Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valamelyik nap majdnem úgy volt, hogy ottmarad, ahol van, de aztán beindult. :D Amúgy kellett a séta, meg a tököm se fog letakarítani róla 3 köbméter havat. :lol: :rolleyes:

Nekem is aza a baj, hogy most hetente egyszer indítom el, aztán páralecsapódás vagy mittudoménmi, és van, hogy nem indul, bár most 0-fokban azonnal elkapta. csak orral állok a beálló végénél, és macerás felnyitni, inkább kerregetek amíg beindul. Amikor mentünk melózni szerda reggel kirohantam -13fokban egy próbaindításra, olyan 3 másodperc alatt indult el, aztán leállt, utánna azonnal elindult, és már járt, igaz egyenetlenül. Etanollal felesben.

na igen akinek nincs gari az takarítsa az autót... a hótól... akinek meg van az az egész udvart :P

asszem az udvaron kicsit több hó van, mint egy autón bármikor is...

egy félóra kellett hozzá.

de kész.

Áldom az eszem , hogy nyáron megcsináltam a beállót. Lezártam az orránál is egy OSB-lappal, azt fel tudom hajtani, ha hátra akarok menni. nem egy garázs, de a semminél több. Nyáron még lelógatok valamit elől-hátul, hogy ne verjen alá az eső annyira. Alá kéne még kövezni, mert tavasszal sár lesz rendesen.

293577.jpg

Teljesen nem tudom lezárni, a kutyák úgyis átrágnák magukat rajta. :D Elkezdtem kihozni a villanyt is, csak a hideg miatt félbemaradt a projekt, van felette egy lámpa, meg lesz egy konnektor szerelni. Igaz kicsit szűk, a ha jobb oldalán szerelek úgy kell betolatni, és átt kell másznom az anyósülésen a kiszálláskor. De hát ez van. Így kevesebb anyag kellett mintha különállót csináltam volna.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is aza a baj, hogy most hetente egyszer indítom el, aztán páralecsapódás vagy mittudoménmi, és van, hogy nem indul, bár most 0-fokban azonnal elkapta. csak orral állok a beálló végénél, és macerás felnyitni, inkább kerregetek amíg beindul. Amikor mentünk melózni szerda reggel kirohantam -13fokban egy próbaindításra, olyan 3 másodperc alatt indult el, aztán leállt, utánna azonnal elindult, és már járt, igaz egyenetlenül. Etanollal felesben.

Áldom az eszem , hogy nyáron megcsináltam a beállót. Lezártam az orránál is egy OSB-lappal, azt fel tudom hajtani, ha hátra akarok menni. nem egy garázs, de a semminél több. Nyáron még lelógatok valamit elől-hátul, hogy ne verjen alá az eső annyira. Alá kéne még kövezni, mert tavasszal sár lesz rendesen.

Teljesen nem tudom lezárni, a kutyák úgyis átrágnák magukat rajta. :rolleyes: Elkezdtem kihozni a villanyt is, csak a hideg miatt félbemaradt a projekt, van felette egy lámpa, meg lesz egy konnektor szerelni. Igaz kicsit szűk, a ha jobb oldalán szerelek úgy kell betolatni, és átt kell másznom az anyósülésen a kiszálláskor. De hát ez van. Így kevesebb anyag kellett mintha különállót csináltam volna.

Teljesen jó. Esőtől, hótól jól megvéd...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is aza a baj, hogy most hetente egyszer indítom el, aztán páralecsapódás vagy mittudoménmi, és van, hogy nem indul, bár most 0-fokban azonnal elkapta. csak orral állok a beálló végénél, és macerás felnyitni, inkább kerregetek amíg beindul. Amikor mentünk melózni szerda reggel kirohantam -13fokban egy próbaindításra, olyan 3 másodperc alatt indult el, aztán leállt, utánna azonnal elindult, és már járt, igaz egyenetlenül. Etanollal felesben.

...

Sajnos nálam nem az a baj, hogy ritkán van beindítva. Minden nap kétszer röfög, kivétel hétvégén. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Séta...várjál rákeresek a gugliban...séta....láb,járás,régi helyváltoztatási eszköz, valami rémlik. :rolleyes:

Én már több mint egy hete gyaloggal járok...most van az a rész mikor már élvezni is kezdem. :D -32 fokban jobb volt sétálni mint kínozni a szerencsétlent...

Link to comment
Megosztás:

Én már több mint egy hete gyaloggal járok...most van az a rész mikor már élvezni is kezdem. :P -32 fokban jobb volt sétálni mint kínozni a szerencsétlent...

Mentünk Egerbe a céges Boxerral, termosztát kuka, kartonlap a hűtő előtt a víz stabilan állt 60-70 fokon. Pesten már kezdtek kiolvadni az oldalsó ablakok, de csak elől. Bellülről fújtuk jégoldóval az üveget. :rolleyes: Én is azt mondtam, hogy inkább gyalogolok minden reggel a szálásról a melóhelyre, mint beülni a jégverembe. Komoly egy gép, az én biciklibowdenem van benne a gázbowden helyén. :D Nálatok érdemes lenne gondolkodni az állófűtésen nem?

