Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem gyári a kócmóc és jobbról-balról lehet nyitni/zárni kulccsal de hát ugye van bicskakulcsos távvezérlés is.. :P :lol: :D

Jah :D jó az ötlet ;) ha lesz szabadidőm elvihetnél valami frankós vízre mert lassan beposhadok ebbe a faluba :D falu? tanya... :rolleyes:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, holnap járok Debrecen - Nyíregyháza - Tokaj (talán Miskolc is) vonalon, ha kell valakinek valamit hozni/vinni szóljon, persze olyant ami befér egy pandába... :P

De most a belső lezárásról beszéltünk, nem külsőről. :D Kívül nekem is mindkét oldal nyitható/zárható, kivétel, ha bal oldalon reteszeltem. Akkor jobbról is lesz*r a rendszer. :P Belül csak ballal tudsz zárni/nyitni, jobbal csak nyitni tudsz, ha pl a balt lenyomtad és lezárta mindet. :P

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg,hogy

végülis úgy csinált,mintha belülről lenyomtam volna az anyós oldalit. :rolleyes:

Az enyém is lezár ha lenyomom a két első közül valamelyiket. Szerencsére nekem annyira kopott a csomiajtózár, hogy átugrasztom a pöckön a gomnot fél perc alatt.

Most jöttem meg Egerből ott 15 centi hó van, el akartunk menni az M0-ásnak erre kikötöttünk Békásmegyernél. A fene sem érti. Az orrunk előtt pördült meg egy csóka a pályán, olyan 70-el mentünk erre megelőz, és amikor vissza akart térni a sávba megdobta a hó, amikor felnéztem az " azannya!" felkiáltásra pont felénk jött, aztán be az árokba farral. Megálltunk, visszamentünk, kitoltuk. Asszem Colt volt, széles nyári gumi, sportdob. :D A csávó fehér volt, meg remegett mint állat. Mákja volt, hogy 80-90 nél csak simán pörgött csatt nélkül. Itt meg elolvadt szinte az összes hó.

Link to comment
Megosztás:

Nekem idén (most kezdtem újra) 6,25 volt a legnagyobb,igaz csak 'műanyagtavon'. :P

szerk.:vagyis 2009-ben.

2009ben voltunk 2 hetet a balatonon...míg tesóm meg anya fürdőztek, mi faterral becuccoltunk a kocsiba, vittünk műanyagszéket hűtőtáskát ( persze fater magának sört.... :rolleyes: nekem meg kólát :D ) és kimentünk horgászni. Magát a tavat is megcéloztuk...de nem volt az igazi.. Viszont megy bele 1 olyan hogy Nyugati Övcsatorna. Ott próbáltuk az úszózást... voltak napok hogy nehezen is de megindultak a halak...volt nap amikor nem jött 1sem.. És ekkor próbáltuk horgészlétünkben elsőnek a fenekezést.... Kárászok hadát szettük ki a kis csatornából. Utolsó előtti napon felkeltünk reggel 7körül, kimentünk horgászni... Reggel csak szedtük szedtük kifele... Délben már a szák olyan szinten tele volt hogy nem fért bele...na akkor nyomás haza megpucolni őket mert az is munka lesz. Aztán volt amit ott kisütöttünk volt amit hazahoztunk hűtőtáskába jégakkuk között lefagyasztva. És abból készült a karácsonyi halászlé alapja. :D Jóérzés volt úgy kajázni hogy ezt még nyáron fogtuk a balatonból. ( övcsatornából ) mind1 a balcsiba megy bele. :lol: De szép emlékek.. De most nyáron megint megyünk ugyanoda :P

Link to comment
Megosztás:

Belül csak ballal tudsz zárni/nyitni, jobbal csak nyitni tudsz, ha pl a balt lenyomtad és lezárta mindet. :P

Na az enyém nemigen :D ki is mentem megnézni, a jobbos is ugyanúgy műxik mint a balos.. :rolleyes:

Szép tó,így képekről. :P Ha jól néztem,hogy 10 hektár,akkor nem is olyan kicsi. :lol:

Há'nem, ma voltunk nádat vágni, ki is fáradtam bele.. :D

Link to comment
Megosztás:

De most a belső lezárásról beszéltünk, nem külsőről. :lol: Kívül nekem is mindkét oldal nyitható/zárható, kivétel, ha bal oldalon reteszeltem. Akkor jobbról is lesz*r a rendszer. :P Belül csak ballal tudsz zárni/nyitni, jobbal csak nyitni tudsz, ha pl a balt lenyomtad és lezárta mindet. :P

