Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az index is ugy? eléggé eláll nem? :S

Igen, az is. Sztem nem olyan vészes :rolleyes: Alatta az a lemez, amihez a maszk is rögzítve van még nem tökéletes, majd azzal még játszani kell kicsit.

Viszont ez a sárvédő elég pontos méretileg. Előtte is ugy. sárvédő volt ott, de az közel sem passzolt ennyire, pl. az ajtónál eléggé elállt, ez viszont egész méretpontos (Klokkerholm).

Link to comment
Megosztás:

Igen, az is. Sztem nem olyan vészes :rolleyes: Alatta az a lemez, amihez a maszk is rögzítve van még nem tökéletes, majd azzal még játszani kell kicsit.

Viszont ez a sárvédő elég pontos méretileg. Előtte is ugy. sárvédő volt ott, de az közel sem passzolt ennyire, pl. az ajtónál eléggé elállt, ez viszont egész méretpontos (Klokkerholm).

és mennyiért adnak egy sárvédőt?

én tartom magam az "inkább bontott de gyári" felfogásomhoz :D

Link to comment
Megosztás:

és mennyiért adnak egy sárvédőt?

én tartom magam az "inkább bontott de gyári" felfogásomhoz :rolleyes:

Ez hétezer valamennyi volt. Én is inkább azt favorizálnám, csak felénk nincs annyi bontó, mint felétek, a legközelebbi Fehérváron van, viszont jármű híján nem egyszerű onnan elhozni egy sárvédőt. Ráadásul este már mentem melózni, úgyhogy aránylag gyorsan kellett cselekedni.

Link to comment
Megosztás:

Ez hétezer valamennyi volt. Én is inkább azt favorizálnám, csak felénk nincs annyi bontó, mint felétek, a legközelebbi Fehérváron van, viszont jármű híján nem egyszerű onnan elhozni egy sárvédőt. Ráadásul este már mentem melózni, úgyhogy aránylag gyorsan kellett cselekedni.

naigen, úgy parás. no meg a te színedet nem nagyon tartják, de sztem olcsóbb is lett volna egy gyári, csak az időtényező...

Link to comment
Megosztás:

Ez hétezer valamennyi volt. Én is inkább azt favorizálnám, csak felénk nincs annyi bontó, mint felétek, a legközelebbi Fehérváron van, viszont jármű híján nem egyszerű onnan elhozni egy sárvédőt. Ráadásul este már mentem melózni, úgyhogy aránylag gyorsan kellett cselekedni.

felénk van 2 is... de egyikbe sincs egy astra se egy hétnél tovább...

mikor akarod fényeztetni???

lehet nem ártana neki egy + réteg alapozó

láttam már olyat, hogy a fekete alol elöjött a rozsda, de mindenhol

Link to comment
Megosztás:

Elloptak veszprémban egy Insignia-t,

THE-007 rendszámmal

Aki látja azonnal hívja a Rendőrséget vagy a nullahatharminc-kettőtizenkettő-1090 telefonszámot!!!!!

visszapillantónál megvan repedve a szélvédő y alakban más ismertető jel nincs a kocsin

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_61558.jpg

A hírek szerint meglett az autó!

Ennek örüljünk! :lol:

Kicsit más. :D

:rolleyes: egy james bond autó néha elkóborol :D

THE 007

a képet direkt nemvettem ki,remélem bennemaradhat, így van értelme :P

Link to comment
Megosztás:

leírta mackósajt. nem érzem erősnek a szót, biztos vicces ha elvisznek 6-8millát csakúgy, tényleg. +fingja sincs a mögöttes dolgokról, amiket igen tudok, de nem fogom megosztani. téma off

azt láttam, hogy megvan...viszont, akkor csak feleslegesen lett bemásolva ide az egyéb csevegésbe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

te... nem azon nevettem, hogy ellopták, meg kárt szenvedett a gazdi, de ha nem lennél olyan amilyen te is nevetnél azon, ahogy itt most megjelenítettem.

akkor beszúrod a képet, és hozzáteszed hogy haha de vicces a rendszám. nem kell mellétenni az összes idézetet..

