Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Teljesen igazad van...utángyártott volt igen...de a lényegen nem változtat...akkor is cserés lenne ha gyári lett volna :rolleyes:

értem én, apukám autóján is utángyártott van és nemrég vettük észre,h a rendszám mellett vagy 10 cm hosszan végig van repedve. Valószinűleg vki nekitolatott és még azt sem bírta ki. A helyedben mindenképpen gyárit vennék bontóban, persze tudom nem egyszerű megkimélt lököst találni!:S

Link to comment
Megosztás:

értem én, apukám autóján is utángyártott van és nemrég vettük észre,h a rendszám mellett vagy 10 cm hosszan végig van repedve. Valószinűleg vki nekitolatott és még azt sem bírta ki. A helyedben mindenképpen gyárit vennék bontóban, persze tudom nem egyszerű megkimélt lököst találni!:S

Hát igen...meg a hűtőrácsot is bontóban akarnám, meg a sárvédő elemet is....

Csak van egy nagyon nagy gebasz a dologban....a fazonnak nincs kötelezője...igy a mabisz intézkedik...és hát az egy cseppet hosszadalmas lesz azt mondják :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen...meg a hűtőrácsot is bontóban akarnám, meg a sárvédő elemet is....

Csak van egy nagyon nagy gebasz a dologban....a fazonnak nincs kötelezője...igy a mabisz intézkedik...és hát az egy cseppet hosszadalmas lesz azt mondják :rolleyes:

nem is tudom,h müködik ez,h ilyenkor mi van, gondolom saját pénzből megcsináltathatod az autót, csak akkor vinned kell majd számlát,h neked azt később kifizessék? Egyik kartárs tegnap ajánlgatott fehér díszrácsot,olvass vissza

Link to comment
Megosztás:

nem is tudom,h müködik ez,h ilyenkor mi van, gondolom saját pénzből megcsináltathatod az autót, csak akkor vinned kell majd számlát,h neked azt később kifizessék? Egyik kartárs tegnap ajánlgatott fehér díszrácsot,olvass vissza

Elvileg ugy müködik, hogy adnak egy ajánlatot...aztán azt elfogadom vagy nem....ha nem akkor meg megcsináltatom és vinnem kell a számlát...legalábbis én igy tudom.

Link to comment
Megosztás:

Nah hazacsúsztam :D hazáig 3 törött autót láttam

Nálunk meg reggelre ketten is ki akartak tolni velem, hogy ne tudjak netezni :D :P van egy Y kereszteződés a szomszédék előtt, na azt csuklóból akarták bevenni, no de nem nyár van :P telibe fogták a telefonkarót :lol:

Olyan 10 körül mi is elhúztunk a bíróságra, kapu előtt az úton felengedem a kuplungot erre kocsi sehova, a papucsok meg csak kaparnak :rolleyes: na mondom van nyomaték.. :D :P

Na, belőled megint a tapasztalat beszél, mi? :D

Ő aztán tudja milyen az a ráfutás ;) üresben elereszti a kocsit a hegyoldalon és mire leér megy vagy 50-nel.. :P

Link to comment
Megosztás:

Jaj! :P Nem Te mesélted a múlthéten, hogy mostanában mindenki Neked akar menni? :lol:

Tudom az ilyen esetben tök mindegy, de tényleg Mindenki nagyon vigyázzon magára!!! :D :rolleyes:

...és a direkt csúszkálásokat tessék valami kietlen helyen élvezni! :D Nem akarok húsleveskét főzni és beteglátogatóba járni! :P

Dede....3hét alatt 4 alkalom, és mind a 4szer szenvedő alanyként voltam résztvevője a dolgoknak....de ez fájt is már a kocsinak. Ha nem velem történik, akkor el se hiszem :D

Link to comment
Megosztás:

Én a múltkor vecsésen a fő úton láttam az iskolával szemben egy bordó Astra F Caravan-t (asszem) oldalára borúlva (csúnyán nézett ki!). És az is egyenes út volt és ez délután 1-kor történt.

Csak azt nem értem, ha nagyon kell sietnie miért nem megy az elkerülőn????

Én sem mennék. :P

Dede....3hét alatt 4 alkalom, és mind a 4szer szenvedő alanyként voltam résztvevője a dolgoknak....de ez fájt is már a kocsinak. Ha nem velem történik, akkor el se hiszem :D

Nálunk tavaly télen/ősszel járt a családra a rúd... :lol:

Ősszel az enyémre dőlt viharban rá majdnem 1 fa...A céges ifa mellett állt, ami megfogta..de az ifa az ment is a roncsba. Aztán rá 2 héttel unokatesóm D kadettjének zúzták le az orrát...amikor kész lett és mentek vele ábrányból debrecenbe, akkor szintén lezúzta az orrát 1 száguldozó, de mindíg meg lett csináltatva :D

próbálkoznak...nem lehet elpusztítani...

Aztán 1 éve januárban nagyszüleim Polojának a hátulját rombolták le, februárban az oldalát.... Eddig szerencsére nem volt sehol senkinek a családba ilyen baja ezen a télen. ( koppkoppkopp ) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Uhh,ez gáz. :P Narancs indexem van, és hűtőmaszkom is (fehér).Majd szólj ha érdekel. :lol:

Köszi a jókívánságokat, de úgy néz ki, már a gyógyulás útjára lépett. Kapott új (utángyári) sárvédőt, új lámpát, indexet, viszont ettől az utángyártott hűtőmaszktól nem vagyok elájulva, elég gyengécskének tűnik, lehet inkább a régit elviszem műanyagoshoz, végülis csak a jobb lámpa alatti keskeny rész törött le, meg mellette a függőleges részből egy darabka, na meg persze a rögzítőfülek. Az újról a műanyagos át tudná rakni a füleket gondolom. A Te maszkod, amit felajánlottál gyári?

