Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Végre itthon :D

Húúúú.... Mentem a pennybe most meló után... :rolleyes: De olyan "fiút" láttam.... :D :P :lol: kiszálltam a kocsiból míg muterom bent volt a boltba.... Erre meglátom.... Tarélyszerűen a haja kifestve szőkére, kis dzseki( félig lehúzva alatt virít a rózsaszin pulcsi ), csilivili kocka alakú kamugyémánt fülbevaló.... Be kellett ülnöm a kocsiba mert elkezdtem szakadni a nevetéstől :D :P :P :D

minek ültél be? simán kiröhögtem volna :P

Link to comment
Megosztás:

Nem kaptad le? Már úgy értem nem csináltál róla képet? :P

Neeem.... oda se néztem túl sűrűn inkább, mert még rámizgul vagy valami ilyesmi :D Ja és még hogy kifejezze az agyszintjét...ránézett az astrára és köpött 1et... :rolleyes: Van nekem 1 bicska a kocsiban...azt elővettem és elkezdtem nézegetni, törölgetni.... Erre elment :D :P

minek ültél be? simán kiröhögtem volna :D

Az ilyen emberek annyira egoisták meg el vannak szállva maguktól, hogy észre se venné, hogy rajta vihogok...csak nézne hogy miért nevetek :lol:

Link to comment
Megosztás:

olyan löttyöt tankolok ami magasabb %-ban tartalmaz gázolajat mint vizet :rolleyes:

Tölts bele némi denaturált szeszt és előbb utóbb kiviszi belőle a vizet ;) ősrégi munkagép-kezelő trükk.. ;)

ha tényleg egy lötyögő kipufcső miatt vettem-cseréltem féltengelyt tökönszúrom magam! :P Tudtam hogy szerencsétlen vagyok, nade ennyire! :lol:

Azt azért ne ;) de annyira szerencsétlen csak nem lehetsz ;) egészséges vagy, van családod, lakásod, munkád és egy kopogó kipufogós autód ;) ha ez nem szerencse akkor nem tudom mi.. ;)

Neeem.... oda se néztem túl sűrűn inkább, mert még rámizgul vagy valami ilyesmi :P

Az ilyen emberek annyira egoisták meg el vannak szállva maguktól, hogy észre se venné, hogy rajta vihogok...csak nézne hogy miért nevetek :D

Jah, aztán Éva helyett Béla lenne a partnered :D :P

Én azért a köpésre visszaválaszoltam volna, hogy "mizu? szöszi csibém.. ;) " aztán meg hadd gondolkozzon, hogy mi van.. :P ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A holnapom meg jó sűrű lesz :D reggel go Fiat márkaszervíz lőköscserére, utána sprint haza némi tápértékért, délután go okmányiroda az új forgalmiért, közben szemészetre szemüvegért meg anyóst kiteszem a kórházba, majd visszafele ugyanez.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt azért ne :lol: de annyira szerencsétlen csak nem lehetsz :P egészséges vagy, van családod, lakásod, munkád és egy kopogó kipufogós autód :D ha ez nem szerencse akkor nem tudom mi.. :P

Na jó, de 5 ezer forintot kidobni, a kocsi alatt hasalni 2 fokban egy pár 100forintos tartóbak miatt? Még jó, hogy nem rendeltem me a netről az új csuklót! Meg felmotoroztam mult hétan a hegyre a főnökömhöz -5 fokbban 30-as kulcsért. Igaz találtam egy rövidebb utat kertek alatt, kocsival nem járható, de a kismocit pont fel lehetett tolni rajta. :rolleyes: bementem a Brikóba 30-as dugókulcsot venni, mert a kölcsönkulcs rövid volt, féltem, hogy lenyalja a csavart. 1000-ért volt a rövid, 2500-ért a hosszú. :D A pipa meg csak 27-ig volt.

