Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszem egy időre abbafejeztem :lol: Egy forrasztásom elputtult és muszáj volt szétszedni mert csak a mutatóim kalimpáltak a feketeségben :lol: 15409-20100118-IgNxio.jpg

15410-20100118-JNvoS5.jpg

Most meg a víz-hőmérő nem tetszik, de mostmár nem szedem szét amíg nincsenek meg az új LEDjeim. :lol:

A hátsóülés-hintaágy nem rossz, csak vigyázz ne ázzon meg, mert az életbe nem szárad ki :P

Link to comment
Megosztás:

Egy forrasztásom elputtult és muszáj volt szétszedni mert csak a mutatóim kalimpáltak a feketeségben

A hátsóülés-hintaágy nem rossz, csak vigyázz ne ázzon meg, mert az életbe nem szárad ki :lol:

szerintem nagyon király :P a mutatókra ragasztottál vagy festettél?

(én is megcsinálnám, de sajna ehhez nem nagyon értek, és sosem próbáltam még ledezést :P :lol: bonyolunt?

hmmm mondasz valamit :lol: gondoltam fölé napellenzőt is, persze letakarnám mindíg.

de sok vele a kínlódás igaz :lol: majd nyáron veszek 1et a teccsóban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtük a kuplungot cseréltem tárcsát csapágyat meg szerkezetet a kuplung most k***a jó csak egy kis gond van vele valami zörög benn de amúgy tökéletessen működik (ha benyomom a kuplungot teljessen elkussol)haver azt mondja ,hogy be kellet volna zsírozni a kinyomócsapágy tengelyét :lol: úgyhogy szombaton szedjük szét újra, meg a főfékmunkahengert is kibelezzük mert már ráfér egy javítókészlet. (hiába van lelégtelenítve akkor is 2x 3x -ra keményedik fel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is van ülés, amiket kicseréltem, de azok xarok, azé' cseréltem ki én is a donoréra :lol: azt majd az öregem megcsinálja tavasszal magának a kerti széknek a fa alá :lol:

szerintetek a hátsóülést hintaágynak???? hmmm hmmm :lol: Vélemények????

nekem itt van DÁW ülése, de még nem jutottam el a megvalósításik szobai széknek :P

Link to comment
Megosztás:

hmmm mondasz valamit :lol: gondoltam fölé napellenzőt is, persze letakarnám mindíg.

de sok vele a kínlódás igaz :P majd nyáron veszek 1et a teccsóban :lol:

Én inkább összehegesztek egyet, anyagárban töredéke a Tecsós árnak.

nekem itt van DÁW ülése, de még nem jutottam el a megvalósításik szobai széknek :lol:

Nálunk is tervben van ilyen kanapé meg fotelek, van egy garnitúra Omega ülés itthon, pont jó hozzá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább összehegesztek egyet, anyagárban töredéke a Tecsós árnak.

Nálunk is tervben van ilyen kanapé meg fotelek, van egy garnitúra Omega ülés itthon, pont jó hozzá :lol:

gépelé akarom...

csak vhogy azt akarom megoldani, hogy magasság állítós, meg ülőlapot is lehetne dönteni

...azt ez egyenlőre nem egyszerű, még fejben sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtük a kuplungot cseréltem tárcsát csapágyat meg szerkezetet a kuplung most k***a jó csak egy kis gond van vele valami zörög benn de amúgy tökéletessen működik (ha benyomom a kuplungot teljessen elkussol)haver azt mondja ,hogy be kellet volna zsírozni a kinyomócsapágy tengelyét :lol: úgyhogy szombaton szedjük szét újra, meg a főfékmunkahengert is kibelezzük mert már ráfér egy javítókészlet. (hiába van lelégtelenítve akkor is 2x 3x -ra keményedik fel. :P

nekem is csinál ilyet újabban :lol: de az enyém nem volt bolygatva

Link to comment
Megosztás:

"Festésmentes" astrát láttatok már? :lol: Ma havertól berendeltem egy pár LED-et, meg új feliratot a hátsó ablakra. öcsikém még a múlt hónapban unalmában lekaparászta az "O"-t és azóta nincs rendes... Kínomban kézzel vágtam azt ami az avataromban van :P de nem jóez. Lehet hogy változik majd a szöveg :lol: (nem, nem ízirájderöcséém-re) de ötleteket elfogadok :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Festésmentes" astrát láttatok már? :lol: Ma havertól berendeltem egy pár LED-et, meg új feliratot a hátsó ablakra. öcsikém még a múlt hónapban unalmában lekaparászta az "O"-t és azóta nincs rendes... Kínomban kézzel vágtam azt ami az avataromban van :P de nem jóez. Lehet hogy változik majd a szöveg :lol: (nem, nem ízirájderöcséém-re) de ötleteket elfogadok :lol:

Mutatókat mivel festetted be?

