Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jah... az autó kint áll az utcán, és mögötte tartok egy garázsajtót hogy legyen mit kormozni :lol: :lol:

:P :lol:

én meg tudtam egyből mire mondja :lol:

de mi az a bug meg feature???

a bugot egyáltalán nemtom

bug= hiba ( számítógépes játékoknál mondják, ha van benne hiba, rosszul van megírva, ilyesmi)

feature= tulajdonság :lol:

Link to comment
Megosztás:

én meg tudtam egyből mire mondja :lol:

de mi az a bug meg feature???

a bugot egyáltalán nemtom

Tod van a számítógépes játékokban ilyen kis hülye hiba, amit már programozásnál letojtak, és hibás. pl a gta vice cityben volt, hogyha a kocsival úgy álltál meg a járdaszegély és az út között kerékke, akkor a kocsi elkezdett belefordulni ott 1 lyukba. Na és ez a bug.

Namármost ugye hibának számít...

És a dizelnél a füstölés nem bug, hanem feature.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tod van a számítógépes játékokban ilyen kis hülye hiba, amit már programozásnál letojtak, és hibás. pl a gta vice cityben volt, hogyha a kocsival úgy álltál meg a járdaszegély és az út között kerékke, akkor a kocsi elkezdett belefordulni ott 1 lyukba. Na és ez a bug.

Namármost ugye hibának számít...

És a dizelnél a füstölés nem bug, hanem feature.. :P

hm.. vice city... micsoda szép idők voltak

nem véletlen, hogy ilyen autóbolondok vagyunk :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen. Máig napig imádom :P Sentinel XS... Régi 325ös BMW-nek felelt meg

Admiral-ződcséges merdzsó, Blista-asszem CRX lett volna, a a Lambo-Diablo is ott figyelt, csak valami "i"-vel kezdődő névvel. Meg a testarosa is ott volt, de valami érdekes, "a" oszlopra tett, egy darab visszapillantóval :lol:

Jó volt az... szép idők amikor még ilyenekre ráértem :lol: Minnyá le is töltöm :lol: (nem... pfuj, szemét dolog) akarommondani megyek a tescóba és megveszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Admiral-ződcséges merdzsó, Blista-asszem CRX lett volna, a a Lambo-Diablo is ott figyelt, csak valami "i"-vel kezdődő névvel. Meg a testarosa is ott volt, de valami érdekes, "a" oszlopra tett, egy darab visszapillantóval :P

Jó volt az... szép idők amikor még ilyenekre ráértem :D Minnyá le is töltöm :lol: (nem... pfuj, szemét dolog) akarommondani megyek a tescóba és megveszem :P

:D ne csábííítttssssatok :lol: :lol: :lol:

jó kis játék volt, az tuti :D

Na de jaja.. :D Megzuhanyoztam, de nem bírom megállni h ne fogdossam a dugattyút...és büdös lesz a kezem tőle :P

nana, félreértjük ;) :D

én a simson dugóval voltam így, állandóan polírszemcsés volt a kezem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megébredtem este a heti hetesen és amikor ránéztem a Jáksó fejére eszembejutot, hogy nem dugtam semmit a féltengely helyére a váltóházba. Mondom péntekig nekem telemegy porral-hóval -kutyaszőrrel. Ezért felöltöztem, fogtam egy zseblámpát, és jobb ötletem nem volt visszacuppantottam a féltengely fél darabját. Érdekes befele milyen könnyen ment, amikor kifele húztam majdnem beestem a pincébe az ablakon amikor kijött. Befele jövet eltaknyoltam a pincelejáróban már 2 centi hó volt. Az asszony meg poénkodott, hogyha már kint voltam ellapátolhattam volna a havat. Hát nem volt vicces. :lol: :lol: Na viszlát pénteken!