Link to comment
Megosztás:

Tölts bele némi denaturált szeszt és előbb utóbb kiviszi belőle a vizet ;) ősrégi munkagép-kezelő trükk.. ;)

Azt azért ne ;) de annyira szerencsétlen csak nem lehetsz ;) egészséges vagy, van családod, lakásod, munkád és egy kopogó kipufogós autód ;) ha ez nem szerencse akkor nem tudom mi.. ;)

Jah, aztán Éva helyett Béla lenne a partnered :lol: :D

Én azért a köpésre visszaválaszoltam volna, hogy "mizu? szöszi csibém.. ;) " aztán meg hadd gondolkozzon, hogy mi van.. :P :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A holnapom meg jó sűrű lesz :rolleyes: reggel go Fiat márkaszervíz lőköscserére, utána sprint haza némi tápértékért, délután go okmányiroda az új forgalmiért, közben szemészetre szemüvegért meg anyóst kiteszem a kórházba, majd visszafele ugyanez.. :P

Nem is Éva a jövendőbelim... :D Na jó, értem a szóviccet ;)

Szöszi csibe :P :P ;)

Nekem holnap...délelőtt leszek 1 kicsit fórumon, mert délután lesz labor este 7ig...aztán tanulok a szerdai TZ-kre :D Tiszta fütykös ez a hét.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Na jó, de 5 ezer forintot kidobni, a kocsi alatt hasalni 2 fokban egy pár 100forintos tartóbak miatt?

Mondtam, hogy keresd fel Karcsit.. ;)

Nem is Éva a jövendőbelim... :D Na jó, értem a szóviccet ;)

Szöszi csibe :P :lol: :D

Ne aggódj, a főnököm Béla, nőtlen és még a 28 éve alatt 1x sem láttam nővel :P :D én meg félek.. :rolleyes:

Az akkora nagy volt tee :D még piás koromban egy helyi szórakozóhelyen csevegtünk a haverokkal azt hátul a billiárdasztalos részben volt egy zenegép -ment egy jó szám, mondom megnézem már ki az Artist-Title ;) ott állt a gép mellett egy fekete hajú fiatal csaj, mellé állok, a csaj behátrál és meg: "hmmm, szöszi csibééém.." :P :P

Ha láttad volna azt a lemeredt arcot.. ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne aggódj, a (volt) főnököm Béla, nőtlen és még a 28 éve alatt 1x sem láttam nővel :P :lol: én meg félek.. :rolleyes:

Az akkora nagy volt tee :D még piás koromban egy helyi szórakozóhelyen csevegtünk a haverokkal azt hátul a billiárdasztalos részben volt egy zenegép -ment egy jó szám, mondom megnézem már ki az Artist-Title ;) ott állt a gép mellett egy fekete hajú fiatal csaj, mellé állok, a csaj behátrál és meg: "hmmm, szöszi csibééém.." :P :D

Ha láttad volna azt a lemeredt arcot.. :D :P :P

;) Hát elhiszem... Amikor iszogattam a volt csajszi miatt, én a pultosnőre cuppantam rá... kb egy 35-40 éves nőci ;) De vette az adást...és táncoltunk..már ha lehet azt a bukdásocsált annak nevezni ;) ;) ( reméltem, hogy kapok valami ingyen "alkeszos folyadékot"...de nem ;) )

őőő :D Bélussal vigyázz ;)

Link to comment
Megosztás:

:D Hát elhiszem... Amikor iszogattam a volt csajszi miatt, én a pultosnőre cuppantam rá... kb egy 35-40 éves nőci :P

őőő :lol: Bélussal vigyázz ;)

Hmm, egy frankós 40-es :rolleyes: ;) ;)

Vigyázok is bár nálam még nem próbálkozott be ;) valahogy nincs szerencséje a nőknél :P mikor nősültem a lagzin bepróbálkozott az egyik pléjmét unokahugomnál :D hamar lepattintotta a csaj ;) aztán másnap mondja csajszibarack milyen szövegekkel akart nála bevágódni :D 1 ami nagyon megmaradt: "de hát iwiwen bejelöltél.." :D :P :P

Na itt voltam kíííísz... www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Hmm, egy frankós 40-es :rolleyes: ;) ;)

Vigyázok is bár nálam még nem próbálkozott be ;) valahogy nincs szerencséje a nőknél :P mikor nősültem a lagzin bepróbálkozott az egyik pléjmét unokahugomnál :D hamar lepattintotta a csaj ;) aztán másnap mondja csajszibarack milyen szövegekkel akart nála bevágódni :lol: 1 ami nagyon megmaradt: "de hát iwiwen bejelöltél.." :D :P :D

Na itt voltam kíííísz... www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

:D :P :P ;) ;) ;) Szegény szerencsétlen...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Holnap tankolni fogok es hat kiprobalnam az E85-ot elso korben 70-30% aranyban toltenem 35liter benya 15 liter E85.