Persze a fényező még hátravan...

Hát igen...meg a hűtőrácsot is bontóban akarnám, meg a sárvédő elemet is....

Csak van egy nagyon nagy gebasz a dologban....a fazonnak nincs kötelezője...igy a mabisz intézkedik...és hát az egy cseppet hosszadalmas lesz azt mondják :D

Részvétem. A hűtőmaszknak mi a baja? A képen nem látom, hogy sérült volna. A sárvédőnek csak a lámpa alatti része hajlott el? Mert akkor az még javítható. Bár ha a biztosító fizeti, akkor megveheted a gyári új alkatrészeket is, ők úgyis az új árakkal számolnak... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a jókívánságokat, de úgy néz ki, már a gyógyulás útjára lépett. Kapott új (utángyári) sárvédőt, új lámpát, indexet, viszont ettől az utángyártott hűtőmaszktól nem vagyok elájulva, elég gyengécskének tűnik, lehet inkább a régit elviszem műanyagoshoz, végülis csak a jobb lámpa alatti keskeny rész törött le, meg mellette a függőleges részből egy darabka, na meg persze a rögzítőfülek. Az újról a műanyagos át tudná rakni a füleket gondolom. A Te maszkod, amit felajánlottál gyári?

Persze a fényező még hátravan...

Részvétem. A hűtőmaszknak mi a baja? A képen nem látom, hogy sérült volna. A sárvédőnek csak a lámpa alatti része hajlott el? Mert akkor az még javítható. Bár ha a biztosító fizeti, akkor megveheted a gyári új alkatrészeket is, ők úgyis az új árakkal számolnak... :rolleyes:

A képen nem látszik de az egész sárvédő öblösebb lett..azaz megvan vetemedve. A hűtőmaszkon az a lámpa alatti rész van berepedve meg a pattintós fül letörve...azért nem akarok újat venni mert akkor ugyan úgy mint a tankbetöltőnél elütne a szín (persze így is el fog valószínű).Inkább egy jó állapotú gyári.

Csak kérdés melyik gyártó áraival számolnak...mert az a nem mindegy...pl lámpánál nagyon nem...

Link to comment
Megosztás:

A képen nem látszik de az egész sárvédő öblösebb lett..azaz megvan vetemedve. A hűtőmaszkon az a lámpa alatti rész van berepedve meg a pattintós fül letörve...azért nem akarok újat venni mert akkor ugyan úgy mint a tankbetöltőnél elütne a szín (persze így is el fog valószínű).Inkább egy jó állapotú gyári.

Csak kérdés melyik gyártó áraival számolnak...mert az a nem mindegy...pl lámpánál nagyon nem...

Ott van amit Zocsa felajánlott nekem, azt vedd meg tőle :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaj, szegényt elfelejtettük. :D

Valakinek valami ötlete? :rolleyes:

Le kell szedni majd kivenni. Lek kell szedni rola a regit kapitott majd ami rajtamardt alaposan le kell dorzsolni en pl smirglivel csinaltam!

Majd festekboltaban veettem kapitragasztott majd bosegesen bekentem vele es felragasztottam az uj karpitott!

Vigyazni kell hogy ne legyen sehol levegos es hogy a szeleknel jol simuljon, majd hagyni szaradni es mehet vissza!

Nekem nagyon jol sikerult nyaron csinaltam es meg nem valt el sehol!

Link to comment
Megosztás:

Köszi a jókívánságokat, de úgy néz ki, már a gyógyulás útjára lépett. Kapott új (utángyári) sárvédőt, új lámpát, indexet, viszont ettől az utángyártott hűtőmaszktól nem vagyok elájulva, elég gyengécskének tűnik, lehet inkább a régit elviszem műanyagoshoz, végülis csak a jobb lámpa alatti keskeny rész törött le, meg mellette a függőleges részből egy darabka, na meg persze a rögzítőfülek. Az újról a műanyagos át tudná rakni a füleket gondolom. A Te maszkod, amit felajánlottál gyári?

Persze a fényező még hátravan...

Részvétem. A hűtőmaszknak mi a baja? A képen nem látom, hogy sérült volna. A sárvédőnek csak a lámpa alatti része hajlott el? Mert akkor az még javítható. Bár ha a biztosító fizeti, akkor megveheted a gyári új alkatrészeket is, ők úgyis az új árakkal számolnak... :rolleyes:

hát már amelyik, mert rászámolnak ilyen olyan amortizációt... és az uj ár 70%a már el is úszott..

Nekem pl. ez tetszik.

jajmár, ennél is van ful fehér kristály, de fulfekete nincs :D

legalábbis a kínálatban nem látom.

Link to comment
Megosztás:

Le kell szedni majd kivenni. Lek kell szedni rola a regit kapitott majd ami rajtamardt alaposan le kell dorzsolni en pl smirglivel csinaltam!

Majd festekboltaban veettem kapitragasztott majd bosegesen bekentem vele es felragasztottam az uj karpitott!

Vigyazni kell hogy ne legyen sehol levegos es hogy a szeleknel jol simuljon, majd hagyni szaradni es mehet vissza!

Nekem nagyon jol sikerult nyaron csinaltam es meg nem valt el sehol!

Köszi a segítséget! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.