Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem az már régen szép piros... de nem csak a műszerfalam hanem minden a középkonzol, az ablaklehúzó kapcsolók, az oldavilágítások, a belsőtérvilágítás, rendszámtábla világítás, indexek, helyzetjelzők, féklámpa minden! :rolleyes:

:D Ez mind pirosan világit!? :D :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Háh besz*rok...fater ma azt az idióta győzikét villogta ki a belsőből pesten az astrával, mert telefonált és közbe szerencsétlenkedett belül :D :P :D

Tőle függetlenül ez a halálom - és qrva mérges vagyok az ilyenekre - ha vezetés közben és főleg nagy forgalomban meg netán a maihoz is hasonló, fokozottan veszélyes körülmények között(hóátfúvások, havas-latyakos-sikos utak..) telefonálva vezet valaki.. :rolleyes: :P Nálunk, az egyik buszsofőrt a helyi járaton szinte mindig telefonálni látom - hogy mi a xarért nem tud egy HF-t venni magának az ilyen a telefonhoz, illetve miért nem használja ha tudja hogy sokat telefonál, hiszen a mostanában már alapfelszereltség az új telefonokhoz...!? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tőle függetlenül ez a halálom - és qrva mérges vagyok az ilyenekre - ha vezetés közben és főleg nagy forgalomban meg netán a maihoz is hasonló, fokozottan veszélyes körülmények között(hóátfúvások, havas-latyakos-sikos utak..) telefonálva vezet valaki.. :rolleyes: :lol: Nálunk, az egyik buszsofőrt a helyi járaton szinte mindig telefonálni látom - hogy mi a xarért nem tud egy HF-t venni magának az ilyen a telefonhoz, illetve miért nem használja ha tudja hogy sokat telefonál, hiszen a mostanában már alapfelszereltség az új telefonokhoz...!? :P :D

így van. Mondjuk nekem ha csörög fel sem veszem. Max ha lámpánál állok, felkapom hogy bocsi de vezetek hívj X perc mulva.... Multkor megszívtam...pont váltott a lámpa muterom meg nyaggatott....bal kézzel tettem 1esbe :D

Link to comment
Megosztás:

így van. Mondjuk nekem ha csörög fel sem veszem. Max ha lámpánál állok, felkapom hogy bocsi de vezetek hívj X perc mulva.... Multkor megszívtam...pont váltott a lámpa muterom meg nyaggatott....bal kézzel tettem 1esbe :rolleyes:

Jááj... :D ez a kétkézhez szokás :D volt hogy megcsináltam egy szendvicset a Szlovák úttal, a Szentmihályiig :lol: :P Még jó hogy nem kellett telefonálni, akkor tehettem volna le a vajat... :P

Link to comment
Megosztás:

így van. Mondjuk nekem ha csörög fel sem veszem. Max ha lámpánál állok, felkapom hogy bocsi de vezetek hívj X perc mulva.... Multkor megszívtam...pont váltott a lámpa muterom meg nyaggatott....bal kézzel tettem 1esbe :rolleyes:

Nem mondom, velem is előfordult már, hogy vezetés közben telefonáltam, de max. fél percet és olyankor amikor a közelben nem volt más autó, de még egyéb közlekedő sem...ha rosszkor hivnak akkor kinyomom vagy hozzád hasonlóan felkapom és "bocs, majd vissza csörgetlek, most nem jó" és leteszem...de nem bohóckodok mások előtt, hogy én vagyok a faxagyerek mert van telefonom és nem félek vezetés közben sem használni. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem ha csörög fel sem veszem. Max ha lámpánál állok, felkapom hogy bocsi de vezetek hívj X perc mulva....

Én sem vagy ha velem van az asszony vele vetetem fel, a főnökömnek valahogy egyből ráér "majd hívjam már vissza.." :D :P másnak meg úgyse vagyok fontos mert nem nagyon hívkálnak.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Óvatosan kell bánni az ilyen dolgokkal.... Rendőrök is "mérgesek" érte, meg aztán veszélyes. Amikor xar volt a termosztát akkor párásodott úgy mint a vesztés...na az volt az "élvezet".Este jöttem esős időben hazafele koromsötétben nyírábrányból debrecenbe országúton.. ott volt a rongy mindíg hogy gyorsan törölgessek.. voltak pillanatok amikor métereket mentem tök vakon... :D Félelmetes volt :P :rolleyes: Ja és akkoriba volt hogy foggalmam se volt mennyivel megyek mert a kilóméterspirál is rossz volt még akkor :lol:

Most az ősszel/ decemberben... engem folyamatosan csak cumiztatott a kocsi.... Remélem nyáron hálálni fogja a sok törődést és lóvét...

Bár most amióta cserélve lett a termó is azóta azt mondom hogy egészen facás a gép. nem csinál baromságokat...

Link to comment
Megosztás:

Óvatosan kell bánni az ilyen dolgokkal.... Rendőrök is "mérgesek" érte, meg aztán veszélyes. Amikor xar volt a termosztát akkor párásodott úgy mint a vesztés...na az volt az "élvezet".Este jöttem esős időben hazafele koromsötétben nyírábrányból debrecenbe országúton.. ott volt a rongy mindíg hogy gyorsan törölgessek.. voltak pillanatok amikor métereket mentem tök vakon... :D Félelmetes volt :P :rolleyes: Ja és akkoriba volt hogy foggalmam se volt mennyivel megyek mert a kilóméterspirál is rossz volt még akkor :lol:

Nem is mérgesek érte. Nagyon örülnek neki, és vigyorognak miközben írják a papírt :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is mérgesek érte. Nagyon örülnek neki, és vigyorognak miközben írják a papírt :P :D

Hálistennek még nem volt összetűzésem velük... még 2008 decemberében mentem a zsibire venni petárdákat, aztán vettem is vagy 5 dobozzal és a vásárlás után mentem uncsimhoz ki...országúton lemeszeltek, és felnyitatták a csomagtartót :rolleyes: Ott volt a szatyor tele petárdákkal, de nem kufákodtak bele. Aztán nekem le sem esett hogy mekkora szarba kerülhettünk volna. Majd amikor továbbengedtek fater megszólalt mellettem hogy... mi is van a csomagtartóban? mit vettél most nemrég????