Szerintetek jo vagy sok elsore?

Jó. Én mondjuk egyszerre felessel kezdtem, igaz nyáron. De próbáld csak meg így, aztán ha -10-ben is indul gond nélkül tehetsz bele többet is.

Mondtam, hogy keresd fel Karcsit.. :P

Felkerestem. Miután egyedül nem boldogultam vele. Próbálkozni csak lehet nem? :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Holnap tankolni fogok es hat kiprobalnam az E85-ot elso korben 70-30% aranyban toltenem 35liter benya 15 liter E85.

Szerintetek jo vagy sok elsore?

Ha mindenképp -10*C-ban akarod kipróbálni...

Link to comment
Megosztás:

Ha mindenképp -10*C-ban akarod kipróbálni...

Miért ne, ha ekkor műkszik, akkor mindenkor. :rolleyes: Mondjuk ha valakit zavar a hidegen torpadás, nagy gázra visszafulladás, az ne használja kütyü nélkül. De kábé a falu közepére meleg már annyira, hogy megszűnik a jelenség.

Link to comment
Megosztás:

Jó. Én mondjuk egyszerre felessel kezdtem, igaz nyáron. De próbáld csak meg így, aztán ha -10-ben is indul gond nélkül tehetsz bele többet is.

Felkerestem. Miután egyedül nem boldogultam vele. Próbálkozni csak lehet nem? :rolleyes: :lol:

A próbálkozás, meg a kiskutya esete...rémlik??? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Miért ne, ha ekkor műkszik, akkor mindenkor. :rolleyes: Mondjuk ha valakit zavar a hidegen torpadás, nagy gázra visszafulladás, az ne használja kütyü nélkül. De kábé a falu közepére meleg már annyira, hogy megszűnik a jelenség.

Koszi! Holnap kiderul! Vegulis napkozben nincs -10 max -3 este meg garazsban all!

Link to comment
Megosztás:

Felkerestem. Miután egyedül nem boldogultam vele. Próbálkozni csak lehet nem? :rolleyes: :D

Attól függ kinek milyen áron.. :D nevetes1.gif

A próbálkozás, meg a kiskutya esete...rémlik??? :P :lol:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

olyat nem láttam még,h hirdettek volna! A zártakaróra kiváncsi vagyok,majd írd meg,h mi volt,ha felhívtad! :P Jó árnak tűnik!

Nah fölhívtam... Hát ezt se veszem meg :P :lol: Azzal kezdi hogy "forogjá' a telefonnal" Mondom mibajodvaa? :D "forogjá' a telefonnal mer' szaggat" Mondom kocsiba vagyok, lehet hogy azért szakadozik, majd megszokod. Kérdezem a zár-takaróról. Ő astrával nem foglalkozik, csak kadettal. Mondom láttam a képet róla, az egyértelműen astrának tűnik. "Jah télleg, az astra..." :D :D kérdezem az árát, "hát ugye olyan 2500-3000 környékére gondolt. Mondom neki hogy egy ezresért van feltéve... "az nem lehet, akkor a srác aki feltette, elírta..." Itt még alkudoztam vele, aztán mondtam hogy majd megbeszéljük... :rolleyes: felejtős nah. Amúgy meg csak azért van neki ez mert a rendszám-világítást szedték ki az ajtóból, és ez lett a bontalék. Szerinte hipertökéletes állapotban van, jobb mint ahogy a gyárból kijött, úgyhogy gondolom törött is :D

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a nagy biztosítási kárfelmérés...hát nem nyugtattak meg...lehet szurkolni hogy ne gazdasági totálkárra hozzák ki :D De ez hamarosan kiderül...

