Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem húsra gondoltam, azt előállítjuk mi magunknak(szalámit meg ilyen előre kész cuccokat ha veszünk akkor meg pennybe). Ilyenekre hogy kenyér, vagy vaj, vagy stangli, vagy tesómnak bagesz. Vagy valami édesség... :P

De nem nagyon járunk oda.. a penny market az közelebb van meg jobb is.

Szerencsés :lol:

NEkem 1 műszaki cikk se működik ami onnan van... :D

teszkós kenyér :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

teszkós kenyér :rolleyes: :D :P

:lol: :D :P :D

Mit adnak pesten kenyér helyett?? Itt egész jó frissen :P Bár itt úgy működik hogy itt sütik a boltba a kenyeresrész mögött.

Én csak azt nem szeretem benne, hogy másnapra olyan mint a szivacs..összenyomod és magától szépen lassan szétjön.

Amúgy 1etlen 1szer volt hogy vettem onnan húsos cuccot...ilyen parizerrel töltött pulykamellet..vagy mit, és megsütöttük, na mondom szétnyitom megnézem milyen belülről...húson zöld darabkák voltak (próbáltam naívan felfogni, és gondoltam fűszer) meg 1 szép piros szalag... :D Tudod olyan ami a mackósajtnak a kinyítója a csomagoláson belül. Nah...hát guszta volt. Úgy dobtuk ki a francba az egészet mindenestől

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :D :P :lol:

Mit adnak pesten kenyér helyett?? Itt egész jó frissen :D Bár itt úgy működik hogy itt sütik a boltba a kenyeresrész mögött.

Én csak azt nem szeretem benne, hogy másnapra olyan mint a szivacs..összenyomod és magától szépen lassan szétjön.

itt is a beépített pékség süti. de váá, megveszed du még ehető, de akkor se túl finom, de másnap reggelire már alkalmatlan...

Link to comment
Megosztás:

itt is a beépített pékség süti. de váá, megveszed du még ehető, de akkor se túl finom, de másnap reggelire már alkalmatlan...

ááá...elég szánalmas egy üzletlánc....De a sajtostanglit azt szeretem amit ott csinálnak. Az jó. :rolleyes: Régen több volt rajta a sajt....sokkal sokkal több, de már azon is spórolnak.

Link to comment
Megosztás:

Mivel anyukám egy sütőipari cégnél dolgozik az irodában, így mindig van finom pékáru itthon, nem teszkó minőség. Aki abban a járműláncban jött a blitz weekendre amiben én mentem, tesztelhette a náluk készült sajtos pogácsát. :P

Biztos finom. :D

Nah srácok megyek én hazafele...torkig vagyok már...CSakis az astráért csinálom :D úGy érzem magam mint egy biorobot.... Tiszta monoton az egész..főleg ha még az idiótább emberek címe után kell vadásznom 1 csomót...aztán ha sikerül kideríteni akkor kiderül hogy a nevét is rosszul írta le... :rolleyes: :P

nah majd otthonról benézek!

Sziasztok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel jól becoptam.

Tegnap éjszakás voltam.Reggel 6-kor kinyitottam a kocsit központival,behajítottam hátra a táskámat.

Beindítottam,majd kiszálltam célszerszámokkal havat takarítani.Ahogy becsuktam a bal első ajtót,visszazárt a központi. :lol: :D :D :P

Kulcs bennt,zene és fűtés megy,motor jár. :D

Kb. 40 percet dekkoltunk,mire megjött a pótkulcs. :P

Az anyós oldalon éppen annyira jött fel a gomb,hogy elég volt neki a bal első ajtó becsukása és visszazárta az összeset. :rolleyes:

De mire bejutottunk már jó meleg volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel jól becoptam.

Tegnap éjszakás voltam.Reggel 6-kor kinyitottam a kocsit központival,behajítottam hátra a táskámat.

Beindítottam,majd kiszálltam célszerszámokkal havat takarítani.Ahogy becsuktam a bal első ajtót,visszazárt a központi. :lol: :D :D :P

Kulcs bennt,zene és fűtés megy,motor jár. :D

Kb. 40 percet dekkoltunk,mire megjött a pótkulcs. :P

Az anyós oldalon éppen annyira jött fel a gomb,hogy elég volt neki a bal első ajtó becsukása és visszazárta az összeset. :rolleyes:

De mire bejutottunk már jó meleg volt. :D

Ha jár a motor, hogy zárhat vissza a központi ?

Link to comment
Megosztás:

Ha jár a motor, hogy zárhat vissza a központi ?

úgy, hogy rosszul van bekötve :rolleyes: igazából annak már nem lenne szabad visszazárni, sőt!

csak akkor kéne visszazárjon, ha kinyitod (pl:a távirányítóval) de az ajtót már nem nyitod ki, akkor pár perc múlva visszazár :D elvileg, vagy nem jól mondom?

