Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah fölhívtam... Hát ezt se veszem meg :P :D Azzal kezdi hogy "forogjá' a telefonnal" Mondom mibajodvaa? :D "forogjá' a telefonnal mer' szaggat" Mondom kocsiba vagyok, lehet hogy azért szakadozik, majd megszokod. Kérdezem a zár-takaróról. Ő astrával nem foglalkozik, csak kadettal. Mondom láttam a képet róla, az egyértelműen astrának tűnik. "Jah télleg, az astra..." ;) :D kérdezem az árát, "hát ugye olyan 2500-3000 környékére gondolt. Mondom neki hogy egy ezresért van feltéve... "az nem lehet, akkor a srác aki feltette, elírta..." Itt még alkudoztam vele, aztán mondtam hogy majd megbeszéljük... :D felejtős nah. Amúgy meg csak azért van neki ez mert a rendszám-világítást szedték ki az ajtóból, és ez lett a bontalék. Szerinte hipertökéletes állapotban van, jobb mint ahogy a gyárból kijött, úgyhogy gondolom törött is ;)

:P :P ;) ;) jobbá tetted a reggelemet ;) ;)

Franc álljon bele ebbe a @#@#@ laborba.....rohadtul nincsen kedvem ahoz hogy az oktató tanár megint ott cigánykodjon, meg kiabáljon meg felhúzza magát minden baromságon... :P

Be kéne vinni 1 dugattyút aztán ha hepciázik fejbenyomni vele.... :rolleyes: de csábító ötlet...hmmmm ;)

Multkor már sarkonfordultam, mert elkezdett kiabálni ok nélkül, és mellesleg azt kiabálta amit én előtte 2 percel elmondtam....aztán megkérdeztem hogy tanárnő süket...? A többi részletet nem mondanám mert eléggé durván beszóltam neki.... :lol: De lexarom.. hepciás rrrrrrrrribi

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :P :D jobbá tetted a reggelemet :D :P

Franc álljon bele ebbe a @#@#@ laborba.....rohadtul nincsen kedvem ahoz hogy az oktató tanár megint ott cigánykodjon, meg kiabáljon meg felhúzza magát minden baromságon... :D

Be kéne vinni 1 dugattyút aztán ha hepciázik fejbenyomni vele.... :rolleyes: de csábító ötlet...hmmmm :P

Multkor már sarkonfordultam, mert elkezdett kiabálni ok nélkül, és mellesleg azt kiabálta amit én előtte 2 percel elmondtam....aztán megkérdeztem hogy tanárnő süket...? A többi részletet nem mondanám mert eléggé durván beszóltam neki.... :P De lexarom.. hepciás rrrrrrrrribi

Mé' nem ezzel kezdted? Ha Ribi, és éppen baja van, akkor két dologgal lehet javítani. Vagy egy új hűtővel, víz-csövekkel, és kiegyenlítő tartály kupakkal, vagy motort kell cserélni benne ;)

Link to comment
Megosztás:

Mé' nem ezzel kezdted? Ha Ribi, és éppen baja van, akkor két dologgal lehet javítani. Vagy egy új hűtővel, víz-csövekkel, és kiegyenlítő tartály kupakkal, vagy motort kell cserélni benne :D

:rolleyes: :D Ma ha genyózik, megkéne mondani neki... :P tanárnő esetleg egy hűtőrendszer csere? :P Haveromnak is van ribije.... régen ő is visszapofázott, mostmár olyam mint a kezesbárány... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah fölhívtam... Hát ezt se veszem meg :P :lol: Azzal kezdi hogy "forogjá' a telefonnal" Mondom mibajodvaa? :D "forogjá' a telefonnal mer' szaggat" Mondom kocsiba vagyok, lehet hogy azért szakadozik, majd megszokod. Kérdezem a zár-takaróról. Ő astrával nem foglalkozik, csak kadettal. Mondom láttam a képet róla, az egyértelműen astrának tűnik. "Jah télleg, az astra..." :P :D kérdezem az árát, "hát ugye olyan 2500-3000 környékére gondolt. Mondom neki hogy egy ezresért van feltéve... "az nem lehet, akkor a srác aki feltette, elírta..." Itt még alkudoztam vele, aztán mondtam hogy majd megbeszéljük... :rolleyes: felejtős nah. Amúgy meg csak azért van neki ez mert a rendszám-világítást szedték ki az ajtóból, és ez lett a bontalék. Szerinte hipertökéletes állapotban van, jobb mint ahogy a gyárból kijött, úgyhogy gondolom törött is :D