én meg: :D :P :lol: úúúúristen....TÉNYLEG..meleghugy majdnem lefolyt a lábamszárán

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok rá büszke, de én rendszeresen telefonálgatok vezetés közbe (a vivaróban) muszáj, nem állhatok meg minden kilóméteren telefonálni... :D

de bevallom volt már pár meleg helyzetem emiatt :D (és nem feltétlen a zsarukra gondolok :rolleyes: )

a jegyzőnek, és a polgármestereknek nem mondhatom, hogy bocsi, de most vezetek, hívjon később :lol: pedig sokszor de szívesen mondanám :D (a büntetéseket fizetik helyettem - ha vannak :D -múltkoi trafim 60.000 ft, siettünk :P :P :P ; és pontokat sem kaptam még sosem, simán elintézik ;) ez a jó benne ;)

itt egy másik hír: új trafi műszerek beállítva...

Az új sebességmérők darabja négy és fél millió forintba került a rendőrség ötven ilyen készüléket vásárolt. Az új, éjjel is látó lézeres sebességmérő berendezés rögzíti a jármű rendszámát, a gyorshajtás pontos idejét és a helyszín koordinátáit, ugyanis műholdas helymeghatározóval is ellátták. (vezess.hu) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok rá büszke, de én rendszeresen telefonálgatok vezetés közbe (a vivaróban) muszáj, nem állhatok meg minden kilóméteren telefonálni... :D

de bevallom volt már pár meleg helyzetem emiatt :D (és nem feltétlen a zsarukra gondolok :rolleyes: )

a jegyzőnek, és a polgármestereknek nem mondhatom, hogy bocsi, de most vezetek, hívjon később :lol: pedig sokszor de szívesen mondanám :D (a büntetéseket fizetik helyettem - ha vannak :D -múltkoi trafim 60.000 ft, siettünk :P :P :P ; és pontokat sem kaptam még sosem, simán elintézik ;) ez a jó benne ;)

itt egy másik hír: új trafi műszerek beállítva...

Az új sebességmérők darabja négy és fél millió forintba került a rendőrség ötven ilyen készüléket vásárolt. Az új, éjjel is látó lézeres sebességmérő berendezés rögzíti a jármű rendszámát, a gyorshajtás pontos idejét és a helyszín koordinátáit, ugyanis műholdas helymeghatározóval is ellátták. (vezess.hu) :P

8-ért vettem egy nagyon kellemes Nokia Bluetooth headsetet. Kényelmes, nagyon minőségi és ilyenkor tökjó.

Link to comment
Megosztás:

Én a Samsungnak küldtem egy levelet hogy elmehetnek a qrva anyjukba :lol: Feltalálták a D900i-nél (előző telefonom) azt a töbfunkcijós csatlakozót amin keresztül tölteni lehet, vagy fülest beletolni. Azért megkérdezném a drága mérnökurat hogy hogy tölti kocsiban a telefonját úgy hogy közben a vezetékes fülhallgatót használja :D Az iqua snake 2-esemnek meghót az akksija. 1 bluetoothos eszköz kilő, Nokia bluetooth füles, akksi kuka szintén (igaz 2 év alatt) Most a TomTom kihangosítóját használom, qrva jó :rolleyes: Annyi bajom van vele hogy az első híváskezdeményezésnél még kiakad, és egyik fél sem hall semmit. Az első bejövő hívásig bolond, onnantól kifele - befele facás érintőképernyőn megkapom a telefonkönyvet, letölti az sms-eket is azt is el tudom olvasni szép nagy bötűkkel a szélvédőn, ha akarom angol kiejtéssel fel is olvassa :P Csak kár hogy nem mindig van nálam. De ha igen akkor nagyon kényelmes. Ha nem akkor kihangosítom a telefont, és úgy tartom kézben, mert akkor a süni nem annyira szed ki, viszont ha leteszem akkor már nem hallanak engem, úgyhogy fejközelben kell tartani :D :Dtetszik :P

Link to comment
Megosztás:

itt egy másik hír: új trafi műszerek beállítva...

Az új sebességmérők darabja négy és fél millió forintba került a rendőrség ötven ilyen készüléket vásárolt. Az új, éjjel is látó lézeres sebességmérő berendezés rögzíti a jármű rendszámát, a gyorshajtás pontos idejét és a helyszín koordinátáit, ugyanis műholdas helymeghatározóval is ellátták. (vezess.hu) :rolleyes:

Lesz itt nemulass!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megjöttem Eszteréktől. A kuplungot csak most tudtam rendesen kipróbálni. Döbbenetes érzés, finom puha, végre tudok váltani. :D

Viszont szerelés közben nem tudom hogyan - most vettem csak észre, mikor elindultam vele - eldurrant a bal első övfeszítő. Ha valakinek van otton elfekvőben akkor megvenném.

Van 1 pár. Gyere el érte ma. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.