Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát én is elgondolkodtam, hogy hét végén mivel megyek vidékre :D

Ótóval. Csak vigyázni kell.

Én is megyek hétfőn barátnőmékhez. Sachs kuplung ugrik befele, főtengely szimering, nyelestengely szimering, generátor ékszíj tárcsa, valamint 2 új teló a csomagtartóhoz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát én is elgondolkodtam, hogy hét végén mivel megyek vidékre :D

Mivel-mivel!?

Mivel hogy menni kell.. :P

Az egy biztos, hogy nagyon előre kell gondolkozni ilyenkor, még jobban mint máskor és még annak is a fejével akit még nem is látsz a látómezőben. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnék okoskodni, de mondj egy ilyen okot! :D Ha a te vagy az utasod vére folyik és félő, hogy elvérzik az ember, akkor valóban "vagy bejön vagy nem" kockázatú a dolog és vagy túléled vagy megdöglesz igy is-úgy is...de ezen kivül nem jut eszembe nyomós indok.. :P

ez nem elég?

Ahogy látom az eseményeket inkább próbálok a meleg szobában maradni. :rolleyes:

jaj főleg, hogy kétnapja fák mint a ké lábfejem.

de már javul Reeckatee :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja! Elfelejtettem említeni, hogy ma rekordot döntöttem! Álló helyzetben mentem 160nal és még volt egy sebesség. :rolleyes: :D

Vannak dolgok, amikhez szerintem vagy nekünk túl alacsony az IQ-nk, vagy felfoghatatlan dimenzióban élnek ők. :lol:

Hogy is volt a dimenziókkal??? :P

Link to comment
Megosztás:

ez nem elég?

Jaj, Pistike, neeeeemáááá'! Az a buszsöfőr kivel sietett a kórházba amelyik a hirekben is volt, hogy az árokba borult mert nem tudta bevenni a kanyart mert gyorsabban ment mint azt a körülmények engedték volna!? Ja, úgy volt vele, hogy ha a busz nem megy a kórházhoz akkor a kórház/mentő jön a buszhoz? Ha csinálnánk egy felmérést, hogy ki milyen indokkal "siet", akkor szerinted 100-ból mennyinél volna az életveszély az indok? Szóval, csak arra akarok kilyukadni, hogy fentebbi állitásodat te sem gondolhattad komolyan. :rolleyes: Akinek fontos az élet -és nem csak a sajátja és aki ezt tudatositja is magában - az éppen hogy ellenkezőleg, nem kockáztat feleslegesen.

Link to comment
Megosztás:

Jaj, Pistike, neeeeemáááá'! Az a buszsöfőr kivel sietett a kórházba amelyik a hirekben is volt, hogy az árokba borult mert nem tudta bevenni a kanyart mert gyorsabban ment mint azt a körülmények engedték volna!? Ja, úgy volt vele, hogy ha a busz nem megy a kórházhoz akkor a kórház/mentő jön a buszhoz? Ha csinálnánk egy felmérést, hogy ki milyen indokkal "siet", akkor szerinted 100-ból mennyinél volna az életveszély az indok? Szóval, csak arra akarok kilyukadni, hogy fentebbi állitásodat te sem gondolhattad komolyan. :rolleyes: Akinek fontos az élet -és nem csak a sajátja és aki ezt tudatositja is magában - az éppen hogy ellenkezőleg, nem kockáztat feleslegesen.

nem mondta senki, hogy mindegyik okkal siet....

vagy mondtam? muti már...

Link to comment
Megosztás:

Nah hazacsúsztam :P Jó ez a porhó... főleg ha alatta jég van :rolleyes: De azé' csak hazaértünk. Jah, 22. kerülteből hazáig 3 törött autót láttam, és egyet ami nem tűnt túl töröttnek csak az út szintje alatt tartózkodott kb 2 méterrel, az út menti árokban :D (egy tök egyenes úton, ahol van közvilágítás, záróvonal, és helyenként még korlát is...) ő megoldotta.

Laci!

Végre megnéztem a generátoromat, és jön róla egy zöld-zöldárga(?) vezetékpár :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legszarabb ilyenkor, hogy hiába vagy óvatos akkor is akad olyan barom aki nekedjöhet. Multkor is: nekem volt elsőbbségem, de már látszott, hogy túl gyorsan jön a kerszteződésben a kocsi így megálltam. Hát be is csúszott a kereszteződésbe. A mögöttem jövő meg dudál mint a barom, hogy miért nem megyek. Ha mentem volna akkor most én is bejelentkezhettem volna a kasztnishoz.

Szóval tényleg nagyon előre kell gondolkodni és akkor legalább te nem okozol balesetet. Persze dobott már meg engem is jégborda de eddig megúsztam :rolleyes: kopp.. kopp..

Link to comment
Megosztás:

A legszarabb ilyenkor, hogy hiába vagy óvatos akkor is akad olyan barom aki nekedjöhet. Multkor is: nekem volt elsőbbségem, de már látszott, hogy túl gyorsan jön a kerszteződésben a kocsi így megálltam. Hát be is csúszott a kereszteződésbe. A mögöttem jövő meg dudál mint a barom, hogy miért nem megyek. Ha mentem volna akkor most én is bejelentkezhettem volna a kasztnishoz.

