Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem meg elkéne egy középboxba való hátsó ülés felől eső hamutartó mert az enyémé el van törve és nem marad a fedél a helyén :rolleyes: de 5 év alatt képtelen voltam beszerezni egyet.. :lol:

Hát azt nem tudok adni, de van egy bontott féltengelyem, ha esetleg érdekel... :D :P

Link to comment
Megosztás:

A hibát nem közvetlen az etanol hanem a hidegen beállás a garázsba okozta. Csak lehet mégis az etenol miatt több pára csapódott ki pl a gyertyákra mint benzinből és így sokkal-sokkal nehezebben indult. Ez csak egy elmélet. Majd meglátjuk a héten hogyan viselkedik. A többször ill. több hiba előjön akkor elfelejtem. Ezért is keztem csak 25%-al. Viszont érdekes a kipufogó szaga :rolleyes: Simán érezni, hogy etanol is van benne.

Én is tankolok bele e85-öt, de mint Zotyának, nálam sincs gond a hidegindítással. Sőt a fogyi is nagyon barátian alakul.

Valóban alsó tartományban mintha nyomatékosabb lenne és hát az az enyhe pálinkaszag, mikor állok be az udvarba már üzemmeleg motorral...

Link to comment
Megosztás:

Hát azt nem tudok adni, de van egy bontott féltengelyem, ha esetleg érdekel... :rolleyes: :lol:

Tartok tőle, hogy a tiédből 4 darab se bír annyit mint az enyémben lévő :P :D

De amúgysem kell, mostmár télleg csóróság van nálunk is, jött egy gázszámla 53xxx pízről :P csak nem tudom miért a tisztességes fogyasztókkal fizetik meg a sok naplopó szándékos elmaradását... :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel alig indultunk be... :rolleyes: Sikerül benyelni valami vizes szutykot... A fóti úti MOL kút nem nyerő gázolajból... :lol: a második 5 mp-es tekerésre indultunk be, és akkor is 2 hengerrel. :P Nézek ki a fejemből hogy ez meg mi a f.szom volt, hallom apámat a parkolóból átkiabál hogy "mi a retket tankoltál hogy még ez se indul be??" eddig azthittem gázolajat... úgy néz ki vizet :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel alig indultunk be... :rolleyes:

Vegyél egy technikai szűrőt :lol: és abba tessék a töltőpisztolyt beleakasztani, az kiszűri a vizet :P bár nem épp olcsóság.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó, előbb lámpát veszek me' nem látok, meg féket mert nem tudok megállni :rolleyes: :P

Minek az? :lol: Vegyél spojlert, felnit, ilyen szűrőt... :D :P :D :D

Amúgy van olyan ismerősöm aki TÉNYLEG így gondolkodik.... Pizsó 106oson a fék alig fog, de spojlerre gyűjt.... ( ahoz a kis porszívómotorhoz kell a leszorítás mert elszáll...a kis pindurka mocival :P ) De a fék az nemfog, valamint a légszűrőszűrő..hááát..."hiánycikk" az autón mert úgy jobb a hangja... :D

Link to comment
Megosztás:

Minek az? :P Vegyél spojlert, felnit, ilyen szűrőt... :lol: :D :P :D

Amúgy van olyan ismerősöm aki TÉNYLEG így gondolkodik.... Pizsó 106oson a fék alig fog, de spojlerre gyűjt.... ( ahoz a kis porszívómotorhoz kell a leszorítás mert elszáll...a kis pindurka mocival :D ) De a fék az nemfog, valamint a légszűrőszűrő..hááát..."hiánycikk" az autón mert úgy jobb a hangja... :D

Az nem baj, így hamarabb kihullik belőle a moci, és legalább nem lesz olyan sokáig forgalomban :P

Az én problémámat meg megpróbálom addig úgy megoldani hogy olyan löttyöt tankolok ami magasabb %-ban tartalmaz gázolajat mint vizet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Fel is hívom. Köszi.

Amire még vadászok az a csomagtartó ajtó aljára fekete műanyag, ami összeköti a lökös két "nyúlványát" ami oldalt van. Olyat valaki? :rolleyes:

olyat nem láttam még,h hirdettek volna! A zártakaróra kiváncsi vagyok,majd írd meg,h mi volt,ha felhívtad! :D Jó árnak tűnik!

Link to comment
Megosztás:

Tartok tőle, hogy a tiédből 4 darab se bír annyit mint az enyémben lévő :D :P

De amúgysem kell, mostmár télleg csóróság van nálunk is, jött egy gázszámla 53xxx pízről :D csak nem tudom miért a tisztességes fogyasztókkal fizetik meg a sok naplopó szándékos elmaradását... :rolleyes:

Zotyát tiszteletbeli autóreszelővé kell avatni

Katt:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=b0b449d70...&aid=167351

Ez a kép titokban készült róla :D

Fejlemények.: elmentem Hening cartárshoz egy kis technikai tanácsra, próbakör után először a difire, aztán elszabadult kipufcsőre gyanakodott. Amikor beálltam a kocsibejáróra, hasravágtam magam, és járó-kopogó motornál elmarkoltam a katalizátort. A kopogás megszünt. :D Holnap felemelem, és aláfekszem, de ha tényleg egy lötyögő kipufcső miatt vettem-cseréltem féltengelyt tökönszúrom magam! :P Tudtam hogy szerencsétlen vagyok, nade ennyire! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végre itthon :D

Húúúú.... Mentem a pennybe most meló után... :rolleyes: De olyan "fiút" láttam.... :D :P :lol: kiszálltam a kocsiból míg muterom bent volt a boltba.... Erre meglátom.... Tarélyszerűen a haja kifestve szőkére, kis dzseki( félig lehúzva alatt virít a rózsaszin pulcsi ), csilivili kocka alakú kamugyémánt fülbevaló.... Be kellett ülnöm a kocsiba mert elkezdtem szakadni a nevetéstől :D :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Végre itthon :D

Húúúú.... Mentem a pennybe most meló után... :rolleyes: De olyan "fiút" láttam.... :D :P :lol: kiszálltam a kocsiból míg muterom bent volt a boltba.... Erre meglátom.... Tarélyszerűen a haja kifestve szőkére, kis dzseki( félig lehúzva alatt virít a rózsaszin pulcsi ), csilivili kocka alakú kamugyémánt fülbevaló.... Be kellett ülnöm a kocsiba mert elkezdtem szakadni a nevetéstől :D :P :P :D

Nem kaptad le? Már úgy értem nem csináltál róla képet? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.