Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most ritkán írok tudom. :rolleyes:

Kuplungot cseréltem, sachs került bele, a régi tárcsa kopott volt, de még egy keveset bírt volna. ami nagyon tróger állapotban volt, az a kinyomócspágy, tökszáraz volt. Most az új kuplunggal durva, kellemes váltás, vajpuha kuplung.

Cseréni fogom holnap a generátor ékszíj tárcsát, így az is halkabb lesz, valamint a csomagtartó ajtaja kapott új teleszkópokat, így végre nem esik vissza a fejemre. Sajnos a bal hátsó lábtérnél lukat fedeztük fel, de szakszerűen lett javítva, folt...stb. Sajna szó szerint állt a szőnyeg alatt a szivacsban a víz, de a probléma orvosolva lett.

Link to comment
Megosztás:

Most ritkán írok tudom. :D

Kuplungot cseréltem, sachs került bele, a régi tárcsa kopott volt, de még egy keveset bírt volna. ami nagyon tróger állapotban volt, az a kinyomócspágy, tökszáraz volt. Most az új kuplunggal durva, kellemes váltás, vajpuha kuplung.

Cseréni fogom holnap a generátor ékszíj tárcsát, így az is halkabb lesz, valamint a csomagtartó ajtaja kapott új teleszkópokat, így végre nem esik vissza a fejemre. Sajnos a bal hátsó lábtérnél lukat fedeztük fel, de szakszerűen lett javítva, folt...stb. Sajna szó szerint állt a szőnyeg alatt a szivacsban a víz, de a probléma orvosolva lett.

:rolleyes: :D

Te lenyúltad a kocsimat? :P

Enyémben is új sachs van, csomagtartóajtó teleszkópot már régóta akarok venni, lábtérnél lukas, genertornál az ékszíj nyikorog.... Acca vissza ha már megcsináltad :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most ritkán írok tudom. :D

Kuplungot cseréltem, sachs került bele, a régi tárcsa kopott volt, de még egy keveset bírt volna. ami nagyon tróger állapotban volt, az a kinyomócspágy, tökszáraz volt. Most az új kuplunggal durva, kellemes váltás, vajpuha kuplung.

Cseréni fogom holnap a generátor ékszíj tárcsát, így az is halkabb lesz, valamint a csomagtartó ajtaja kapott új teleszkópokat, így végre nem esik vissza a fejemre. Sajnos a bal hátsó lábtérnél lukat fedeztük fel, de szakszerűen lett javítva, folt...stb. Sajna szó szerint állt a szőnyeg alatt a szivacsban a víz, de a probléma orvosolva lett.

mennyi volt a kuplung + kinyomócsapágy? nekem is cserélnek kell, elöregedett már szegényke :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mennyi volt a kuplung + kinyomócsapágy? nekem is cserélnek kell, elöregedett már szegényke :rolleyes:

Unixnál a legolcsóbb a sachs, asszem 44 ropi, de én nyilván nem ennyiért kapom. :D

De megérte, a régi kinyomócsapágy már rettentő hagos volt, alig emelt ki. Így most nagyon sokat javult a váltásérzet. Nagyon jó lett, ezt már meg kellett lépnem.

Link to comment
Megosztás:

Unixnál a legolcsóbb a sachs, asszem 44 ropi, de én nyilván nem ennyiért kapom. :lol:

De megérte, a régi kinyomócsapágy már rettentő hagos volt, alig emelt ki. Így most nagyon sokat javult a váltásérzet. Nagyon jó lett, ezt már meg kellett lépnem.

:rolleyes: :D :P

Jó hogy nekem is volt egy kis "alku"...De nem 44ről indult..

Link to comment
Megosztás:

azé ettől még az enyém is jobb :rolleyes: :D (nem sokkal, de azé' egy fokkal :D)

:P :lol: :D

Lényegesen jobb :P A tieden látszik hogy szárnynak tervezték (még ha nagy is) , azt a fehér valamit viszont... télleg inkább fogantyúnak tudom elképzelni, vagy nyáron törölközőtartónak a strandra, de hogy azt valaki szárnynak szánja... hát 5 éves életkor felett nem tudom elképzelni :D

Link to comment
Megosztás:

Lényegesen jobb :D A tieden látszik hogy szárnynak tervezték (még ha nagy is) , azt a fehér valamit viszont... télleg inkább fogantyúnak tudom elképzelni, vagy nyáron törölközőtartónak a strandra, de hogy azt valaki szárnynak szánja... hát 5 éves életkor felett nem tudom elképzelni :P

:D :D

itt egy pözsón van ilyen, azon még idétlenebben áll :rolleyes: :lol:

leszedem majd én is, különben meg nem is ;) már úgy megszoktam, hogy nem látok hátra semmit :D :P :P

este nem is világít semmi sem a szemembe a középső visszapillantóból ;) ;)

A múltkor romániában egy benzinkútnál a kutas le akarta mosni az ablakokat, hááát..... a hátsóval nem igazán boldogult ;) ;) ;) mondtam is, inkább hagyja, úgyse látok semmit hátra :P ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :P

itt egy pözsón van ilyen, azon még idétlenebben áll :rolleyes: :lol:

leszedem majd én is, különben meg nem is ;) már úgy megszoktam, hogy nem látok hátra semmit :D :D :D

este nem is világít semmi sem a szemembe a középső visszapillantóból ;) :P

A múltkor romániában egy benzinkútnál a kutas le akarta mosni az ablakokat, hááát..... a hátsóval nem igazán boldogult :P ;) ;) mondtam is, inkább hagyja, úgyse látok semmit hátra :P ;)

ez ám a légterelő... ;)

Link to comment
Megosztás:

úgy döntöttem, hogy az első 5 óráról kések ma a suliban... :P Inkább bejöttem melózni. Öcsém hogy mindíg a "jobbikkal" van itt a baj... :rolleyes: Hétfőn is volt háborgás, most is van háborgás.... és állítja hogy fizetett és állítja....a gép meg egyértelműen kidobja hogy "!figyelem, rossz fizető!"

:D aztán ha kérik a számlát az ügyfelesek, vagy mondják hogy hozza be akkor meg jön első mondatban a válasz: Hát mán azt mink kidobtuk.....

Pár percel később meg azt állítják hogy nem kaptak.... :lol: akkor mit is dobtak ki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.