Szóval tényleg nagyon előre kell gondolkodni és akkor legalább te nem okozol balesetet. Persze dobott már meg engem is jégborda de eddig megúsztam :rolleyes: kopp.. kopp..

ajjj fiúk fiúk...

a nyárnak ismegvan a veszélyessége

széplányok.. :D

nyáron érdeeks módona ráfutásos balesetből adódik több :P

Link to comment
Megosztás:

Nah hazacsúsztam :P Jó ez a porhó... főleg ha alatta jég van :rolleyes: De azé' csak hazaértünk. Jah, 22. kerülteből hazáig 3 törött autót láttam, és egyet ami nem tűnt túl töröttnek csak az út szintje alatt tartózkodott kb 2 méterrel, az út menti árokban :D (egy tök egyenes úton, ahol van közvilágítás, záróvonal, és helyenként még korlát is...) ő megoldotta.

Laci!

Végre megnéztem a generátoromat, és jön róla egy zöld-zöldárga(?) vezetékpár :lol:

Én a múltkor vecsésen a fő úton láttam az iskolával szemben egy bordó Astra F Caravan-t (asszem) oldalára borúlva (csúnyán nézett ki!). És az is egyenes út volt és ez délután 1-kor történt.

Csak azt nem értem, ha nagyon kell sietnie miért nem megy az elkerülőn????

Link to comment
Megosztás:

ajjj fiúk fiúk...

a nyárnak ismegvan a veszélyessége

széplányok.. :D

nyáron érdeeks módona ráfutásos balesetből adódik több :P

Na meg a balesetbámulós kocc.. Multkor is nem tudtam miért volt dugó a szentendreiről fel az Árpád hídra. Hát aztán kiderült: Az árpád hídon a tulsó oldalon egy fejreborult ignis és ezen az oldalon ahol mindenki 80-al szokott elzúgni most mindenki 30-40-el gurult és bámészkodott. Ettől aztán a szentenderei végig araszolt.

Nem hiába csinálják néhány helyen külföldön, hogy autópálya balesetnél ponyvás paravánt húznak ki, hogy ne bámuljanak és csattanjanak a másik oldalon. Bár ilyet még én is csak tv-ben láttam. (nem a cobra 11-ben :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Na meg a balesetbámulós kocc.. Multkor is nem tudtam miért volt dugó a szentendreiről fel az Árpád hídra. Hát aztán kiderült: Az árpád hídon a tulsó oldalon egy fejreborult ignis és ezen az oldalon ahol mindenki 80-al szokott elzúgni most mindenki 30-40-el gurult és bámészkodott. Ettől aztán a szentenderei végig araszolt.

Nem hiába csinálják néhány helyen külföldön, hogy autópálya balesetnél ponyvás paravánt húznak ki, hogy ne bámuljanak és csattanjanak a másik oldalon. Bár ilyet még én is csak tv-ben láttam. (nem a cobra 11-ben :rolleyes: )

külföldön félóra alatt eltakarítják....

nem félnapok alatt..

Link to comment
Megosztás:

Ma összetörték a kocsi elejét itt marcal II.-n. Egyik derékszögű kanyarba lendületesebben jött az illető (ő jött a belső íven), így annak ellenére hogy még be se értem a kanyarba telibe kapott.

Jaj! :P Nem Te mesélted a múlthéten, hogy mostanában mindenki Neked akar menni? :lol:

Tudom az ilyen esetben tök mindegy, de tényleg Mindenki nagyon vigyázzon magára!!! :D :rolleyes:

...és a direkt csúszkálásokat tessék valami kietlen helyen élvezni! :P Nem akarok húsleveskét főzni és beteglátogatóba járni! :D

Link to comment
Megosztás:

A legszarabb ilyenkor, hogy hiába vagy óvatos akkor is akad olyan barom aki nekedjöhet. Multkor is: nekem volt elsőbbségem, de már látszott, hogy túl gyorsan jön a kerszteződésben a kocsi így megálltam. Hát be is csúszott a kereszteződésbe. A mögöttem jövő meg dudál mint a barom, hogy miért nem megyek. Ha mentem volna akkor most én is bejelentkezhettem volna a kasztnishoz.

Szóval tényleg nagyon előre kell gondolkodni és akkor legalább te nem okozol balesetet. Persze dobott már meg engem is jégborda de eddig megúsztam :P kopp.. kopp..

Én száraz időben is figyelek, főleg a jobbkezes utcáknál. Az sokaknak a gyengéje. :D

Ha meglesz a babátok, ugye megírod nekünk? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szép jó estét mindenkinek!

Ma összetörték a kocsi elejét itt marcal II.-n. Egyik derékszögű kanyarba lendületesebben jött az illető (ő jött a belső íven), így annak ellenére hogy még be se értem a kanyarba telibe kapott.

Rendőrök kb 10-15perc alatt kint voltak. Utólag kiderült jobb is hogy kihívtam őket, mert nem tudta a sofőr a biztosítójának az adatait (egy ismerősének a kocsija állítólag) Az én biztosítóm megnézte náluk 2009 februárjában megszünt az autó szerződése, lehet mabiszos üy lesz, de ez holnap kiderül.

Első ránézésre bal első index, bal első fényszóró, bal első sárvédőív, díszrács, lökös amit cserélni kell. Szerencsére a futóművet nem érte ütés és a ködlámpám is sértetlen maradt.

http://kepfeltoltes.hu/100121/t_r_s1_www.k...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100121/t_r_s2_www.k...ltoltes.hu_.jpg

Ez ugye utángyártott lökös, azért tört darabokra?! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.