Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem állítottam, hogy de######a ellopták kárt tettek benne... akinek van humorérzéke nem csak saját viccein nevet, az érezte is...

de akkor sírjunk már itt is

röhögéstől

http://auto.indavideo.hu/video/Luzer_automosas

:rolleyes:

aki meg tud olvasni, és érti is mit olvas, az felfogja azt amit írtam azokról a dolgokról, amit nem tud az ügyről, és valszeg azért nem tudja mert semmi köze hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

be is kaptam egy tál pogit, meg 3 pohár tejet :D

pogi.... :rolleyes: Nah mek szólok muternak hogy holnap csináljon :D Amúgy ez a dugattyús onnan jött, hogy amikor bejött tesóm hogy kéne a gép neki is, akkor megfogtam a dugattyút és annyit mondtam: barátkozz meg vele..... mert ha nem hallgatsz el akkor a szádban landol 100%ig az egész :P

aki meg tud olvasni, és érti is mit olvas, az felfogja azt amit írtam azokról a dolgokról, amit nem tud az ügyről, és valszeg azért nem tudja mert semmi köze hozzá :D

asszem magamra ismertem :P

ám legyen, meggyőztél :P hozom is a Beck's-em :D

Egészségedre váljék! :lol:

Link to comment
Megosztás:

aki meg tud olvasni, és érti is mit olvas, az felfogja azt amit írtam azokról a dolgokról, amit nem tud az ügyről, és valszeg azért nem tudja mert semmi köze hozzá :rolleyes:

ajj akadj már le erről jó???

nem öröm, hogy ellopták, sajnálatos, de nem csak én vettem viccesre a témát...őt is befenyíted mi? :P

sőt ha az a user nem írja a máshova parkolást eszebe se jut az egész.

mikor megtörték a kocsinkat, volt azzal is poén, mégis él mindegyik :D

Link to comment
Megosztás:

Nah mai lista. Kapott a drága új légszűrőt és a légszűrőházon ami eltört a csattnál kicsit alakítottam, így már kussol :rolleyes: beletettem mind a két első ülést (már a kagylós változatot), elvittem olajcserére, meghúztuk az éXíjat, és le is mostam :D olyan halk lett olajcsere-légszűrőház tuning óta hogy szinte dorombol. Apám meghallotta: "Te, ez mióta nem kerreg? :lol: " Mondom benzines vazze nem hallod? Jah meg a Zafirán kialkottuk az EGR-t mert rángatott mint a franc, meg a motortakaró burkolat rögzítését kicsit átalakítottuk, mert az is zörgött :D Gyó nap volt ez :P

Látom alakul a gép Pepe :D Lesz abból valami :D Én is bontott szép sárvédőre meg motorháztetőre gyúrok, csak valahogy sose találok :P Debrecenbe meg nem akarnék lemászni miatta. Addig meg nem akarnám halogatni, amikor meg úgyis lemászok oda,

Link to comment
Megosztás:

Nah mai lista. Kapott a drága új légszűrőt és a légszűrőházon ami eltört a csattnál kicsit alakítottam, így már kussol :rolleyes: beletettem mind a két első ülést (már a kagylós változatot), elvittem olajcserére, meghúztuk az éXíjat, és le is mostam :D olyan halk lett olajcsere-légszűrőház tuning óta hogy szinte dorombol. Apám meghallotta: "Te, ez mióta nem kerreg? :lol: " Mondom benzines vazze nem hallod? Jah meg a Zafirán kialkottuk az EGR-t mert rángatott mint a franc, meg a motortakaró burkolat rögzítését kicsit átalakítottuk, mert az is zörgött :D Gyó nap volt ez :P

Látom alakul a gép Pepe :P Lesz abból valami :D Én is bontott szép sárvédőre meg motorháztetőre gyúrok, csak valahogy sose találok :P Debrecenbe meg nem akarnék lemászni miatta. Addig meg nem akarnám halogatni, amikor meg úgyis lemászok oda,

Szeruuu Dáwid!

Ma este msnen leszel? :D Vagy jobb elfoglaltságod van....................? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nah mai lista. Kapott a drága új légszűrőt és a légszűrőházon ami eltört a csattnál kicsit alakítottam, így már kussol :rolleyes: beletettem mind a két első ülést (már a kagylós változatot), elvittem olajcserére, meghúztuk az éXíjat, és le is mostam :D olyan halk lett olajcsere-légszűrőház tuning óta hogy szinte dorombol. Apám meghallotta: "Te, ez mióta nem kerreg? :lol: " Mondom benzines vazze nem hallod? Jah meg a Zafirán kialkottuk az EGR-t mert rángatott mint a franc, meg a motortakaró burkolat rögzítését kicsit átalakítottuk, mert az is zörgött :D Gyó nap volt ez :P

Látom alakul a gép Pepe ;) Lesz abból valami :P Én is bontott szép sárvédőre meg motorháztetőre gyúrok, csak valahogy sose találok :P Debrecenbe meg nem akarnék lemászni miatta. Addig meg nem akarnám halogatni, amikor meg úgyis lemászok oda,

ménem?

blitzen szokott menni a szerelgetés is, csak nehogy egy csomiajtót szereljünk fel a nagy józanság közepén ;)

Csak aztán nehogy a fejedbe szálljon :D :P

máshova fog nemsokára szállni, már fáj a hasam, meg "alergiás" is vok a tejre :D

Link to comment
Megosztás:

ménem?

blitzen szokott menni a szerelgetés is, csak nehogy egy csomiajtót szereljünk fel a nagy józanság közepén :lol:

máshova fog nemsokára szállni, már fáj a hasam, meg "alergiás" is vok a tejre :rolleyes:

kezdesz meggyőzni hogy járjak addig törött autóval :D :D (meg nem ártana majd lebeszélni előtte hogy ott legyen olyan cucc amit megveszek, mert ha nincs akkor mit teszünk föl? :P

Link to comment
Megosztás:

mert pogihoz az jó, meg am is fogynom kell :lol:

90->84 :P

A pogi tejjel "diétás" koszt? :rolleyes: Egyél teljeskiőrlésű lisztből készült kenyeret vagy egyéb péksüteményt és igyál hozzá teát cukor nélkül...esetleg mézzel édesitve! :D

.........

Na, ez már nagyon off. Elnézést! :D

Link to comment
Megosztás:

A pogi tejjel "diétás" koszt? :rolleyes: Egyél teljeskiőrlésű lisztből készült kenyeret vagy egyéb péksüteményt és igyál hozzá teát cukor nélkül...esetleg mézzel édesitve! :D

.........

Na, ez már nagyon off. Elnézést! :P

Az nem "üt be" :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.