Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg ugye jó dolog a polír :lol: :lol:

Lusták motort tervezni meg gyártani :lol: sokba fáj, olcsóbb ahhoz kialakítani a többi részét, hadd ne soroljam pl a suzuki&fiat konszernt (-amiről RTomi tudna beszélni jobban) vagy ott van pl a Peugeot-Bmw.. :lol:

annakidején meg pont fordítva volt

renault nagy autóiban pl volvó erőforások voltak :P

Link to comment
Megosztás:

Nyomtasd ki a hirdetést és menj be érdeklődni. Kíváncsi lennék a kifogásokra. (Biztos valami kölyökre vagy a titkárnőre fogná, hogy elírta)

Szerintem simán nekiállna bebizonyítani hogy az igenis 16, és igenis ferde a háta. Egy csávó nekem azt akart elmesélni hogy klímás az astra amit nézünk, és nézzem meg hogy fújja a hideg levegőt is (és tekergette hozzá a ventilátor forgógombját) annyira komolyan mondta hogy a végére már kezdtem elhinni hogy ő télleg azthiszi hogy az klíma :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok egy kérdésem lenne szerintetetk ez a kinyomo milyen Kinyomo és ez az r.összehúzó Összehúzó érdemes megrendelnem ???

Jónak tűnnek.

Na, egy jó hír: ez időtő fogva van netem itthon, most kötötték be :P Hasít a Diginet :lol: :lol:

Jó annak, akinek van ilyen lehetősége, nekem csak ADSL-em lehet, és max. 8Mbit-el, mert ennyit bír a központ. Meg persze jó drágán :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jónak tűnnek.

Jó annak, akinek van ilyen lehetősége, nekem csak ADSL-em lehet, és max. 8Mbit-el, mert ennyit bír a központ. Meg persze jó drágán :lol:

És időnként elmegy? :lol: (nálunk igen :P ) azt a probléma megoldást szeretem amikor azzal kezdődik hogy "nálunk minden rendben van" "tényleg?? :lol: Az érdekes mert nálam is azt mégse megy a dolog, meg gyanús hogy a modemen nem világít az adsl lámpa... :lol: " "akkor utánanézek..." aztán hirtelen megjavul :D :P De persze minden úgy kezdődik hogy ott minden rendben van. :lol: Amikor telefonközponthoz hívnak hogy nem tudnak telefonálni, és rákérdezünk hogy a szolgáltató mit mondott... Háát náluk minden...---tudjuk hogy ott minden rendben van, de azért nyissanak már egy hibajegyet. Aztán az is megjavul. Viszont már szolgáltatásként űzzük a telefonszolgáltatókkal való "kapcsolattartást" ;)

Link to comment
Megosztás:

És időnként elmegy? :lol: (nálunk igen :lol: ) azt a probléma megoldást szeretem amikor azzal kezdődik hogy "nálunk minden rendben van" "tényleg?? :lol: Az érdekes mert nálam is azt mégse megy a dolog, meg gyanús hogy a modemen nem világít az adsl lámpa... :lol: " "akkor utánanézek..." aztán hirtelen megjavul :D :lol: De persze minden úgy kezdődik hogy ott minden rendben van. :P Amikor telefonközponthoz hívnak hogy nem tudnak telefonálni, és rákérdezünk hogy a szolgáltató mit mondott... Háát náluk minden...---tudjuk hogy ott minden rendben van, de azért nyissanak már egy hibajegyet. Aztán az is megjavul. Viszont már szolgáltatásként űzzük a telefonszolgáltatókkal való "kapcsolattartást" :P

Nem, szerencsére arra nincs panasz, hogy ne lenne stabil. Viszont nem tudja még a szerződésben szereplő 8Mbit-et sem, még sosem ment a letöltési sebességem 750kB/s fölé, ami, ha jól számolom 6Mbit körül van. És mindezt 12e/hó-ért ;)

Link to comment
Megosztás:

Elaludtam, bementem kocsival. Egész nap szinte nem csináltunk semmit, így kimentem, kikaptam a hátsó ablaktörlő mechanikát, bevittem és a műhelybe rendbe hoztam. Nem gyengén volt berohadva a tengely. :lol: Kiütni alig bírtuk. :lol: Aztán megcsiszoltam, vastagon kapott zsírt, amivel még jött ki genya a tengely végén, motort is karbantartottam, összerak és állati lett. :P Mondjuk a motor szénkeféi eléggé odavannak. Talán ha azt mondom hogy fél centisek a kefék, akkor még sokat is mondtam. :lol:

Amúgy a szegecseket kifúrtuk, összerakás előtt meg menetet fúrtam a lyukakba, amelyiknél nincs nagy "hús". Két pontnál nem lehetett, oda lemezcsavart tekertem be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elaludtam, bementem kocsival. Egész nap szinte nem csináltunk semmit, így kimentem, kikaptam a hátsó ablaktörlő mechanikát, bevittem és a műhelybe rendbe hoztam. Nem gyengén volt berohadva a tengely. :lol: Kiütni alig bírtuk. :lol: Aztán megcsiszoltam, vastagon kapott zsírt, amivel még jött ki genya a tengely végén, motort is karbantartottam, összerak és állati lett. :P Mondjuk a motor szénkeféi eléggé odavannak. Talán ha azt mondom hogy fél centisek a kefék, akkor még sokat is mondtam. :lol:

Amúgy a szegecseket kifúrtuk, összerakás előtt meg menetet fúrtam a lyukakba, amelyiknél nincs nagy "hús". Két pontnál nem lehetett, oda lemezcsavart tekertem be. :lol:

Ezt már én is eljátszottam az enyémmel :lol:

Link to comment
Megosztás:

És időnként elmegy? :lol: (nálunk igen :lol: ) azt a probléma megoldást szeretem amikor azzal kezdődik hogy "nálunk minden rendben van" "tényleg?? ;) Az érdekes mert nálam is azt mégse megy a dolog, meg gyanús hogy a modemen nem világít az adsl lámpa... :P " "akkor utánanézek..." aztán hirtelen megjavul :P :D De persze minden úgy kezdődik hogy ott minden rendben van. :lol: Amikor telefonközponthoz hívnak hogy nem tudnak telefonálni, és rákérdezünk hogy a szolgáltató mit mondott... Háát náluk minden...---tudjuk hogy ott minden rendben van, de azért nyissanak már egy hibajegyet. Aztán az is megjavul. Viszont már szolgáltatásként űzzük a telefonszolgáltatókkal való "kapcsolattartást" :D

mállunk meg mindíg kicsúszik valahonnan egy szál :lol: , és azt keresik 2-3 napig is (persze mindíg pénteken történik ilyen, és "hát hétvégén nem dolgozunk" szöveg.... majd hétfőn külünk valakit :lol:

mondtam múltkor a hibajavítós srácnak adjon egy kulcsot az elosztódobozhoz ami itt van a faluban, és ha legközelebb se fog menni, akkor nem kell őket zaklassam, megyek kinyitom, és dugdosok össze valami szálakat :D :D

erre azt mondta neki is kell élni valamiből :P

Link to comment
Megosztás:

Jónak tűnnek.

Jó annak, akinek van ilyen lehetősége, nekem csak ADSL-em lehet, és max. 8Mbit-el, mert ennyit bír a központ. Meg persze jó drágán :lol:

nekem is csak adsl van 2 megás... igaz 6ezeré

És időnként elmegy? :lol: (nálunk igen :P ) azt a probléma megoldást szeretem amikor azzal kezdődik hogy "nálunk minden rendben van" "tényleg?? :lol: Az érdekes mert nálam is azt mégse megy a dolog, meg gyanús hogy a modemen nem világít az adsl lámpa... :lol: " "akkor utánanézek..." aztán hirtelen megjavul :D :P De persze minden úgy kezdődik hogy ott minden rendben van. :lol: Amikor telefonközponthoz hívnak hogy nem tudnak telefonálni, és rákérdezünk hogy a szolgáltató mit mondott... Háát náluk minden...---tudjuk hogy ott minden rendben van, de azért nyissanak már egy hibajegyet. Aztán az is megjavul. Viszont már szolgáltatásként űzzük a telefonszolgáltatókkal való "kapcsolattartást" ;)

na ez nálam eccer úgy volt:

felhívom, hát maga nincs bejelentkezve...

igen? ez furcsa, mert nem jelentkeztem ki se, meg állandó kapcsolt van nem kell csatlakoznom se.

minjárt megnézem

úgy megnézte, hogy kétperc mulva vezetékes telefon se volt

egy óra mulva mobilról felhívtam, már más vette fel, mondom mi van, erre megkérdezi, hogy tényleg felhívtam, mert itt nincs hibajelzés... ekkor elöntött cseppet az ideg, és mondtam, hogy nemérdekel, hogy mit nem csinált az előző kollégája, de a netemmel csináljon valamit, és extraként a vezetékes elefonba is leheljen vmi életet.

milyen furcsa egy perc alatt megoldotta.

persze: nálunk semmi hiba kezdetű volt ez is...

Ezt már én is eljátszottam az enyémmel :P

én is, de mindenhova átmenőcsavarokat tettem... se menetfúróim, meg kedvem sincs esetlegesen ujra szétszedni, és a rohadt csavarokat majdegint kifurni :D

de ahogy elnézem az elkövetkezendő 5évben erre se lesz szükség, azóta gyorsabban töröl mint valaha :D

Link to comment
Megosztás:

Na, egy jó hír: ez időtő fogva van netem itthon, most kötötték be ;) Hasít a Diginet :lol: :D

Nem kéne kötekedni.. :lol: :D

Viszont nem tudja még a szerződésben szereplő 8Mbit-et sem, ha jól számolom 6Mbit körül van. És mindezt 12e/hó-ért :lol:

nekem is csak adsl van 2 megás... igaz 6ezeré

Micsoda tarifák.. :lol: Akkor én csak kussoljak az 5 megás, havi 5290 HuF-os, telefon nélküli adsl netemmel.. :lol: :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amúgy szurkoljatok srácok, holnap viszem a verdát műszakira :P brutálra sikerált belőni a féket is, kézi is 3 kattanásra satun fog -a 4-ikre már képtelenség becibálni :P remélem semmibe sem kötnek bele és gond nélkül átmegy... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.