Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hi!

nem tudja vki hogy a hátsó lámpa (búra is) hogy szedhető le?

esetleg ahol az égőt kell cserélni ott kell a csavarokat leszedni? (Astra F)

Köszönöm..

A csomagtartóban lepattintod a rácsot, aztán ott benyúlsz és a búráról lepattintod az izzók tartóját...kicseréled... ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

nem tudja vki hogy a hátsó lámpa (búra is) hogy szedhető le?

esetleg ahol az égőt kell cserélni ott kell a csavarokat leszedni? (Astra F)

Köszönöm..

Szia!

Leveszed a borítást, utána ki a következő elemet melyen az izzók vannak (fülecskék tartják) majd 4 drb 8-as csavar tartja a lámpát. Ezek kivétele után meglehet, hogy nehezen fog kijönni a lámpatest de ne aggódj csak az idő során hozzágyógyult a kasztnihoz.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem hiszem, hogy az enyémnél jobban lóghatott volna valami :rolleyes: :P És a szivacs is porlott már alatta....

az előző tulaj felesége könyvelő volt, ők megoldották gémkapoccsal :P :D

De viccen kívül: lehet kapni direkt autó tetőkárpitnak való anyagot a bútorszövet üzletekben ;) szebbnél szebbek vannak, több árnyalatban ;)

ez ami nekem van kb 3500-ból ki is jött (igaz ragasztót nem kellett venni! erre jó, ha az ember apja kárpitos is volt :P )

a lényeg az egyenletes ragasztókenés, és simítás :P én csipeszekkel megfogattam a szélén, nehogy felváljon!!

de utánna egy hétig volt ám ragasztószag :lol: azt hitték kemény vagyok, azé' járok letekert ablakokkal ;)

A bontás/visszarakás a babrásabb része, elég sok a csavar! de a tetőkárpit szépen kijön hátrafelé!

Elől, az első szélvédő felől hagyj rá kicsit, és hajtsd vissza! Elfér, és sokkal szebben mutat, ha nem pont a szélén van elvágva ;)

Nagyjából ennyi, remélem segítettem :D

És egy javaslat!! ha szeretnél hátsó világítós kapaszkodót (persze csak ha nincs), akkor azokat most ügyesen be is szerelheted, nem jár plussz bontással ;)

ja, és ebben a mappában vannak képek ezzel a témával kapcsolatban!

Nagyon köszi a segítséget!! :D Tehát van remény! :D Már kezdtem aggódni hogy a gatyám is rámegy! ;)

Mégegyszer KÖSZI!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszi a segítséget!! :D Tehát van remény! :D Már kezdtem aggódni hogy a gatyám is rámegy! :D

Mégegyszer KÖSZI!

csak ne valami erős szagú ragasztóval csináld :P

mert télen leengedett ablakokkal..... :rolleyes: :P :lol:

Nem mintha fölötted lenne a válasz :P

jó nah, te gyorsabb voltál 2 perccel :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, persze, mert te fősulis vagy! :D

Egyetemista! ;) www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

bocs de ettől még mindig ömlik a könnyem.. :P :lol:

Román rendőrség és a mentőszolgálat közös akciója...

Ez olyan volt mint a "Vigyázz, kész, szörf!"-ben a pingvin csobbanása :D "meg kell nézni újra, újra, újra meg újra.." ;) :P :D

Jelentkezzen aki végig tudta nézni!!!

http://www.220.ro/5979YAGxw8/Jos-Textila

Khm :D jó a csaj ;) ugye nem tart rá igényt rajtam kívül senki? :rolleyes: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ha ott nem válaszoltak rá, attól még nem kell "mindenhova" beírkálni. Ebként is ide tartozna, vagy az elektromosba. Valószínűleg azért nem válaszoltak, mert nem tudták rá a választ. Ami ebként egyel feljebb olvasható.

Szia

Azért tettem fel ott mert láttam hogy ott sokkal többet írkálnak, és hamarabb kapok esetleg valami ötletet mert ma reggel össze kell szerelnem a kocsit.

De éppen azért mert sokan reagálnak így hamar el is veszett az üzenet.Ezért raktam be ide is.

Bocs az off-ért :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szia

Azért tettem fel ott mert láttam hogy ott sokkal többet írkálnak, és hamarabb kapok esetleg valami ötletet mert ma reggel össze kell szerelnem a kocsit.

De éppen azért mert sokan reagálnak így hamar el is veszett az üzenet.Ezért raktam be ide is.

Bocs az off-ért :rolleyes:

Pont ez a hiba, hogy oda írkáltok, ahova többen írnak. Nem a megfelelő topicot használjátok. :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya biztosan nem, kilátszik a kulcscsontja. :D

1 akivel már nem kell vitáznom rajta.. :rolleyes: :P :D

Pont ez a hiba, hogy oda írkáltok, ahova többen írnak. Nem a megfelelő topicot használjátok. :D

Látod Karcsi, hiába van az a piros felirat az oldalak tetején.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nekem meg elegem van a mai napból, a fél gyümölcsösben kivágtuk a fákat (kiöregedtek) ezek a sügerek holt matton felpakolták hosszára a platón, hát elég volt lerámolni róla azt a nagyjából 60 mázsányit, nem tudta a csávó lebillenteni :lol: 1 jó óra plusz meló, majd szétmegy a derekam.. :P

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek!

Olyan kérdésemhogy nekem egy 02-es évjáratú 1.4-es központi injektoros 60lovas f caravánom van már több mint egy éve és azon gondolgozok hogy milyen hatással lenne a kicsikémre a 98-as benzin? olvastam már hideget, meleget meg lanyosat is a témában. Remélem már volt aki kipróbálta és tud valós adatokkal szolgálni. Amúgy az eddígi átlagom kb 7,5l /100 km volt, hol több hol kevesebb.

Köszi előre is!

Semmi érezhető változást nem fogsz tapasztalni. Az ECU nem kezeli a 95-nél jobbat. De ezt magad is ellenőrizheted. A kiegyenlítő tartályon van egy oktánszám dugasz. Ha megfordítod, akkor a 91-es benzinhez állítod az ECU-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.