Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A törött cuccok már nincsenek meg? :lol:

áhh... hova tartogassak egy törött indexet :lol: kidobáltam amik leestek, a többi meg még rajta van :lol: majd ha kész lesz akkor lesz mit kidobálni :lol: srávédő, MHT, lökös, 2 fénycóró, 2 index, hűtőmaszk zárhíd... :P

nemkell, féltengely kell :lol:

válogatós :P ;)

Link to comment
Megosztás:

áhh... hova tartogassak egy törött indexet :lol: kidobáltam amik leestek, a többi meg még rajta van :lol: majd ha kész lesz akkor lesz mit kidobálni :lol: srávédő, MHT, lökös, 2 fénycóró, 2 index, hűtőmaszk zárhíd... :P

válogatós :P ;)

csak akad má ott egy tengely is ennyi lom között :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak akad má ott egy tengely is ennyi lom között :lol: :lol: :P

Ott akad ahol ezek vannak. Ezeknek a fellelési helye az autóm :lol: de azt nem adom, kell bele :lol: Inkább válogatás helyett mondj egy időpontot. Edittel ma is találkoztam, de amíg legközelebb nem találkozunk (akkor amikor a találkozó lesz) addig nem lesz jó a hőmérője, úgyhogy miattad nem tudja majd hogy milyen hideg van. Tessék szervezni :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott akad ahol ezek vannak. Ezeknek a fellelési helye az autóm :lol: de azt nem adom, kell bele :lol: Inkább válogatás helyett mondj egy időpontot. Edittel ma is találkoztam, de amíg legközelebb nem találkozunk (akkor amikor a találkozó lesz) addig nem lesz jó a hőmérője, úgyhogy miattad nem tudja majd hogy milyen hideg van. Tessék szervezni :lol: :P

mondtam neki is h vasárnapig fullon van minden, hétfőn is itthon kell lennem...utána meg kitudja, mert messze van még :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondtam neki is h vasárnapig fullon van minden, hétfőn is itthon kell lennem...utána meg kitudja, mert messze van még :P

Ezt már hallottam. Gondoltam azóta újítottál valami tervezést :lol: Most én is el vagyok süllyedve, de már haladok előre. Ma már olyan melót is megcsináltam amit csak múlthét péntekre kellett volna, úgyhogy kezdem beérni magam. :lol: Hétfőn még több mint egy hetes csúszásom volt :lol: Ha így haladok lassan már ott tartok ahol kéne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt már hallottam. Gondoltam azóta újítottál valami tervezést :lol: Most én is el vagyok süllyedve, de már haladok előre. Ma már olyan melót is megcsináltam amit csak múlthét péntekre kellett volna, úgyhogy kezdem beérni magam. :P Hétfőn még több mint egy hetes csúszásom volt :lol: Ha így haladok lassan már ott tartok ahol kéne :lol:

nézd, holnap délben vizsgázom. kb fingom sincs miből...egy hét múlva lesz mégegy ugyanebből, nemtom elmászok-e rá...melózni is rég voltam ugyh nem olyan eccccerű :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nézd, holnap délben vizsgázom. kb fingom sincs miből...egy hét múlva lesz mégegy ugyanebből, nemtom elmászok-e rá...melózni is rég voltam ugyh nem olyan eccccerű :lol: :lol:

Értsük :lol: Csak majd szólj ha tudsz valamit :lol:

Lökösből érdemes utángyárit venni? :P nem szeretném ha törne mint a ropi, de régit, meg megszürkültet sem :lol: nemtom hogy U.GY-ben mik a lehetőségek.

Link to comment
Megosztás:

Akkor Te jobban nyomtad mint a mentő után nyomuló :lol:

A vénrókák mesélték, hogy súlyos beteget vittek Vásárhelyre és bekeveredtek 2 török nyergesvontató közé. Egész Vásárhelyig nem engedték a villogó mentőt előzni, húztak ki elé és mögé.... :lol: :lol: :P

:lol: Hát azért ilyenkor ütni tudnék...

Egyébként döbbenetes, hogy a szimplán h.lyék mellett mennyien nem tudnak jól reagálni a megkülönböztető jelzésre. Leblokkolnak és képesek a piros lámpánál állni, vagy 40-nel menni, mint ha mi sem történne, ahelyett hogy lehúzódnának. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott akad ahol ezek vannak. Ezeknek a fellelési helye az autóm :lol: de azt nem adom, kell bele ;) Inkább válogatás helyett mondj egy időpontot. Edittel ma is találkoztam, de amíg legközelebb nem találkozunk (akkor amikor a találkozó lesz) addig nem lesz jó a hőmérője, úgyhogy miattad nem tudja majd hogy milyen hideg van. Tessék szervezni :D :lol:

:P Ezt itt mindenki elött? :lol: :lol: (Nagyon aranyos a barátnőd!Vigyázzál rá! :lol: )

Azért majd szóljatok ha tavaszodik, vegyem már le a télikabátot! :P

Link to comment
Megosztás:

mondtam neki is h vasárnapig fullon van minden, hétfőn is itthon kell lennem...utána meg kitudja, mert messze van még :lol:

Továbbítottam, csak olyan kételkedő, mint én. :D :lol: Télleg akarsz még? :lol: :P ;) :D

Egyébként meg tök egyszerű, amelyik szombat estére nincs programod, arra felírod ezt. :lol: Mi a bonyolult ebben? :P :D Nem is szeretsz Te minket! :P

Körkérdés.

Szeretnénk Pesten egy kis, fórumos találkozót szervezni, főként az F-es csapatból.

Van aki még csatlakozna?

(Tudom, tudom hogy van találkozós topic, de ezt ide volt muszáj. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Az én kézim is olyan. :lol:

25/10 Mbps, 2500Ft. :lol:

Ez ugye nem a kezed sebessége? :lol: :P (rossz, aki rosszra gondol... :lol: )

Nekem 30/20 Mbit/s van. Namost az a kérdés, ezt meg lehet nézni valahol menet közben hogy mennyi a pillanatnyi sebesség? Ha jól emlékszem Inviék (talán múlthéten?) linkeltek be vmi hasonló képeket, én is tudnék olyat valahol megkukkantani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nekem 30/20 Mbit/s van. Namost az a kérdés, ezt meg lehet nézni valahol menet közben hogy mennyi a pillanatnyi sebesség? Ha jól emlékszem Inviék (talán múlthéten?) linkeltek be vmi hasonló képeket, én is tudnék olyat valahol megkukkantani? :lol:

speedtest.net

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.