Link to comment
Megosztás:

nekem itt van DÁW ülése, de még nem jutottam el a megvalósításik szobai széknek :lol:

:lol: :lol:

Jaj hé.... muterom nézne 1et.... "új széket hoztam...csináltam....van...."

anya: Na mutasd miféle?

És bevágok elé 1 astra ülést átbarkácsolva fotelszerű cuccosnak :P

Sztem igencsak az udvaron ( jobb esetben erkélyen ) landolna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mutatókat mivel festetted be?

:P Nem a mondanám hogy előre tervezetten találtam ki, de amikor szétszedtem még a múltkor, akkor bent az asztalomon pihent egy kifogyott zöld színű alkoholos filc. A mutatók már úgyis a kezemben voltam, levettem a filctoll végét, és a szivacsos betétbe beletoltam a muatókat :lol: :lol: Attán ez lett :P Kicsit le kellett mosogatni belőle, mert első próbálkozásra túl sötét lett, és a gyenge ledjeim (amiket a gyári helyekre tettem be mutatóvilágításnak) nem világítottak át rajta rendesen. Most a km-óráé világosabb mint szeretném, a hűtővíz-hőfokjelzőé sötétebb... igazából a gázolajszintjelzőé tetszik egyedül :lol: %-ban kifejezve nem igazán sikerült :lol: Majd az erős ledeket ha beleteszem, akkor kijavítom azokat is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Festésmentes... :lol: :lol: hát ez jó :lol:

Amennyire jól néz ki kivülről (bár vizesen ami ugye a matt fényezésből is csilli villit varázsol) anyira mocskos és szakadt belülről.

Meg ugye jó dolog a polír :lol: :P

"...a Volvo a kisebb autóiba a Citroen zseniálisan jó 1,6-os, közös nyomócsöves dízelét használja."

Lusták motort tervezni meg gyártani :P sokba fáj, olcsóbb ahhoz kialakítani a többi részét, hadd ne soroljam pl a suzuki&fiat konszernt (-amiről RTomi tudna beszélni jobban) vagy ott van pl a Peugeot-Bmw.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Spzoli hol vagy?

"...a Volvo a kisebb autóiba a Citroen zseniálisan jó 1,6-os, közös nyomócsöves dízelét használja."

Amíg a Volvo a francűzise erőforrásait bele merészeli tenni az autóiba addig meg ne halljam, hogy valaki az olasz motrom sértőn a szájára veszi :lol:

Az 1,6 HDi psa-dízel egy nagyon jó motor, ez nem vitás. Nekünk otthon is van ilyennel szerelt citroen. 1,5 tonnás picasso, de nagyon jól megy vele, és nagy tömeg meg a nagy test ellenére sem meg fel sosem 5,5 fölé a fogyi.

Link to comment
Megosztás:

Spzoli hol vagy?

"...a Volvo a kisebb autóiba a Citroen zseniálisan jó 1,6-os, közös nyomócsöves dízelét használja."

Amíg a Volvo a francűzise erőforrásait bele merészeli tenni az autóiba addig meg ne halljam, hogy valaki az olasz motrom sértőn a szájára veszi :P

Azért a Fiat meg a Pug diesel motorokat ne említsük egy lapon, a Pug tudta régebben is a legelnyűhetetlenebb dieseleket gyártani, pl. a 405-ösben is használt 1.9-esek elmentek 500-600e km-eket is anélkül, hogy hozzájuk kellett volna nyúlni :lol: A Fiat motorok meg újonnan se kimondottan szépen járnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez érdekes. Fotón nem éppen 16V-nek látszik :P Oda kellene menni és kiverni a kereskedőből a hiányzó 8 szelepet :lol:

Azokat lehet, hogy a csomagtartóban adja hozzá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.