaptam a szomszédtól pár darabot, majd kipótolom.

Link to comment
Megosztás:

Hátul már nem ver be, mert ott van a OSB, csak néha kap egy kicsit a tökür, meg az ajtó, az utca felől sem vészes, mert ha megnézed fent a tetők majdnem összeérnek. Majd valamit alkotok hozzá. Most egyenlőre csak két keréknyom alá lesz olyan gyephézagos lap, kaptam a szomszédtól pár darabot, majd kipótolom.

Jaaa értem....jó az a gyephézagos dolog is...legalább nem fogsz dagonyát csinálni, ami nem utolsó szempont :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

tegnap is volt msnen

az nem elírás, hanem 1000Ftról indulnak az alkatrészek.

Lehet nem figyeltem amikor feljött. :D

Amúgy azon agyalok hogy ez nem a bontó ahova Dáwid is jár..? Meg én is vettem a km spirált. Ott is úgy volt hogy 1000Ft-ért adott cuccosokat..legalábbis onnan indult sokminden. Meg amikor van ott az oldalon jobb oldalt egy bordó astra...az mintha a bontós srác háza előtt állna... :rolleyes:

Nah mind1 :P

Link to comment
Megosztás:

Lehet nem figyeltem amikor feljött. :P

Amúgy azon agyalok hogy ez nem a bontó ahova Dáwid is jár..? Meg én is vettem a km spirált. Ott is úgy volt hogy 1000Ft-ért adott cuccosokat..legalábbis onnan indult sokminden. Meg amikor van ott az oldalon jobb oldalt egy bordó astra...az mintha a bontós srác háza előtt állna... :rolleyes:

Nah mind1 :lol:

De az :P A képek mondjuk pont nem ott készültek, de a név meg a telefonszám stimmel :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sőt, az embléma sem passzol, meg az antenna is más, lehet hogy törve volt. :rolleyes:

És ennyi pénzért inkább EZT

kicsit sántít a mondókád :D

ennyi pénzért.. majd egy 100assal több, meg 4 évvel idősebb is.

meg ugye 2.0 16v kicsit sokba kerülne még fenntartani nekem.

Link to comment
Megosztás:

kicsit sántít a mondókád :rolleyes:

ennyi pénzért.. majd egy 100assal több, meg 4 évvel idősebb is.

meg ugye 2.0 16v kicsit sokba kerülne még fenntartani nekem.

Most vagy erős autó kell, vagy olcsón fenntartható.

Másrészt a 2 literesben van klíma, villanyablak...stb

Link to comment
Megosztás:

Most vagy erős autó kell, vagy olcsón fenntartható.

Másrészt a 2 literesben van klíma, villanyablak...stb

igen van sok extra azt láttam én is

de az 1.6 szr egy nem a leggyengébb, és nem is a legdrágábban fenntarható autó.

első sajátnak jó lesz az is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Aztán majd a még éppen nem veterán korú autódra is fizetheted a luxusadót :rolleyes: :D

Most muszáj volt elrontani? Tisztára mint a feleségem. :P Olvasom neki, 400ropi, tele extrával, tök jó adjuk el az Astrát, vegyük meg, erre idejön, megnézi, ja nem mondtad 3 liter meg 211paci. :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen van sok extra

Nesze neked extra mf1.gif

www.tvn.hu_c9f12245c030cf63fa0b2fd0d4798f67.jpg

Amúgy meg ne piszkáld az asszony kocsiját mert kettéharapja a torkod.. :D de amúgy nem volt ártalmas, hogy kihajtottad az ablaktörlőket :P nem fagyott rá a haw :lol: :D és egy mosás sem lett volna ártalmas.. :D

Frankó volt az út hazafele. Féltem, hogy Tokaj meg Tarcal közt beragadunk de egész elfogadható volt, onnantól már tudtam haladni 110 körül :P csak párszor blokkolt néhány amatőr.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg ne piszkáld az asszony kocsiját mert kettéharapja a torkod.. :D de amúgy nem volt ártalmas, hogy kihajtottad az ablaktörlőket :P nem fagyott rá a haw :lol: :D és egy mosás sem lett volna ártalmas.. :D

Frankó volt az út hazafele. Féltem, hogy Tokaj meg Tarcal közt beragadunk de egész elfogadható volt, onnantól már tudtam haladni 110 körül :P csak párszor blokkolt néhány amatőr.. :rolleyes:

azthittem egy kocsival voltatok...

Link to comment
Megosztás:

azthittem egy kocsival voltatok...

Lófixt :rolleyes: nem tűnt fel, hogy ott áll a tied mellett egy Combo, hátulján egy szép nagy árdápsávos izé sassal a közepében? :P :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

24 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot...

Azigen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.