Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem kéne kötekedni.. :lol: :D

Micsoda tarifák.. :lol: Akkor én csak kussoljak az 5 megás, havi 5290 HuF-os, telefon nélküli adsl netemmel.. :lol: :P

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amúgy szurkoljatok srácok, holnap viszem a verdát műszakira :P brutálra sikerált belőni a féket is, kézi is 3 kattanásra satun fog -a 4-ikre már képtelenség becibálni :D remélem semmibe sem kötnek bele és gond nélkül átmegy... :lol:

Az én kézim is olyan. ;)

25/10 Mbps, 2500Ft. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az én kézim is olyan. :D

25/10 Mbps, 2500Ft. :lol:

Khm.. :D :lol:

Két vágás flexxel és kb 2 perc taknyolás CO-val!

Ne hisztizz már! :P

1 az a 2 perc :P :lol:

Ja, amúgy meg elmondanám, hogy ahol astrás cartárs lakik nincs hegesztő-szerkezet :P még egy volt osztálytársamnál voltam anno és váltórúd törést kaptam a wartburgon, há' asszed volt valakinek valami taknyolója? :lol: Még véletlen sem :P váltórúd felköt piros vezetékkel ;) maradék leszed, kitapasztal hol van 3-as, betesz majd hosszú kuplunggal GO Biharkeresztes :lol:, a 42-esen félreáll, kihúz 4-be, taposs neki, Ifa megőrül mögöttem és így galopp haza majd 40 km-et :P de így visszagondolva jó buli volt.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

1 az a 2 perc :P :lol:

Ja, amúgy meg elmondanám, hogy ahol astrás cartárs lakik nincs hegesztő-szerkezet :D még egy volt osztálytársamnál voltam anno és váltórúd törést kaptam a wartburgon, há' asszed volt valakinek valami taknyolója? :lol: Még véletlen sem :lol: váltórúd felköt piros vezetékkel :P maradék leszed, kitapasztal hol van 3-as, betesz majd hosszú kuplunggal GO Biharkeresztes :lol:, a 42-esen félreáll, kihúz 4-be, taposs neki, Ifa megőrül mögöttem és így galopp haza majd 40 km-et :P de így visszagondolva jó buli volt.. ;) :D :D

van egy haveromnak (víz-gáz szerelő) :P mé' nem szóltatok :lol:

Csak el kell vigyem hozzá, és megcsináljuk ;) de most nem taknyolok vele, majd műszaki előtt pár héttel, addig elmegy így ahogy van :D ha később rakom bele az újat tovább tart :P :D

addig megejtem a ft. szimering-, szíj-, kipufogó tömítések a motornál-, tűzkarika-, kuplungtárcsa cseréket...

meg lesz egy motor-váltó mosás is..

Link to comment
Megosztás:

van egy haveromnak (víz-gáz szerelő) ;) mé' nem szóltatok :lol:

Áá, az már elég régen volt.. :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

B+, megbírságolták a tüzet oltó tűzoltó kocsit mert nem vett parkolójegyet :P :lol: öccccccséééém, esküszöm felgyújtanám azt a barmot :lol: micsoda hülyék vannak ebben az országban... :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Áá, az már elég régen volt.. :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

B+, megbírságolták a tüzet oltó tűzoltó kocsit mert nem vett parkolójegyet :lol: :P öccccccséééém, esküszöm felgyújtanám azt a barmot :lol: micsoda hülyék vannak ebben az országban... :lol: :lol:

A mikuláscsomagosnak nem kötelessége érdeklődni az autó után, hogy az az autó miért van ott. Egyébként meg élhetnek a méltányosságukkal és akkor elengedik a büntetést. :P

Link to comment
Megosztás:

A mikuláscsomagosnak nem kötelessége érdeklődni az autó után, hogy az az autó miért van ott. Egyébként meg élhetnek a méltányosságukkal és akkor elengedik a büntetést. :lol:

jó nagy hülye az a mikuláscsomagos, aki nemveszi észre, hogy tűzoltóautó :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk hozzátehetjük a dologhoz, hogy ők se szakítják el a hámot fizu tekintetében, minét több bírságot szórnak ki annál több a "fejprémium-adagjuk". Szomorú, hogy itt tart az ország... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma beszereztem valami újat :lol:

Eredeti OPEL szervízkönyv, kezelési utasítás tartó :lol:

1.kép, 2.kép, 3.kép, 4.kép, 5.kép

eddig ilyesmit sikerült beszereznem (többnyire német nyelvűek, osztrák autókból származnak)

ezt meg én csináltam magamnak, ez magyar^_^ , jó hogy nem kell mindíg a gépen nézegessek szerelés közben :P

1.kép 2.kép 3.kép 4.kép

Link to comment
Megosztás:

B+, megbírságolták a tüzet oltó tűzoltó kocsit mert nem vett parkolójegyet :lol: :lol: öccccccséééém, esküszöm felgyújtanám azt a barmot :lol: micsoda hülyék vannak ebben az országban... :P :lol:

Mit aggódsz? Nálunk megtörtént eset, hogy bemérték a villogó mentőautót küldetés közben és jó kemény bírságot akasztottak a mentős nyakába....hetekig nagy cirkusz volt, aztán szemet húnytak fölötte nagy nehezen. Az ilyennek az anyja kéne feküdjön a hordágyon, megintubálva és mélykómában oszt szépen lassan menni 5-el mondván a mentőnek is be kell tartania a szabályokat...köcsögök.

