Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy tudom, az aranyhal olyan 3mp után mindent elfelejt, szal azt is hogy most jön vagy megy... Akkor meg nem mindegy neki, hogy milyen formájú a háza? :D

Nem felejt amúgy :lol: Még a mítoszirtók is kipróbálták :rolleyes: (igaz hogy a bolond gyereké megpusztult) de a másiknak be tudtak tanítani egy akadály"pályát" :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 94-es Astrám!(GEN1) Az lenne a kérdésem h az első lámpa testet hogyan tudom szétszedni?

Láttam h ragasztva van..... Azt a ragasztót esetleg van vmi ami oldja? Próbáltam óvatosan melegíteni illetve kivagdosni onnan a ragasztót sajna nem sok sikerrel...

Vkinek vmi ötlete h hogyan jön szét? Esetleg már szedte szét annak a tippjét illetve tanácsát nagyon szívesen venném!

Köszönettel!!!

HellTomy

Link to comment
Megosztás:

Na ma hívtak a biztosítótól...azzal kezdte a fazon hogy most ott tartunk, hogy totálkár vagy nem totálkár....és mondta hogy 118ezer valahány százat adnak vagy számla de akkor totálkár és nem biztos hogy kapok ennyit...na én a 118at elfogadtam...rendes volt a fazon amúgy.

Csak hát még a mabisz meg a rendőrök papírjára várni kell :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 94-es Astrám!(GEN1) Az lenne a kérdésem h az első lámpa testet hogyan tudom szétszedni?

Láttam h ragasztva van..... Azt a ragasztót esetleg van vmi ami oldja? Próbáltam óvatosan melegíteni illetve kivagdosni onnan a ragasztót sajna nem sok sikerrel...

Vkinek vmi ötlete h hogyan jön szét? Esetleg már szedte szét annak a tippjét illetve tanácsát nagyon szívesen venném!

Köszönettel!!!

HellTomy

Őőő miért is akarod szétszedni a lámpát? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megjöttem Eszteréktől. A kuplungot csak most tudtam rendesen kipróbálni. Döbbenetes érzés, finom puha, végre tudok váltani. :rolleyes:

Viszont szerelés közben nem tudom hogyan - most vettem csak észre, mikor elindultam vele - eldurrant a bal első övfeszítő. Ha valakinek van otton elfekvőben akkor megvenném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 94-es Astrám!(GEN1) Az lenne a kérdésem h az első lámpa testet hogyan tudom szétszedni?

Láttam h ragasztva van..... Azt a ragasztót esetleg van vmi ami oldja? Próbáltam óvatosan melegíteni illetve kivagdosni onnan a ragasztót sajna nem sok sikerrel...

Vkinek vmi ötlete h hogyan jön szét? Esetleg már szedte szét annak a tippjét illetve tanácsát nagyon szívesen venném!

Köszönettel!!!

HellTomy

Novy letette a radiátorra, és amikor felvette akkor magától szétesett :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Őőő miért is akarod szétszedni a lámpát? :rolleyes:

Nappalifény! :D

LED-es termékek forgalmazásával foglalkozó cégem van!

Egy mert elég jól néz ki, kettő mert "bemutató autó" szerűség lesz belőle... aminek van értelme vagy jól néz ki azokat megcsinálom a kocsimon úgymond referenciának...

Link to comment
Megosztás:

Nappalifény! :lol:

LED-es termékek forgalmazásával foglalkozó cégem van!

Egy mert elég jól néz ki, kettő mert "bemutató autó" szerűség lesz belőle... aminek van értelme vagy jól néz ki azokat megcsinálom a kocsimon úgymond referenciának...

erre mi is kíváncsiak leszünk :rolleyes:

majd tegyél fel képet a munkáról :P

szerk: én meg már majdnem azt hittem, hogy sima izzócsere :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nappalifény! :rolleyes:

LED-es termékek forgalmazásával foglalkozó cégem van!

Egy mert elég jól néz ki, kettő mert "bemutató autó" szerűség lesz belőle... aminek van értelme vagy jól néz ki azokat megcsinálom a kocsimon úgymond referenciának...

Szóval akkor a búrába bellülről akarod betenni a ledeket? Nem lenne egyszerűbb az izzó helyén a lyukon valahogyan bejátszani. Kicsit olyan mint amikor üvegbe hajó modellt építenek de talán sikerülhet.

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor a búrába bellülről akarod betenni a ledeket? Nem lenne egyszerűbb az izzó helyén a lyukon valahogyan bejátszani. Kicsit olyan mint amikor üvegbe hajó modellt építenek de talán sikerülhet.

Ha másnem akkor marad az.. De csak jobb lenne ha széttudnám szedni...

Link to comment
Megosztás:

Ha másnem akkor marad az.. De csak jobb lenne ha széttudnám szedni...

A rendesen beépített LED-es cuccok inkább tudnak érdekelni mint a teszkós, "ragasszuk a lökösre azt jóaz" csíkok :D Az új lámpámat mondjuk olyanért se szedném szét, de képen érdekelne :lol: (ha már LED-es... ugye a műszerfalad nem brunyasárgán virít? :rolleyes: :P )

Link to comment
Megosztás:

A rendesen beépített LED-es cuccok inkább tudnak érdekelni mint a teszkós, "ragasszuk a lökösre azt jóaz" csíkok :D Az új lámpámat mondjuk olyanért se szedném szét, de képen érdekelne :D (ha már LED-es... ugye a műszerfalad nem brunyasárgán virít? :rolleyes: :P )

Naplementeeeeee :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

A rendesen beépített LED-es cuccok inkább tudnak érdekelni mint a teszkós, "ragasszuk a lökösre azt jóaz" csíkok :D Az új lámpámat mondjuk olyanért se szedném szét, de képen érdekelne :D (ha már LED-es... ugye a műszerfalad nem brunyasárgán virít? :rolleyes: :P )

Nem az már régen szép piros... de nem csak a műszerfalam hanem minden a középkonzol, az ablaklehúzó kapcsolók, az oldavilágítások, a belsőtérvilágítás, rendszámtábla világítás, indexek, helyzetjelzők, féklámpa minden! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Szükséges hozzá 1-1 beépítő keret. Gyárilag 16.5 cm jár bele de csakis a beépítő kerettel tudod betenni.

http://metroman.addel.hu/products.php?prcategory=12274

A beépítő keret(ek)ről ennyit:

www.tvn.hu_b78aa40cb9edcf54a2629f21fd712aaf.jpg

És ez a csomiajtó, az elsőket még jobban ki kellett emelni :D elfaragtam pár 10 centi 160-as KPE csövet az esztergával mire sikerült pontos méretre megkreálni :rolleyes: de sikerült.. :lol: :D :P

Link to comment
Megosztás:

A beépítő keret(ek)ről ennyit:

http://s1.images.www.tvn.hu/2009/04/04/16/...f21fd712aaf.jpg

És ez a csomiajtó, az elsőket még jobban ki kellett emelni ;) elfaragtam pár 10 centi 160-as KPE csövet az esztergával mire sikerült pontos méretre megkreálni :rolleyes: de sikerült.. :D :D :P

Mert Te nem egy olyan autóból bontottad ki, amiben ezt már megtették elötted :P :D

Naplementeeeeee :P ;)

Mondtam már menjen le máséban a nap. :D Nekem akkor kezdődik amikor elkezd világítani :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Én meg kerestem egyet egy olyan autóban amiben már valaki megcsinálta helyettem és jó :D :rolleyes:

Csak én nem vagyok rákattanva a bontott cuccokra.. mf1.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.