Link to comment
Megosztás:

úgy, hogy rosszul van bekötve :rolleyes: igazából annak már nem lenne szabad visszazárni, sőt!

csak akkor kéne visszazárjon, ha kinyitod (pl:a távirányítóval) de az ajtót már nem nyitod ki, akkor pár perc múlva visszazár :D elvileg, vagy nem jól mondom?

Az a lényeg,hogy

végülis úgy csinált,mintha belülről lenyomtam volna az anyós oldalit. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma már az enyém is átment a műszakin. :D Igaz 55 000 lett a vége, de két évre le van a gond. ;)

Igen, átnéztem. Tudná, de most már nem csak sárga és zöld van. Az enyém besorolása, a forgalmiban 04. vagyis Euro II.es dizel.

Nekem tetszik ez a kék blanketta. :rolleyes:

Csak az a sárga műszakis matrica becsapós első ránézésre. Össze lehet keverni a régi sárga környezetvédelmissel. ;)

Szép summa :D mondjuk ennyi javított cucc után elfogadható is.. :lol:

Amúgy a helyüket tekintve ugyanott vannak, felül a műszaki érvényesség, alul a környezetvédelmi matrinya. ;)

Duanújváros - Debrecen? 200-210Kilóméter.. :D

Szerinted :D Ha megyünk Kadett Klub talira akkor nekem legrövidebben 238 km a tali helyszíne és ugye Debrecen arrébb van még vagy 30-32 km-mel.. ;)

Én még kaját sem mindig. A tescoban a húspult olyan tróger, hogy ott ilyesmit sosem veszek.

Hát nem :P ugye milyen pecás az aki nem tud halat fogni karácsonyra ;) hát vegyünk potykát tuskóból ;) pár egyed beledö##ölve :P na jó, irány a kora ;) ott még ráadásul egy szép egészséges olyan 3 kilós forma egyből majdnem az ölünkbe ugrott :P :P

Az idén 1 darab 4 kilóst sikerált fognom (május óta időm sem volt rá, hogy menjek) az is a május 1.-ei talin landolt a bográcsban de legalább össze tudtam ugrasztani a kelet m.o.-i opeleseket egy jó halászlére.. ;) ;)

Képekben.

Link to comment
Megosztás:

Szép summa :lol: mondjuk ennyi javított cucc után elfogadható is.. :P

Amúgy a helyüket tekintve ugyanott vannak, felül a műszaki érvényesség, alul a környezetvédelmi matrinya. ;)

Szerinted :rolleyes: Ha megyünk Kadett Klub talira akkor nekem legrövidebben 238 km a tali helyszíne és ugye Debrecen arrébb van még vagy 30-32 km-mel.. ;)

Hát nem :D ugye milyen pecás az aki nem tud halat fogni karácsonyra :D hát vegyünk potykát tuskóból :P pár egyed beledö##ölve :D na jó, irány a kora ;) ott még ráadásul egy szép egészséges olyan 3 kilós forma egyből majdnem az ölünkbe ugrott :P :D

Az idén 1 darab 4 kilóst sikerált fognom (május óta időm sem volt rá, hogy menjek) az is a május 1.-ei talin landolt a bográcsban de legalább össze tudtam ugrasztani a kelet m.o.-i opeleseket egy jó halászlére.. :P ;)

Képekben.

Látom Sanci horgászember vagy te is! ;) Majd ha kitavaszodik és az idő is olyan lesz meg mennyiségben is enged bennünket a dolog elmehetnénk horgászni 1et ;)

Link to comment
Megosztás:

Az tényleg nem gyári. :rolleyes: Mert gyárival csak ballal tudod belülről lezárni az összeset, jobbról csak nyitni lehet mindet, ha le van zárva. :D

Egyelőre kikötöm a jobboldaliból a 3 vezérlőszálat,így marad simán 2,mint a hátsóknál.Aztán majd ha lesz időm,akkor nekiesek jobban. :P

Link to comment
Megosztás:

Az tényleg nem gyári. :P Mert gyárival csak ballal tudod belülről lezárni az összeset, jobbról csak nyitni lehet mindet, ha le van zárva. :D

Nekem gyári a kócmóc és jobbról-balról lehet nyitni/zárni kulccsal de hát ugye van bicskakulcsos távvezérlés is.. :P :lol: :D

Látom Sanci horgászember vagy te is! :D Majd ha kitavaszodik és az idő is olyan lesz meg mennyiségben is enged bennünket a dolog elmehetnénk horgászni 1et ;)

Jah :P jó az ötlet ;) ha lesz szabadidőm elvihetnél valami frankós vízre mert lassan beposhadok ebbe a faluba :D falu? tanya... :rolleyes:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, holnap járok Debrecen - Nyíregyháza - Tokaj (talán Miskolc is) vonalon, ha kell valakinek valamit hozni/vinni szóljon, persze olyant ami befér egy pandába... :P

Link to comment
Megosztás:

Ittenem... ennyi balkukit mint amit ma láttam :lol: Asszonynál aludtam, "reggel" (hajnali délben) felkel-ablakonkinéz-aztaqrva... :P 20 percig ástam az autót kifelé. Szerencsére elsőre az enyémet találtam meg ;) :D elkezdtem takarítani, az utcában hókotró nem járt még csak én amíg kimentem az autóig, és elkotortam a havat hogy ki tudjak menni letakarítani. Közben szenved a szomszéd a smergával. A garázsból még kijött, de az úton megállt és kapart előre hátra. Én eltakarítottam valamennyi fehérséget a ház elől, meg kotortam egy surranóutat az udvar végéig hogy hátra tudjanak menni a sufniig a népek. Visszaérek az autóhoz, a mercis még mindig ott. Benne asszony, meg apuka ül és várja a csodát :P :D Megkérdeztem ugyan mé' nem ülteti hátra a jónépeket ha már ott kapar el a szerencsétlen... mert ezt az elektronika már ki nem szedi onnan ;) Erre néz rám az ember hogy miről beszélek. Azé' kihívták a kölyköket is, meg asszony is hátra ült azt csoda nem csoda elindult a merga :D Mondom ennek is jó hogy van papírja róla hogy látott már autót... mindegy, vakarom az autót tovább, és örülök hogy egy keréknyom már van az utcában jön a következő házból egy swift. Porszívóhangon teker mint atom, havat úgy veri fölfele hogy több esik fölfelé mint lefelé, de haladni nem halad. Egyik lapátoló kollégával szóltunk neki hogy kis érzéssel kezelje már az a jobb oldlai pálcikát amit eddig lábtartónak nézett, kicsit meglöktük, és máris szélesedett a keréknyom az úton ;) körbelapátoltam az autót, asszonnyal beültünk, és elindultam. Simán. Azthittem legalább valami extra-csúszós, hó alatt jég kombó lesz vagy valami... semmi, ezek voltak ennyire szerencsétlenek :P Aztán Csömör-szitibe beérve hosszú emelkedő, előttem jóval egy Maruti teper fölfelé, egyértelmű fiatal-nőnemű tulaj (belülről világított a rózsaszín) emelkedő jön, én még a vízszintesen megálltam hogy majd lendületből fölmegyek (biztos szemét vagyok de nem néztem ki belőle hogy fölmegy elsőre ;) ) de jól is tettem... Először meglepődtem hogy milyen jól indult, de aztán csak bejött hogy nem normális :P Oldalról egy kis utcából jött egy Passat. Ez a nagyon nemnormális megállt az emelkedő közepén hogy kiengedje ;) ;) Azthittem sírva fakadok ;) aztán elkapart valahogy az út szélére és telefonált. Akkor lendületből, kettesben szinte kaparás nélkül felmentem... :rolleyes: És én csak 25-30 km-t mentem egész nap. Aki egész nap ment miket láthatott? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyári a kócmóc és jobbról-balról lehet nyitni/zárni kulccsal de hát ugye van bicskakulcsos távvezérlés is.. :D :lol: :D

Jah :P jó az ötlet :D ha lesz szabadidőm elvihetnél valami frankós vízre mert lassan beposhadok ebbe a faluba :D falu? tanya... :rolleyes:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, holnap járok Debrecen - Nyíregyháza - Tokaj (talán Miskolc is) vonalon, ha kell valakinek valamit hozni/vinni szóljon, persze olyant ami befér egy pandába... :P

Oké! Még megbeszéljük :P vannak jó helyek amiket ismerek és lehet rajtuk szépszámmal fogni. :P Bár ebben az évben az éves bérletet még átgondolom hova vegyem meg....Még faterral eldöntjük.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem :rolleyes: ugye milyen pecás az aki nem tud halat fogni karácsonyra :P hát vegyünk potykát tuskóból :D pár egyed beledö##ölve :D na jó, irány a kora :P ott még ráadásul egy szép egészséges olyan 3 kilós forma egyből majdnem az ölünkbe ugrott :P :lol:

Az idén 1 darab 4 kilóst sikerált fognom (május óta időm sem volt rá, hogy menjek)az is a május 1.-ei talin landolt a bográcsban de legalább össze tudtam ugrasztani a kelet m.o.-i opeleseket egy jó halászlére.. :D :P

Képekben.

Nekem idén (most kezdtem újra) 6,25 volt a legnagyobb,igaz csak 'műanyagtavon'. :D

szerk.:vagyis 2009-ben.

Link to comment
Megosztás:

Ittenem... ennyi balkukit mint amit ma láttam :D

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Oké! Még megbeszéljük :P vannak jó helyek amiket ismerek és lehet rajtuk szépszámmal fogni. :D Bár ebben az évben az éves bérletet még átgondolom hova vegyem meg....Még faterral eldöntjük.

Nekem marad az egyesület tava, évi sok 10 ezerért jó ez nekem :P úgyse nagyon van az év javában időm menni.. :D

Nekem idén (most kezdtem újra) 6,25 volt a legnagyobb,igaz csak 'műanyagtavon'. :lol:

Nekem egy 20-as busenkó volt, igaz pár éve.. :rolleyes:

Itt van néhány fotó.

Ez meg a mi kis tavacskánk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.