Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Láttam már, nekünk meg kint van a gázóradoboz a kerítés tövében, a kicsi átfár alatta, de a nagy van amikor elfelejti kikerülni. Jól be is van már horpadva. :rolleyes:

:P :D

Tuti én is tele lennék kutyákkal macskákkal ha nem emeletesben laknék. Ide meg nem akarok hozni mert csak rossz lenne neki

Link to comment
Megosztás:

Ha már páran linkeltek, én is fogok. Az én szobámban nincsenek se alkatrészek, se különös plüss lények, viszont vannak szép korsóim, és van pár autómodellem.

http://img7.tar.hu/invictus/img/71808245.jpg

http://img7.tar.hu/invictus/img/71808246.jpg

Nem rossz. :D Nekem is van pár machboxom, a lányok mostanában sokat játszanak velük, csak úgy pattog le a festék... :rolleyes: , amikor felüvöltök, hogy ésszel, az asszony, még melléjükáll, hogy mit sajnálom őket. :D Amikor meg nagyon eldurvul a játék akkor begyüjtőm őket, és elvonulok velük a szobába duzzogni, az én játékaim!!!! :lol: Hogyan is lehetne elmagyarázni nekik, hogy annak idején havonta kaptam egyet, olyan 100-120forint volt, egy-két napig mindíg az új autóval aludtam, meg külön polcuk volt. Nekik meg számítógép, telefon, mp4, az autóimat meg backodják a falhoz. :P

Link to comment
Megosztás:

Tudom már hol kell keresnem astra caravant.. :P :P

Nem rossz. :D Nekem is van pár machboxom, a lányok mostanában sokat játszanak velük, csak úgy pattog le a festék... :D , amikor felüvöltök, hogy ésszel, az asszony, még mellékáll, hogy mit sajnálom őket.

Bezzeg ha telibe vernéd az astrát a falon akkor az asszony téged nem sajnálna :lol: :D

07_becsinyujtofa1.jpg :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bezzeg ha telibe vernéd az astrát a falon akkor az asszony téged nem sajnálna :rolleyes: :D

Volt már olyan, még az elején amikot szoktam a szűk beállót, hogy nekiért a jobb tükör a falnak. Csak úgy karistolt...az asszony.: a fal A FAL!!!!, én meg: a tükör... A TÜKÖR!!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz. ;) Nekem is van pár machboxom, a lányok mostanában sokat játszanak velük, csak úgy pattog le a festék... :P , amikor felüvöltök, hogy ésszel, az asszony, még melléjükáll, hogy mit sajnálom őket. :lol: Amikor meg nagyon eldurvul a játék akkor begyüjtőm őket, és elvonulok velük a szobába duzzogni, az én játékaim!!!! :P Hogyan is lehetne elmagyarázni nekik, hogy annak idején havonta kaptam egyet, olyan 100-120forint volt, egy-két napig mindíg az új autóval aludtam, meg külön polcuk volt. Nekik meg számítógép, telefon, mp4, az autóimat meg backodják a falhoz. :D

Jaja. :rolleyes: ugyan ez ;) csak az enyémekkel nem játszik más utolsó számolásnál 634db volt :P ;) :D a legelső ótóm is megvan. Amikor kezdtem mászni, anyám azzal szadizott hogy elvette, és elém tette x méterrel odébb hogy megmutassa az éppen ottlevő vendégnek hogy tudok már mászni :D Most próbálja meg elvenni :P Piros T1-es platós transporter :D ott figyel a tankolós-ferrári mellett a TV tetején ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt már olyan, még az elején amikot szoktam a szűk beállót, hogy nekiért a jobb tükör a falnak. Csak úgy karistolt...az asszony.: a fal A FAL!!!!, én meg: a tükör... A TÜKÖR!!!! :D

:P :lol:

Most próbálja meg elvenni :D

Na az enyémnek se jutna eszébe, hogy hozzányúljon ;) a kocsik rendben tartása az enyém :D :P :P A Kadett GTE-met kerüli ki legfőképp :P vajon miért.. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

csőtök

hé DÁW írtam neked privátotnem kaptad meg? :D

izé

face előtti lámpát ugye be lhet rakni faceliftesbe is, csak a rácsot is cserélni kell igaz???

Hááóóó, jah de, csak attán nem voltál és minek írkáljak ha úgyse kapod meg csak egy hónappal később :D Nemtom hol van. Múltkori nagy átpakolásnál el lett téve, és nemtudom hova :rolleyes: És van egy rossz hírem. Az ülések, kicsit sz.rosak lettek :P :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hááóóó, jah de, csak attán nem voltál és minek írkáljak ha úgyse kapod meg csak egy hónappal később :P Nemtom hol van. Múltkori nagy átpakolásnál el lett téve, és nemtudom hova :rolleyes: És van egy rossz hírem. Az ülések, kicsit sz.rosak lettek :P :lol: :D

engem a többi ülés már nem érint :P

még ezt se csináltam meg...

Csőőőő! ;) Hol jártál eddig lelkem? :D ;) ;)

Mint az orosz mikroelektronikát? :P :D :D

meló soltvadkerten...

hétfőtől ujra ott...

Link to comment
Megosztás:

Jaja. :rolleyes: ugyan ez :D csak az enyémekkel nem játszik más utolsó számolásnál 634db volt :D :P :P a legelső ótóm is megvan. Amikor kezdtem mászni, anyám azzal szadizott hogy elvette, és elém tette x méterrel odébb hogy megmutassa az éppen ottlevő vendégnek hogy tudok már mászni :lol: Most próbálja meg elvenni :D Piros T1-es platós transporter :D ott figyel a tankolós-ferrári mellett a TV tetején :P

Azt nem Caravelle-nek hívták? :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi :rolleyes:

Na, megnéztem a hátsó ajtóátvezető számát: alkatrészszám: 90377847, katalógusszám: 12 88 407.

Tartozik hozzá egy gumigyűrű is, ami a B-oszlopba megy, abban csúszik az átvezető, de ebből többféle méret is van, ezért nem vállalok felelősséget, hogy ez kell Neked: 90275746, 8 15 320.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.