Link to comment
Megosztás:

Végre itthon

Nálunk van hogy 1 rakás döglött macska van az úton/útszélén szétpukkanva, felfúvódva, vagy esetleg már full laposan(Forgalomfigyelőmacskák)...Na jó nem tekerem tovább Volt hogy mentem nyáron nyírábrányba.... 1 úton kb (30-35 km) 7 döglött macskát láttam..

Nálunk is a kutya-macska páros vezeti a ranglistát....de azért azok kissebbek mint egy jávorszarvas.

Ez a jelenlegi állapot:

1

2

3

Ennyi maradt a lámpából meg az indexből:

4

Gratula...szépen alakul :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

akkor beszúrod a képet, és hozzáteszed hogy haha de vicces a rendszám. nem kell mellétenni az összes idézetet..

...

látom hangulatodnál vagy

pont így van értelme... elveszett meglett(sajnos nem hibátlanul gondolom) mivel egy James járgány magátol is tud menni, így megeshet, hogy nem ugyan oda állt vissza.... tényleg poénos verzióban ez lett volna, ahogy egy másik user is felvetette a máshova parkolás lehetőségt.

őt is leidiótáztad?

mert te egyébként mindenki kárán könnyeket hullatsz mi?

hagyuk már a hülyeségedet.

Link to comment
Megosztás:

...

látom hangulatodnál vagy

pont így van értelme... elveszett meglett(sajnos nem hibátlanul gondolom) mivel egy James járgány magátol is tud menni, így megeshet, hogy nem ugyan oda állt vissza.... tényleg poénos verzióban ez lett volna, ahogy egy másik user is felvetette a máshova parkolás lehetőségt.

őt is leidiótáztad?

mert te egyébként mindenki kárán könnyeket hullatsz mi?

hagyuk már a hülyeségedet.

hagyjuk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

leírta mackósajt. nem érzem erősnek a szót, biztos vicces ha elvisznek 6-8millát csakúgy, tényleg. +fingja sincs a mögöttes dolgokról, amiket igen tudok, de nem fogom megosztani. téma off

:rolleyes: ...csak annyit irt hogy:"kicsit más" arra, hogy talán rossz parkolóban kereste?...de lehet, hogy nem olvastam mindent mindenhol. Nekem ezért még nem kell leharapni a fejemet. Másrészt pedig, ha egy szeget lopnak el tőlem arra is haragszom - a tény végett, hogy ellopták - nem hogy egy nagyobb értékű valamit, részben jogosnak tartom a felháborodásodat. :D Hiába na, Novy vicces gyerek és más a humora, más oldaláról közelitette a témát...de ezért még nem kéne ilyen jelzőkkel illetni, véleményem szerint :P (persze, a tiéd szerint meg igen, nem vitatkozni szeretnék...ezen meg főleg nem!)

Egyébként, Novy, a KITT szokott önállósulni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D ...csak annyit irt hogy:"kicsit más" arra, hogy talán rossz parkolóban kereste?...de lehet, hogy nem olvastam mindent mindenhol. Nekem ezért még nem kell leharapni a fejemet. Másrészt pedig, ha egy szeget lopnak el tőlem arra is haragszom - a tény végett, hogy ellopták - nem hogy egy nagyobb értékű valamit, részben jogosnak tartom a felháborodásodat. :P Hiába na, Novy vicces gyerek és más a humora, más oldaláról közelitette a témát...de ezért még nem kéne ilyen jelzőkkel illetni, véleményem szerint :lol: (persze, a tiéd szerint meg igen, nem vitatkozni szeretnék...ezen meg főleg nem!)

Egyébként, Novy, a KITT szokott önállósulni. :D

nem állítottam, hogy de######a ellopták kárt tettek benne... akinek van humorérzéke nem csak saját viccein nevet, az érezte is...

de akkor sírjunk már itt is

röhögéstől

http://auto.indavideo.hu/video/Luzer_automosas

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

itt legyen inkább mindenki vicces :lol:

jó a csapat, ne marjuk egymást :rolleyes: hol mondható el, hogy így összetartanak, mint az opelesek ???

jó nah, feláldozom magam:

inkább tárgyaljuk ki a "vasalódeszkám" :D :P :D

de komolyan, viseljük el egymást olyannak amilyenek vagyunk :P legyünk méltók az OPEL névhez :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.