Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én már megutáltam.....Zircen állandóan nagy havazás szokott lenni. Ha mégse akkor a sípályáról a hóágyúk gondoskodnak arról, hogy lapátoljál! :D

Csak óvatosan....Bár ismerek egy jó fényezőt :lol: (tudom ez még viccnek is rossz)

Itt debrecenben is esik mostanában elég sűrűn. :P

Amúgy nincs valami jó karosszéria lakatos ismerősöd itt erre debrecen felé véletlenül? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos....rühellem a havat.

Ellapátoltam. MIre végeztem, megint lapátolhattam. Mire végeztem a második lapátolással megint leesett egy söprésre való. MIre végeztem a söpréssel, megint leesett egy söprésre való. A második söprés után abba hagytam. :rolleyes:

ördögi kör.... Én most munkába vagyok, csak ilyenkor nincsen ügyfél aztán fórumozok. :D

3kor végzek... addigra sztem nem ér ide a hav. Majd beállok aztán este 7körül ha leesik 1 rakás eltolom a garázs elől, hogy reggel ne legyen olyan sok.

Link to comment
Megosztás:

ördögi kör.... Én most munkába vagyok, csak ilyenkor nincsen ügyfél aztán fórumozok. :D

3kor végzek... addigra sztem nem ér ide a hav. Majd beállok aztán este 7körül ha leesik 1 rakás eltolom a garázs elől, hogy reggel ne legyen olyan sok.

10 perce jöttem be, és már úgy néz ki a feljáró, mintha nem csináltam volna semmit. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...www.idokep.hu-n olvastam hogy pesten és környékén mekkora hó esett.. Itt debrecenben még nem. De estére sztem ide is jön a "jóból" :rolleyes:

Itt meg 1 órája szakad, mint az állat! Amint felkelnek a gyerekek felkelnek, megyünk is gyúrni a havat, már rég ökörködtünk együtt :D

Link to comment
Megosztás:

ahaaaaaaaaaa cseles :P

Miért van olyan gyanúm hogy este ha be akarok állni a garázsba/udvarra nekem is lapátolni kell... Bár én szeretek havat lapátolni.. :D

(mielőtt írnátok annyira nem h meghívjatok lapátolni :rolleyes: )

Késő :D :P :lol: : Gyere lapátolni havat, nem bánod meg... :D :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Késő :D :P :lol: : Gyere lapátolni havat, nem bánod meg... :D :P :D :P

havgolyózás lenne? :D azt szeretem :P

Ajjj már a tököm televan azzal, hogy az ügyfelek 90%-a NEM BÍRJA NORMÁLISAN LEÍRNI A SAJÁT LAKHELYÉT.... áááá..... :rolleyes:

Meg van adva a rublika neve is: Város, utca, házszám, alházszám...erre a várost beírja, az utcához beírja az utcát a házszámot és az alházszámot...körzetszámot meg vadásszam én a netről..

Alig várom már hogy húzzak hazafele

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt voltam a gazdaságos áruházban, és elgondolkodtam..

Nem, olajban utaztam, nem :rolleyes:

Izzítógyertyákat láttam a polcon..

Mégpedig Bosch izzítókat, olyan plexi, lopásvédős dobozban.

A dobozon rajta egy hosszú lista, milyen autó típusokhoz jó.

Köztük Opel astra DT is.

Jó lehet ez isuzusba talán ? Tök zsákbamacska..

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is szakad a hó, szerintem egész éjjel esett. :rolleyes: Kimentem lemérni, 27 cm. :lol:

Jaj, én nagyon szeretem. :D :P Sőt vezetni is szeretek benne. :D :P Ma is kipróbáltam. :D

...és igen, havat is lapátoltam. (mielött még megkapnám, hogy nekem biztos nem kell. :D )

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt voltam a gazdaságos áruházban, és elgondolkodtam..

Nem, olajban utaztam, nem :rolleyes:

Izzítógyertyákat láttam a polcon..

Mégpedig Bosch izzítókat, olyan plexi, lopásvédős dobozban.

A dobozon rajta egy hosszú lista, milyen autó típusokhoz jó.

Köztük Opel astra DT is.

Jó lehet ez isuzusba talán ? Tök zsákbamacska..

tescobol én többet kaján kívül soha semmit...Inkább ne bízz meg bennük.

Vettem ott mp3 lejátszót, távirányítót,régebben mp3 lejátszót... az első mp3 bírt másfél évet, a második mp3 bírt 3 hónapot, a távirányító szintén. Még jó h az utóbbi kettőért visszaadták szó nélkül a pénzt..

Ja, és vettem én már tőlük olyan elemet amit úgy vettem meg hogy alapból le volt merülve..

Link to comment
Megosztás:

tescobol én többet kaján kívül soha semmit...Inkább ne bízz meg bennük.

Vettem ott mp3 lejátszót, távirányítót,régebben mp3 lejátszót... az első mp3 bírt másfél évet, a második mp3 bírt 3 hónapot, a távirányító szintén. Még jó h az utóbbi kettőért visszaadták szó nélkül a pénzt..

Ja, és vettem én már tőlük olyan elemet amit úgy vettem meg hogy alapból le volt merülve..

Én még kaját sem mindig. A tescoban a húspult olyan tróger, hogy ott ilyesmit sosem veszek.

Link to comment
Megosztás:

tescobol én többet kaján kívül soha semmit...Inkább ne bízz meg bennük.

Vettem ott mp3 lejátszót, távirányítót,régebben mp3 lejátszót... az első mp3 bírt másfél évet, a második mp3 bírt 3 hónapot, a távirányító szintén. Még jó h az utóbbi kettőért visszaadták szó nélkül a pénzt..

Ja, és vettem én már tőlük olyan elemet amit úgy vettem meg hogy alapból le volt merülve..

Két éve vettem tuskóban utoljára műszaki cikket. Asztali lámpát, benne egy Tungsram G4 12V-os halogén izzóval. Mai napig működik. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én még kaját sem mindig. A tescoban a húspult olyan tróger, hogy ott ilyesmit sosem veszek.

Nem húsra gondoltam, azt előállítjuk mi magunknak(szalámit meg ilyen előre kész cuccokat ha veszünk akkor meg pennybe). Ilyenekre hogy kenyér, vagy vaj, vagy stangli, vagy tesómnak bagesz. Vagy valami édesség... :lol:

De nem nagyon járunk oda.. a penny market az közelebb van meg jobb is.

Két éve vettem tuskóban utoljára műszaki cikket. Asztali lámpát, benne egy Tungsram G4 12V-os halogén izzóval. Mai napig működik. :P

Szerencsés :rolleyes:

NEkem 1 műszaki cikk se működik ami onnan van... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.