sajnálom,h nem jött össze az üzlet, túl szépnek is tűnt,h igaz legyen! :D

Link to comment
Megosztás:

Szabó-féle Opel szervíz, jegyzőkönyv.:

A behozott F Astra (94, c14nz) a tulajdonos szerint bal kanyarban erős ropogó-kopogó hangot adott ki a jobb kerék felől. valószínűsíthető hiba, jobb oldali féltengely-csukló. Első körben cseréltünk hosszú féltengelyt, anyagköltség 5000-, spec.szerszám beszerzése 2500-, szétszerelés 3 óra, összerakás 1/2 óra. A hibajaeneség nem szűnt meg, sőt fokozódott.

Konzultálás Hening cartársal, tanácsára második körben a kipufogórendszert vizsgáltuk meg.

Szemrevételezéssel megállapítottuk, hogy középső dobot tartó bal oldali gumibak hiányzik valószínű a biztosító gyűrű leesése okozta elvesztését. Gyorsszervizelés, ideiglenes rögzítés 3 db kábelkötegelő felhasználásával 3X20Forint, munkaidő 5 perc. Várható végleges javítási költség 600-700Forint.

Részvétnyilvánítást és Sanci-féle röhögő, földet csapkodó smájlik belinkelését mellőzni kéretik. :rolleyes:

Kösz Karcsi a segítséget, hálám jelélül fogadj el tőlem egy alig használt hosszú féltengelyt! :D

Link to comment
Megosztás:

Szabó-féle Opel szervíz, jegyzőkönyv.:

A behozott F Astra (94, c14nz) a tulajdonos szerint bal kanyarban erős ropogó-kopogó hangot adott ki a jobb kerék felől. valószínűsíthető hiba, jobb oldali féltengely-csukló. Első körben cseréltünk hosszú féltengelyt, anyagköltség 5000-, spec.szerszám beszerzése 2500-, szétszerelés 3 óra, összerakás 1/2 óra. A hibajaeneség nem szűnt meg, sőt fokozódott.

Konzultálás Hening cartársal, tanácsára második körben a kipufogórendszert vizsgáltuk meg.

Szemrevételezéssel megállapítottuk, hogy középső dobot tartó bal oldali gumibak hiányzik valószínű a biztosító gyűrű leesése okozta elvesztését. Gyorsszervizelés, ideiglenes rögzítés 3 db kábelkötegelő felhasználásával 3X20Forint, munkaidő 5 perc. Várható végleges javítási költség 600-700Forint.

Részvétnyilvánítást és Sanci-féle röhögő, földet csapkodó smájlik belinkelését mellőzni kéretik. :P

Kösz Karcsi a segítséget, hálám jelélül fogadj el tőlem egy alig használt hosszú féltengelyt! :D

Elég drágán veszed :rolleyes:

Amúgy ügyes :lol: :D :P :D Igazi Zotya féle megmozdulás volt

Link to comment
Megosztás:

Elég drágán veszed :rolleyes:

Amúgy ügyes :P :P :lol: :D

De nem ez a félelemetes, hanem tudod mi? A medve! :D Az előbb beszéltem telefonon az asszonnyal, elég vészjósló volt a hangja. :D Remélem mostanában tényleg becarik a féltengelyem, mert alkatrész már van hozzá. :P Hiába na, a jó pap holtig tanul. :D