Link to comment
Megosztás:

Megébredtem este a heti hetesen és amikor ránéztem a Jáksó fejére eszembejutot, hogy nem dugtam semmit a féltengely helyére a váltóházba. Mondom péntekig nekem telemegy porral-hóval -kutyaszőrrel. Ezért felöltöztem, fogtam egy zseblámpát, és jobb ötletem nem volt visszacuppantottam a féltengely fél darabját. Érdekes befele milyen könnyen ment, amikor kifele húztam majdnem beestem a pincébe az ablakon amikor kijött. Befele jövet eltaknyoltam a pincelejáróban már 2 centi hó volt. Az asszony meg poénkodott, hogyha már kint voltam ellapátolhattam volna a havat. Hát nem volt vicces. :lol: :lol: Na viszlát pénteken!

:lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen. Máig napig imádom :lol: Sentinel XS... Régi 325ös BMW-nek felelt meg

5ös bömi volt az :lol:

jol kinőtte magát a GTA akezdetektől :P

a négeres verzió után már nekem nem futnak a gépen sajna...

vagyis a régi gépen nem, ebben meg videokari miatt nem megy...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. nincs valakinek elfekvöben egy SD kártya adaptere? normál kártya megy bele a pda ba, és nekem van néhany mini sd m. tehát a közepes. ehhez kéne adapter. köszi

Nem vagy közel hozzám :lol: De nálam is van 3, és nem használom, csak ugyan annyiért adták 2 adapterrel (SD-és miniSD) a kártyát mint nélküle, akkor meg már miért ne vegyek olyat? :P Tetszett a tokja :lol:

Ha nincs közelebb neked senki aki tudna adni akkor P.Ü.ben dobj egy címet és holnap feldobom egy borítékban.. :P

Köszi Sanci, megérkezett.:lol: Igaz ez mikro sd, de tudom azért használni.:lol:

De sajnos azért még mindig szükségem lenne egy MINI adaptere. Vagyis a közeped mem. karim van, azt szeretném a normálba tenni. :lol:

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

5ös bömi volt az :lol:

jol kinőtte magát a GTA akezdetektől :P

a négeres verzió után már nekem nem futnak a gépen sajna...

vagyis a régi gépen nem, ebben meg videokari miatt nem megy...

Az lehet... :lol:

Hú..bizony..amikor még kis felülnézetes vacak volta az egész... :lol: Bár azt is imádtam. Nekem meg az a rossz, hogy szintén nem fut a San Andreas utáni verzió közül 1 sem, a videókártya engedé...na de a processzor, a ram, az alaplap nem nagyon...ezért meg se próbáltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Sanci, megérkezett.:lol: Igaz ez mikro sd, de tudom azért használni.:lol:

De sajnos azért még mindig szükségem lenne egy MINI adaptere. Vagyis a közeped mem. karim van, azt szeretném a normálba tenni. :lol:

Köszi.

Jaah... akkor én félreértettem a múltkor. Én microSD-t vettem (legkisebb) amihez kaptam egy miniSD (közepes) és egy SD (nagy) átalakítót. Mindkét átalakítóba a picit lehet beletenni :lol: Ha hazaérek meglesem hátha van olyan amibe a minit lehet beletenni.

Nah gyóvan, el-szlájdolok a 15.-be mert dolgozni is kell néha :P

Link to comment
Megosztás:

Az lehet... :lol:

Hú..bizony..amikor még kis felülnézetes vacak volta az egész... :lol: Bár azt is imádtam. Nekem meg az a rossz, hogy szintén nem fut a San Andreas utáni verzió közül 1 sem, a videókártya engedé...na de a processzor, a ram, az alaplap nem nagyon...ezért meg se próbáltam :P

A GTA 4-et nem nyomtam már én se végig, este néztem mit lehetne letörölni :P , de sajna nincs se DVD, se üres helyem, hogy feltegyem :lol: nekem futott simán max effektekkel, iszonyatosan jó játék, annyi mindent lehet benne csinálni, hogy az már túl sok is :lol: mindenesetre komoly game lett ;) nem véletlenül foglal 13 GB-ot :lol:

Link to comment
Megosztás:

A GTA 4-et nem nyomtam már én se végig, este néztem mit lehetne letörölni :P , de sajna nincs se DVD, se üres helyem, hogy feltegyem :lol: nekem futott simán max effektekkel, iszonyatosan jó játék, annyi mindent lehet benne csinálni, hogy az már túl sok is :lol: mindenesetre komoly game lett :P nem véletlenül foglal 13 GB-ot :lol:

nos...

erősen gondolkodom, hogy a slim házamat megbővítem... ugyanis csak ilyen LOW profile kari megy bele videókártyának... persze hagnkártya, hálókártya az bele menne normál is... csak a lényegeset nem oldották meg normálisan.

na mindegy

csak találnom kell rá vmi tökfedőt, hogy eltakarja a vágott lyukat.

