Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

No gyereket :lol: csont nélkül átment a verda :P ;) semmi okoskodás meg egyebek :D egyszerűen vizsgasorra állt (elsőként :lol: kicsit korán kellett kelni hozzá :lol: ) és egy jó óra múlva ki is jött :P minden babás rajta bár azért megemlítették, hogy a talpasokat azért az idén majd illendő lesz lecserélni :lol:

Vizsgadíj 25420 píz, meg majd okmányiroda-forgalmi csere mert betelt.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

áhh... hova tartogassak egy törött indexet :lol: kidobáltam amik leestek, a többi meg még rajta van :lol: majd ha kész lesz akkor lesz mit kidobálni :lol: srávédő, MHT, lökös, 2 fénycóró, 2 index, hűtőmaszk zárhíd... :P

válogatós :lol: :P

igényt tartanék rá...

ha más nem brekinek elfér a garijában, amíg ujra arra nem járunk a lö transporterrel :lol:

Link to comment
Megosztás:

hogyan lehet képet feltölteni?

úgy mint a "dúshajú" kolega

meg az azonosító képhez

Mond csak öreg, kicsit sem félsz?? Bírom a viccet ebként, csak van egy határ. Tudod? Nem is ismerjük egymást, és simán "lekopaszozol". :lol:

Képet ebként úgy tudsz beilleszteni, hogy a hsz szerkesztésekor megkeresed a rte-image-button.png ikont, és arra kattintva megadod a linkjét a képnek.

Az avatart pedig a vezérlőpultban tudod beállítani.

Link to comment
Megosztás:

Mond csak öreg, kicsit sem félsz?? Bírom a viccet ebként, csak van egy határ. Tudod? Nem is ismerjük egymást, és simán "lekopaszozol". :lol:

Szerintem Zenor Zoli hsz-éből vette a bátorságot.

Zenor cartárs, mi akik még nem ismerhettük meg személyesen (legkedvesebb) Moderátorunkat nem szólunk be Neki, mert megharagszik és az nem jó! :P

Egyébként meg aranyos az a kép, én is láttam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Zenor Zoli hsz-éből vette a bátorságot.

Zenor cartárs, mi akik még nem ismerhettük meg személyesen (legkedvesebb) Moderátorunkat nem szólunk be Neki, mert megharagszik és az nem jó! :lol:

Egyébként meg aranyos az a kép, én is láttam! :lol:

vannak kivételek :P

de azt Hening is belátta, hogy okkal :lol:

Hening, egyébként ha azt mondtad volna Zenornak, hogy nem tetszik ez a név, sztem azzal is elérted volna azt a hatást, hogy nem szólít így :lol:

szegényt egyből befenyítetted :lol:

Link to comment
Megosztás:

vannak kivételek :P

de azt Hening is belátta, hogy okkal :lol:

egyébként ha azt mondtad volna Hening Zenornak, hogy nem tetszik ez a név, sztem azzal is elérted volna azt a hatást, hogy nem szólít így :P

szegényt egyből befenyítetted :lol:

:lol: Mi van? :lol: Biztos kialudtad magad? Ezt fogalmazd át valami emészthető formára, jó?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Mi van? :lol: Biztos kialudtad magad? Ezt fogalmazd át valami emészthető formára, jó?! :P

ez nem neked hanem heningnek szól.

egy vesszőt kihagytam talán...meg Hening nevét az elejére tettem, hogy 100%osoan érthető legyen még neked is :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez nem neked hanem heningnek szól.

egy vesszőt kihagytam talán...meg Hening nevét az elejére tettem, hogy 100%osoan érthető legyen még neked is :lol:

Na, hát így már mindjárt más!

Eleinte próbáltam a Te fejeddel gondolkodni, hogy megértsem, de csak lányokat láttam...Feladtam. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Zenor Zoli hsz-éből vette a bátorságot.

Zenor cartárs, mi akik még nem ismerhettük meg személyesen (legkedvesebb) Moderátorunkat nem szólunk be Neki, mert megharagszik és az nem jó! ;)

Egyébként meg aranyos az a kép, én is láttam! :lol:

Kedves Edit! :lol:

Nem igazán érdekel, hogy honnan vette a bátorságot. Egy vadidegennek én sem mondok ilyeneket. :P

vannak kivételek :lol:

de azt Hening is belátta, hogy okkal :lol:

Hening, egyébként ha azt mondtad volna Zenornak, hogy nem tetszik ez a név, sztem azzal is elérted volna azt a hatást, hogy nem szólít így :D

szegényt egyből befenyítetted :P

Nem, ma nem lehet. Ma ilyen napom van, fogorvosnál voltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hogyan lehet képet feltölteni?

úgy mint a "dúshajú" kolega

meg az azonosító képhez

Sztem óvatosan az ilyen kifejezésekkel.... :lol: :lol:

Tiszteld már meg a másikat, hogy a nevén szólítod Kedves Zenor.

Multkor pedig Zolit "bunkókáztad" le... Tudjuk, hogy vicc volt... De azért még barátkozni kéne hogy ilyen "poénokat" eldurrants itt...

Link to comment
Megosztás:

Gyówammán :lol: nem kell veszekedni, lehet bunyózni is :P elvégre is van hó :lol: :P

Én nem vagyok olyan, csak ha muszáj ;) :lol:

Amúgy örömmel olvastam, hogy megvan a vizsga :D Nekem ebben az évben lesz maaaaaaaaaaajd novemberben :lol:

Addigra olyan faca állapotban lesz. Kasztnizás is meglesz, szélvédőt is kicseréljük ( próbálok keresni olyat amin felül fekete csík van :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma reggel kicsit lenulláztam a kocsi elejét egy szalagkorláttal :lol: Nincs nagy baj, jobb első lámpa, index, sárvédő, hűtőrács, meg a motorháztető peremét kell visszahajlítani. Azért ez most nem hiányzott :lol:

Hát ma reggel én is több mint 180-at csináltam a 90°-ból. Mármint a szokásos kézifékes befordulásom alkalmával, de megúsztam kocc nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma reggel kicsit lenulláztam a kocsi elejét egy szalagkorláttal :lol: Nincs nagy baj, jobb első lámpa, index, sárvédő, hűtőrács, meg a motorháztető peremét kell visszahajlítani. Azért ez most nem hiányzott :lol:

hát ez már épp elég :S

főleg egy olyan színnél, mint a tiéd... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.