Amikor az előző autómat összetörték, a kárszakértő nagyon kevesett akart adni (70e), gondolta bedőlök neki. :P Csakhogy én mielött elmentem volna hozzá, beszéltem egy karosszériással és kértem mondjon rá egy körülbelüli árat, mi az amihez közelítsen a kárszakértőé.

Mondtam embernek osszon-szorozzon még egyszer, mert ez nagyon kevés és akkor jutottunk oda, hogy gazdasági totálkár, mert azzal tudja a legtöbbet adni.

Így hozta ki 129e-re.

Nekem semmilyen hátrányom nem származott belőle, úgy tudom sehová nem kerül ez be.

Mondjuk utána nem volt káresemény ezzel az autóval kapcsolatban, de nem hinném hogy gond lenne vele.

De ha aggódsz kérdezz rá, hogy okozhat-e ez bármi problémát a későbbiekben. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na megvolt a nagy biztosítási kárfelmérés...hát nem nyugtattak meg...lehet szurkolni hogy ne gazdasági totálkárra hozzák ki :P De ez hamarosan kiderül...

Ne aggódj, azzal jobban járhatsz. Gazdasági totálkár annyit jelent, hogy az autó javítása többe kerül, mint a piaci, ill. eurotax értékének a fele. Ha beleegyezel a biztosító kifizeti a piaci értékét, de levonja a roncs árát (max.30-40000 Ft) aztán azt csinálsz vele amit akarsz ( eladod, megjavíttatod és használod tovább) Vagy elviszed számlára megjavíttatod, de max a GT árát fizeti a biztosító. A képről ítélve nem hiszem, hogy 150e-nél többe lenne a javítás :rolleyes:

Amikor az előző autómat összetörték, a kárszakértő nagyon kevesett akart adni (70e), gondolta bedőlök neki. :lol: Csakhogy én mielött elmentem volna hozzá, beszéltem egy karosszériással és kértem mondjon rá egy körülbelüli árat, mi az amihez közelítsen a kárszakértőé.

Mondtam embernek osszon-szorozzon még egyszer, mert ez nagyon kevés és akkor jutottunk oda, hogy gazdasági totálkár, mert azzal tudja a legtöbbet adni.

Így hozta ki 129e-re.

Nekem semmilyen hátrányom nem származott belőle, úgy tudom sehová nem kerül ez be.

Mondjuk utána nem volt káresemény ezzel az autóval kapcsolatban, de nem hinném hogy gond lenne vele.

De ha aggódsz kérdezz rá, hogy okozhat-e ez bármi problémát a későbbiekben. :D

Én ezt egyszerűbben oldottam meg, olyan helyre vittem javíttatni ahol elintézték a biztosítás ügyintézését is. Ha tudod hol kell kopogtatni sok mindent el lehet intézni amit földi halandó nem tud. Nekem többe került volna a javítás, mint az autó értéke így elintézték, hogy gyakorlatilag átüljek egyikből a másikba. Még az átírást is kifizettették :D

Link to comment
Megosztás:

Kiskutya? Ne is mond, tavasszal nem lesz gondom a szőlőmetszéssel.... :rolleyes:

...

Valami megcsinálta helyettem. :P

Én már rég eltettem volna a kis *#@&-t vhova. Több kárt csinál, mint hasznot. Vagy kerítsd el, vagy kösd meg, amíg nagyobb kárt nem csinál. :D

Link to comment
Megosztás:

Szép lett. :rolleyes: :lol:

Én már rég eltettem volna a kis *#@&-t vhova. Több kárt csinál, mint hasznot. Vagy kerítsd el, vagy kösd meg, amíg nagyobb kárt nem csinál. :D

Elkerítem a szőlőt, korábban is gondolhattam volna rá, a fékcsövet meg csak nem rágja el. vagy igen? :P Na megyek befekszem a kocsi alá.

Novy!

Megjött a válasz a kérdésemre a ledes izzókkal kapcsoatban.:

Kedves Zoltán!

A bajonettzáras izzóknál mindig a külső rész a negatív pólus é az autókban is , ezért nem kell hozzá átalakítás, hogy működjön.

Üdvözlettel :

Stumphauzer Gábor

S.K. Ledshop

Klikk ide! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.