Link to comment
Megosztás:

Hobbiból. :lol:

Akkor majd én is kiteszem a műszerfalra mert nekem tecc :lol: csak mi van ha használom is? :lol: Majd jön a feljelentés én meg bejelentem, hogy 2 sügér zsernyák lenyúlta mert nekik az enyém tetszett meg rodeózni, mi? :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

De b+, mi a f###nak van akkor a megkülönböztető jelzés? :lol:

Azért, hogy tudják lesz@rni. Már a villogó sem határoz...multkor fény és hangjelzést használva siettünk egy beteggel a sűrgösségire de az előttünk lévő előzgette a társaságot miközben próbáltuk elkerülni. És ne hidd, hogy mindenki félreáll....

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy tudják lesz@rni. Már a villogó sem határoz...multkor fény és hangjelzést használva siettünk egy beteggel a sűrgösségire de az előttünk lévő előzgette a társaságot miközben próbáltuk elkerülni. És ne hidd, hogy mindenki félreáll....

a legalapvetőbb dolog, ha mentőt látok már messziről, irány az útszéle :lol:

de igaz ami igaz, a múltkor majdnem nekem jött egy idióta, aki "sietett" a szirénázó mentős után, és próbáltam visszajutni az útra, miután elhaladt a mentős, ez meg eresztette utánna (nem is egy van ilyen) :lol:

Link to comment
Megosztás:

a legalapvetőbb dolog, ha mentőt látok már messziről, irány az útszéle :lol:

de igaz ami igaz, a múltkor majdnem nekem jött egy idióta, aki "sietett" a szirénázó mentős után, és próbáltam visszajutni az útra, miután elhaladt a mentős, ez meg eresztette utánna (nem is egy van ilyen) :lol:

Mondjuk meglehet, hogy hozzátartozó fekszik a mentőben...

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy tudják lesz@rni. Már a villogó sem határoz...multkor fény és hangjelzést használva siettünk egy beteggel a sűrgösségire de az előttünk lévő előzgette a társaságot miközben próbáltuk elkerülni. És ne hidd, hogy mindenki félreáll....

Tolnám le a p#####ba :P aztán várja ki a kollégákat.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez nem az volt nyúgodj meg, már 2x megelőztem brassótól kolozsvárig :lol:

Akkor Te jobban nyomtad mint a mentő után nyomuló :lol:

A vénrókák mesélték, hogy súlyos beteget vittek Vásárhelyre és bekeveredtek 2 török nyergesvontató közé. Egész Vásárhelyig nem engedték a villogó mentőt előzni, húztak ki elé és mögé.... :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor Te jobban nyomtad mint a mentő után nyomuló :lol:

A vénrókák mesélték, hogy súlyos beteget vittek Vásárhelyre és bekeveredtek 2 török nyergesvontató közé. Egész Vásárhelyig nem engedték a villogó mentőt előzni, húztak ki elé és mögé.... :lol: :P :lol:

deh, én egyseggel megyek 500 km-t, nem állok meg 3x 4x nincs gyerek, és asszony se mindíg ;) :lol:

képzeld hogy idegesíthette, hogy a "vasalódeszkás" opel megint előtte van :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Áá, az már elég régen volt.. :lol:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

B+, megbírságolták a tüzet oltó tűzoltó kocsit mert nem vett parkolójegyet :lol: :P öccccccséééém, esküszöm felgyújtanám azt a barmot :lol: micsoda hülyék vannak ebben az országban... :lol: :lol:

Le fogom tagadni, hogy somogyi vagyok. Ilyen puruttya ktf -ket!A homaron, meg sonline-on tudjátok hogy fenyegették a barmokat?

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd én is kiteszem a műszerfalra mert nekem tecc :lol: csak mi van ha használom is? :lol: Majd jön a feljelentés én meg bejelentem, hogy 2 sügér zsernyák lenyúlta mert nekik az enyém tetszett meg rodeózni, mi? :P :lol: :lol:

Lehet kapni ilyen villogókat akárhol, de kocsira nem teheted ki mert a golyóidat is lebüntetik rólad. Szabadon lehet venni pl. olyan kék tetőre kirakós mágneses villogót is mint a filmekben meg a főnöki ódikon is van, de dobozra is rá van írva hogy használni közterületen nem szabad, és autóban szállítani is csak dobozban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.