Link to comment
Megosztás:

De nem ez a félelemetes, hanem tudod mi? A medve! :lol: Az előbb beszéltem telefonon az asszonnyal, elég vészjósló volt a hangja. :rolleyes: Remélem mostanában tényleg becarik a féltengelyem, mert alkatrész már van hozzá. :D Hiába na, a jó pap holtig tanul. :D

De miért mondtad el neki? :P Elég neki annyit tudni hogy

1-autó rossz

2-autó megjavítva

3-anyagköltség 8500 huf, és akkor még meg is kávézhatsz belőle :P

Link to comment
Megosztás:

De nem ez a félelemetes, hanem tudod mi? A medve! :D Az előbb beszéltem telefonon az asszonnyal, elég vészjósló volt a hangja. :rolleyes: Remélem mostanában tényleg becarik a féltengelyem, mert alkatrész már van hozzá. :P Hiába na, a jó pap holtig tanul. :P

rugasd meg... Van 1 ismerősöm aki így törte el.. :lol: Gárzalépett elfordított kormánnyal és el is tört :D

Link to comment
Megosztás:

De miért mondtad el neki? ;) Elég neki annyit tudni hogy

1-autó rossz

2-autó megjavítva

3-anyagköltség 8500 huf, és akkor még meg is kávézhatsz belőle ;)

Nem műkszik, mert tegnap délelőtt szereltem be a bontott féltengelyt, és amikor mentem érte még mindíg kopogott. Mint mondtam volna? Ez nem az amire gondolsz, csak a kavics potyog ki a gumiból? :rolleyes:

:lol: :D Én is így csinálom. :P :D

Jókor mondod! :D ;)

:D :P :P ;) Kipróbáltam most muterral.. ;) Felhívott, én meg: Forogjá....Forogjá a telefonnal....

Anya: Normális vagy?! ittál?

;)

Egyszer a zsarukat hívtam, aztán a yard is mondta.: menjen kicsit arrébb, most jó, most nem jó, menjen kicsit vissza... Mondom mi van backi, ezek figyelnek valahonnan??? :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a jobb, de mégsem rémisztget különböző feliratokkal :D :rolleyes:

S akkor hogy is volt a reggeli indítózás? :P

Na jó, de ez mitől van, és mit lehet tenni vele?

Há' kialudt. Megpüföltem a díszlécet és életre kelt. Majd ha melegebb idô lessz megnézem mi van vele. :lol:

Link to comment
Megosztás:

S akkor hogy is volt a reggeli indítózás? :P

Há' kialudt. Megpüföltem a díszlécet és életre kelt. Majd ha melegebb idô lessz megnézem mi van vele. :lol:

Ma? remekül. Indítás előtt felálltam a vonóhorogra, és ugráltam rajta egy kicsit. Így összekevertem a cuccot a tankban, és már indult is :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma? remekül. Indítás előtt felálltam a vonóhorogra, és ugráltam rajta egy kicsit. Így összekevertem a cuccot a tankban, és már indult is :lol: :D

Az jó. Én lazán elfoglaltam kényelmes pozisönbe a helyem majd egy laza jobbas mozdulattal toltam neki egy kulcsot. Pöcc-röff. :P

Valaki éjjel le kéne uninstalálja a vonóhorgod azt holnap mehetsz gyalog. :D

Szerk: A tegnap reggelre gondoltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az jó. Én lazán elfoglaltam kényelmes pozisönbe a helyem majd egy laza jobbas mozdulattal toltam neki egy kulcsot. Pöcc-röff. :D

Valaki éjjel le kéne uninstalálja a vonóhorgod azt holnap mehetsz gyalog. :P

Szerk: A tegnap reggelre gondoltam :rolleyes:

Nekem tetősínem is van, azzal is meg tudom rángatni :D :D

Amúgy meg vigye nyugodtan, engem csak idegesít... :D állandóan kék-zöld a lábam mert csomagtartóba pakolásnál összerugdosom :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.