Link to comment
Megosztás:

Teljesen nem tudom lezárni, a kutyák úgyis átrágnák magukat rajta. :rolleyes: Elkezdtem kihozni a villanyt is, csak a hideg miatt félbemaradt a projekt, van felette egy lámpa, meg lesz egy konnektor szerelni. Igaz kicsit szűk, a ha jobb oldalán szerelek úgy kell betolatni, és átt kell másznom az anyósülésen a kiszálláskor. De hát ez van. Így kevesebb anyag kellett mintha különállót csináltam volna.

miért nm állsz a járdára félig, akkor már körbejárhatod az autót szereléskor.

a garim nekem se tágabb sőt... szem félméterrel keskenyebb, és csak egy ajtót lehet kinyitni teljesen, de kerékcserére nem álltam ki a gariból így se. :D

Teljesen jó. Esőtől, hótól jól megvéd...

ez sajnos esőtől még csak csendes esetben védi meg.

majd ha lelógat előre vmit, akkor már talán, de a vízszintesen eső viharos nyári esőtől az se óvja meg.

Link to comment
Megosztás:

Mentünk Egerbe a céges Boxerral, termosztát kuka, kartonlap a hűtő előtt a víz stabilan állt 60-70 fokon. Pesten már kezdtek kiolvadni az oldalsó ablakok, de csak elől. Bellülről fújtuk jégoldóval az üveget. :rolleyes: Én is azt mondtam, hogy inkább gyalogolok minden reggel a szálásról a melóhelyre, mint beülni a jégverembe. Komoly egy gép, az én biciklibowdenem van benne a gázbowden helyén. :D Nálatok érdemes lenne gondolkodni az állófűtésen nem?

Gondolkodunk mi eleget....tavasszal vagy veszünk házat vagy építeni fogunk és akkor fűtőtt garázs fogja várni az autót. Viszont, ha nem találja meghálálni, hogy most a hubazze' minuszokban is fűtőtt gariban volt akkor becsszó meggyújtom. :P

Link to comment
Megosztás:

miért nm állsz a járdára félig, akkor már körbejárhatod az autót szereléskor.

a garim nekem se tágabb sőt... szem félméterrel keskenyebb, és csak egy ajtót lehet kinyitni teljesen, de kerékcserére nem álltam ki a gariból így se. :rolleyes:

ez sajnos esőtől még csak csendes esetben védi meg.

majd ha lelógat előre vmit, akkor már talán, de a vízszintesen eső viharos nyári esőtől az se óvja meg.

Mert vékonyak a járdalapok, és törnek ha rájukmegyek, meg akkor is nagyon szűkös a hely oldalt. Nyáron nem gond, mert hátramegyek, csak ha több napos a projet akkor itt nem ázik.

Szerencsére az esők 90%-a föleg amelyik széllel jön hátulról érkezik, azért zártam le onnan at OSB-lappal. Van a pincébe nádam, majd abból csinálok táblát azzal lezárom hátul a járda felett fejmagasságig, az utca felől meg antennamagasságig.

Link to comment
Megosztás:

Most jöttünk a tecsóból, a parkolóban egy srác öntögette a Golf-ba ( talán ötös, vagy hatos volt) a VIP-olajat. :P Azért eléggé gáz nem? Még én sem rakom bele, pedig nem több millás a kocsim. :lol:

Lehet adaléknak szánta hátha gazdaságosabban fog múúkodni a moci. :rolleyes:

Ja és többet ne szidjuk a parkolni nemtudókat...:D

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2010/01...gumiembereknek/

Link to comment
Megosztás:

Lehet adaléknak szánta hátha gazdaságosabban fog múúkodni a moci. :rolleyes:

Ja és többet ne szidjuk a parkolni nemtudókat...:D

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2010/01...gumiembereknek/

Én ezt nagyon könnyen elintézem, meg sem állok olyan helyen, ahol bárkinek eszébe jutna 5 méterre megközelíteni a kocsimat. Tecsó-metró csakis a legutolsó sor, jó messze a bevásárlókocsiktól, úgyis mindenki lusta gyalogolni. :P

De ez a Cougar-Tehén jól néz ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ezt nagyon könnyen elintézem, meg sem állok olyan helyen, ahol bárkinek eszébe jutna 5 méterre megközelíteni a kocsimat. Tecsó-metró csakis a legutolsó sor, jó messze a bevásárlókocsiktól, úgyis mindenki lusta gyalogolni. :D

De ez a Cougar-Tehén jól néz ki. :P

Beférne hozzád az udvarra? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Felébredtem... De arra hogy a fölöttünk lakó porszívózik. Aztán felálltam kinéztem az ablakon, és észrevettem hogy ez se porszívó hanem egy nissan tiltáson pórbál parkolni a járdán... :P Aztán hallom a szomszéd szobából apám kiabálását hogy HÉÉ'b+... akkor felfogtam hogy az a hókupac ami felé elindult az a Zafira lesz :P :lol: Közben egy enyhén ittas emberke elkezdte tolni de ez a nagyonbarom nem vette észre úgyhogy időnként elkezdett tolatni amikor elakadt :D Elkezdtem venni videóra, de elfogyott a memórija :rolleyes: De ha ezekután lemegyek, és elindulok barátnőmhöz, é skiderül hogy ez se csúszik annynra, csak ez is ennyire szerencsétlen akkor megkészülök :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.