Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem tetősínem is van, azzal is meg tudom rángatni :D :P

Amúgy meg vigye nyugodtan, engem csak idegesít... :rolleyes: állandóan kék-zöld a lábam mert csomagtartóba pakolásnál összerugdosom :P :D

Nem baj a következő éjjel azt is elviszik.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is tankolok bele e85-öt, de mint Zotyának, nálam sincs gond a hidegindítással. Sőt a fogyi is nagyon barátian alakul.

Valóban alsó tartományban mintha nyomatékosabb lenne és hát az az enyhe pálinkaszag, mikor állok be az udvarba már üzemmeleg motorral...

Tegnap este melóból hazafele -5fok pöcc röff...

Ma reggel garázsból pöcc röff....

Igaz most nem volt "hidegen beállok a garázsba". Szóval úgy néz ki nincs gond az etanollal legalább is 25%-ban. Na és alul tényelg kicsit nyomatékosabb lett ami városi használatnál nekem nagyon jól jön. Fogyasztásról majd a következő tankolás után nyilatkozom.

Link to comment
Megosztás:

Az hát. hujevíz. :P

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/01/2...renault_furgon/ hááát... érdekes lett :rolleyes: Olyan mintha egy corsa eleje fel lenne húzva rá mint álarc, és ahogy nyúlik, olyan lett :lol: :D

Ebben az a szar, hogy a lámpája vagy "másfél" méter magasan van.

Amikor jön mögöttem egy ilyen éjjel kb. 2 méterre, a guta kerülget..

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este melóból hazafele -5fok pöcc röff...

Ma reggel garázsból pöcc röff....

Igaz most nem volt "hidegen beállok a garázsba". Szóval úgy néz ki nincs gond az etanollal legalább is 25%-ban. Na és alul tényelg kicsit nyomatékosabb lett ami városi használatnál nekem nagyon jól jön. Fogyasztásról majd a következő tankolás után nyilatkozom.

Gyere el 7végére hozzám. A reggel -32 gyalog repesztettem melóba....még én sem gyúltam pöcc-röffre, nem hogy az autó :D

Viszont jön a meleg...-17 lessz :rolleyes:

Más: Ha akartok autót vásárolni pláne olajkályhát, nálam le lehet tesztelni, biztosítok szállást bármikor. Ha itt indul a gép akkor nálatok is fog. :P

Link to comment
Megosztás:

Gyere el 7végére hozzám. A reggel -32 gyalog repesztettem melóba....még én sem gyúltam pöcc-röffre, nem hogy az autó :P

Viszont jön a meleg...-17 lessz :rolleyes:

Más: Ha akartok autót vásárolni pláne olajkályhát, nálam le lehet tesztelni, biztosítok szállást bármikor. Ha itt indul a gép akkor nálatok is fog. :lol:

Amig kint aludt az autó előző években volt -20-ban is pöcc röff... Igaz akkor még csak gondolni sem gondoltam az etanolra csakis tiszta benzin volt :D

Link to comment
Megosztás:

Más: Ha akartok autót vásárolni pláne olajkályhát, nálam le lehet tesztelni, biztosítok szállást bármikor. Ha itt indul a gép akkor nálatok is fog. :P

Ez a beszéd! :D (Itt nincs mellédumálás h. régen volt elindítva, v. régi az akksi :rolleyes:)

Link to comment
Megosztás:

Ez a beszéd! :D (Itt nincs mellédumálás h. régen volt elindítva, v. régi az akksi :rolleyes:)

Hát igez elképzelem az ottani autókereskedőket. Ha akkor indul a használt diese, akkor nem lehet vele gond. :P

Megvettem az unixban kemény 610 forintért a tartóbakot, csak még a biztosítócsapszeg helyére kell kimókolni valamit. Szerintem teszek mellé egy nagy alátétet, eztán egy csőbilincsel lezárom. De nem ma, majd ha jobb idő lesz. Vagy átfúrom a rudat, és sasszeg a végébe.

Link to comment
Megosztás:

Lett még egy Opel a családban, anyuék vettek egy B Corsát. Asszem 1.2-es meg metál színű. Más információm egyenlőre nincs, még nem mentem vele, így azt sem tudom mikor tilt le. :P

Ma kipróbáltam a Novy-féle rükiben driftelést, tolattam ki egy havas perkolóból, padló+ teljesen alászedve. Király volt, csak nem tudtam kinek megmutatni. Amikor nyúlok a kézifékhez az asszony már nyitja az ajtót. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

...Amikor nyúlok a kézifékhez az asszony már nyitja az ajtót. :rolleyes: :lol:

Amatőr. Meg kell vele szoktatni, hogy ott pihen a kezed :D

Mondjuk nekem az asszony amúgy sem parás. Egy-két keresztbemenés után csak annyit szokott benyögni: "megint gyereknap?" :P

Link to comment
Megosztás:

Franc álljon bele ebbe a @#@#@ laborba.....rohadtul nincsen kedvem ahoz hogy az oktató tanár megint ott cigánykodjon, meg kiabáljon meg felhúzza magát minden baromságon... :rolleyes:

Be kéne vinni 1 dugattyút aztán ha hepciázik fejbenyomni vele..

Én anno a Titásznál egy gázpisztolyt szerelgettem unalmamban :P a górépapa könyörgött, hogy hagyjam otthon.. :D :P

Részvétnyilvánítást és Sanci-féle röhögő, földet csapkodó smájlik belinkelését mellőzni kéretik. :P

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Ezek után amiket elolvastam így hirtelen egy lidis 7.2% sör után.. hát komoly... :lol: :D :P (de azért nem kell besértődni ;) )

valaki írta,h keres hátsó hamutartót! itt van: http://www.vatera.hu/opel_astra_f_hatso_hamus_160567673.html

Nem kerestem de azért köcce ;) szimplán lusta vagyok a bontóba bemenni és megköszönni szépen, hogy adtak ingyé egyet.. ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

mekkora poén!szétröhögöm magam rajtad meg anyukádon! :lol: :D :P :D :D :P

Hát még amiket faterral csinálunk néha.... :P Amikor friss jogsis voltam, akkor faterom tanítgatott a lavírozásra... Aztán ő figyelte az 1ik oldalt, én a másikat, én kormányoztam ő váltott.... és mondta: Külső....belső..maradj..kuplung, nyomjad neki érd el azt a zöldet nyomjad nyomjad nyomjad ( motor már nagyon forog... ) beszólok hogy váltani kéne... fater meg: Cipófejű halgass, nyomjad... Csapatmunka van ;)

Nem műkszik, mert tegnap délelőtt szereltem be a bontott féltengelyt, és amikor mentem érte még mindíg kopogott. Mint mondtam volna? Ez nem az amire gondolsz, csak a kavics potyog ki a gumiból? :rolleyes:

Jókor mondod! :D ;)

Egyszer a zsarukat hívtam, aztán a yard is mondta.: menjen kicsit arrébb, most jó, most nem jó, menjen kicsit vissza... Mondom mi van backi, ezek figyelnek valahonnan??? :P ;)

;) Mint a filmbe... fülke..

Láttátok már? Tök jó film. "lélektani" hatása van... Nagyon jó mindenkinek ajánlom ;)

Véletlenül nem egy wartburg, és egy Novy névre hallgató ismerős volt? ;) ;)

Neeeem....Más volt ;)

Link to comment
Megosztás:

aggódok szegény öregért hogy mi lesz ha típus frissíteni kell :D

Valszeg beszívná az öreg mert asszem van jópár centi különbség a kis kocka meg az új görbített kocka közt.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.