Na az enyém nemigen :D ki is mentem megnézni, a jobbos is ugyanúgy műxik mint a balos.. :rolleyes:

jah, nekem is működött jobboldalon is amíg nem cseréltem ki a kábelköteget. mostmár csak nyitni tudok jobboldalon, zárni csak magát zárja :D

Link to comment
Megosztás:

olyasmi :rolleyes:

Áháááá.... :D Akkor mostmár tudom mire szolgál!!! 1 ilyesmi lóg nekem a falról csak szürke és műanyag és szerintem corsára való. Néztem amikor megtaláltam hogy ez a kerékre túl pici dísztárcsának... viszont a felni közepébe nemsűrűn megy bele... viszont az A corsára felmegy,vagy valami hasonló kaliberen mintha láttam volna. Aztán erre gondoltam én is hogy ilyen kis csavarvédő cuccos. :P

292912.jpg

Link to comment
Megosztás:

Áháááá.... :D Akkor mostmár tudom mire szolgál!!! 1 ilyesmi lóg nekem a falról csak szürke és műanyag és szerintem corsára való. Néztem amikor megtaláltam hogy ez a kerékre túl pici dísztárcsának... viszont a felni közepébe nemsűrűn megy bele... viszont az A corsára felmegy. Aztán erre gondoltam én is hogy ilyen kis csavarvédő cuccos. :P

http://kep.ivpicture.hu/292912.jpg

Te tudtad hogy valami szőrös izé lakik a plafonodon :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Áháááá.... :rolleyes: Akkor mostmár tudom mire szolgál!!! 1 ilyesmi lóg nekem a falról csak szürke és műanyag és szerintem corsára való. Néztem amikor megtaláltam hogy ez a kerékre túl pici dísztárcsának... viszont a felni közepébe nemsűrűn megy bele... viszont az A corsára felmegy,vagy valami hasonló kaliberen mintha láttam volna. Aztán erre gondoltam én is hogy ilyen kis csavarvédő cuccos. :P

azé Kömi közelebb jár, Dávid meg majdnem eltalálta, de a cégeshez rendes dísztárcsát adtak :D

Link to comment
Megosztás:

Hy! Nem tudja valaki van különbség az Astra F hátsó lámpák között nekem egy 2002 esem van és bárhol nézek lámpát 91-97 ig esetleg 98 as évjáratig írja őket ami nekem tetszik az 91-97 azt hiszem de van olyan amelyik meg 98 as évjáratig jó...?? tehát amit én néztem lehet nem is jó a 2002 es évjáratú F embe?

Megköszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Ja az a rókaszerű akármi? jaja "háziállat".. De állandóan csak a lábát lógatja...semmi mást nem csinál :D :D

Már régóta ott van...hiányozna ha nem lenne ott :P

Van egy plüss papagájom amit egy volt barátnőmnek vettem/akartam adni (csak hát átb#szott :P így megmaradt :rolleyes: ) vagy 12 évig a tv mellett volt erre asszony a múlt héten eltüntette :lol: mondom mit ártott az neki? :D Vagy csak ne emlékeztessen, hogy vigyázni kell a nőkkel? :P ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Hy! Nem tudja valaki van különbség az Astra F hátsó lámpák között nekem egy 2002 esem van és bárhol nézek lámpát 91-97 ig esetleg 98 as évjáratig írja őket ami nekem tetszik az 91-97 azt hiszem de van olyan amelyik meg 98 as évjáratig jó...?? tehát amit én néztem lehet nem is jó a 2002 es évjáratú F embe?

Megköszönöm a válaszokat!

94ben volt váltás. azért írják 98ig, mert utána már a gastra volt az astra, f meg classic. 94utáni kell neked a classicba

Link to comment
Megosztás:

Hy! Nem tudja valaki van különbség az Astra F hátsó lámpák között nekem egy 2002 esem van és bárhol nézek lámpát 91-97 ig esetleg 98 as évjáratig írja őket ami nekem tetszik az 91-97 azt hiszem de van olyan amelyik meg 98 as évjáratig jó...?? tehát amit én néztem lehet nem is jó a 2002 es évjáratú F embe?

Megköszönöm a válaszokat!

Ha 5 ajtós az autód,akkor csak annyi,hogy a 94 utániak sötétebbek.De ettől függetlenül az összes hátsó lámpának passzolnia kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.