és akkor lehet megpróbálkozok egy san anrea utáni verzió leszedésével is :lol:

de a bmw m3 chalenge tuti végig lesz nyúzva :lol:

Link to comment
Megosztás:

nos...

erősen gondolkodom, hogy a slim házamat megbővítem... ugyanis csak ilyen LOW profile kari megy bele videókártyának... persze hagnkártya, hálókártya az bele menne normál is... csak a lényegeset nem oldották meg normálisan.

na mindegy

csak találnom kell rá vmi tökfedőt, hogy eltakarja a vágott lyukat.

és akkor lehet megpróbálkozok egy san anrea utáni verzió leszedésével is :lol:

de a bmw m3 chalenge tuti végig lesz nyúzva :P

Vagy ha már veszel egy komolyabb videókártyát, ami már bele se fér a jelenlegi házadba akkor akár beleinvesztálhatsz mondjuk pluszba 5ezer pénzt és veszel belőle egy normális házat. :lol: Annyit szenvedsz ezen a gyökér dobozon, dobd ki a p.csába má' :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha már veszel egy komolyabb videókártyát, ami már bele se fér a jelenlegi házadba akkor akár beleinvesztálhatsz mondjuk pluszba 5ezer pénzt és veszel belőle egy normális házat. :lol: Annyit szenvedsz ezen a gyökér dobozon, dobd ki a p.csába má' :lol:

nem veszek karit, mert van, igaz csak 128as... de 5x erősebb mint ami benne van pedig ez is 128as

ezt a dobozt meg semmi pénzért nem dobom ki, mert halkabb, mint a laptopod :P

és az ilyen 5-10 ezres házak olyanok, mint egy repülő :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem veszek karit, mert van, igaz csak 128as... de 5x erősebb mint ami benne van pedig ez is 128as

ezt a dobozt meg semmi pénzért nem dobom ki, mert halkabb, mint a laptopod :lol:

és az ilyen 5-10 ezres házak olyanok, mint egy repülő :lol:

A háznak nincs hangja, a tápot meg a ventit pedig át tudod pakolni :lol: A laptopomnál meg nem nehéz halkabbat találni mert csapágyas a szerencsétlen és búg mint atom. :P :lol: Amúgyis, nem tudod mi a teendő ha hangos a gép? Mire van a hangerő + gomb? Nem csak az autóban működik a kárpitzörgés ellen :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

A háznak nincs hangja, a tápot meg a ventit pedig át tudod pakolni :P A laptopomnál meg nem nehéz halkabbat találni mert csapágyas a szerencsétlen és búg mint atom. :lol: :lol: Amúgyis, nem tudod mi a teendő ha hangos a gép? Mire van a hangerő + gomb? Nem csak az autóban működik a kárpitzörgés ellen ;) :lol:

ja csak át kell rakni mi?

nem láttad te még ezt a gépházat :P

gyári dell gép

szóval pl a tápja se egy kocka...

:lol:

meg ócsóbb vágni rá egy lukat :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem veszek karit, mert van, igaz csak 128as... de 5x erősebb mint ami benne van pedig ez is 128as

ezt a dobozt meg semmi pénzért nem dobom ki, mert halkabb, mint a laptopod :lol:

és az ilyen 5-10 ezres házak olyanok, mint egy repülő :lol:

ha veszel, akkor:

512Mb-os 512 bites videókártyát vegyél :lol: (9800GT) nekem is ilyen van benne, 98ba vettem, azóta nem volt olyan játék, ami nem indult volna FULLba :P , igaz van 3GB DDR III-as RAM is benne, meg egy 4magos AMD Phenom X4-es proci is mellette :lol:

csak IDŐM nincsen játszani :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.