Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mivel fényesítsem ki a dugattyút? a tetejére rá van égve a korom... :lol:

A kismociét én mostam szinte mindennel. Konyhai hideg zsíroldó vitte a elegjobban.

Hmm.

Helikopterről lövik géppuskával a Kobra 11 et, de nem megy át a kasztnin a lövedék. :P :lol: :lol:

Hát nem tudják? Az ajtó mögé kell bújni, azon nem megy átt a golyó! :lol:

Tedd be a mikróba. Fényesebb nem lesz, de jól fog kinézni amíg bentvan ;) :P

Amúgy ezekből csinálhatnál valamit... monnyuk egy üveglapot rávágatni, és monitortartónak az asztalra ? :lol:

Láttem egyszer egy képet egy nyóchengeres mociról a hengerfejek nem voltak rajta a dugókra meg rá volt ragasztva az üveglap. Az volt a dohányzóasztal.

Link to comment
Megosztás:

Lesz vele valami széndékom. Amúgy jelenleg ilyen:

Na milyen? :P :lol:

Alakul. Majd ha egyszer nem a kocsi alatt fekszem leveszem a szelepfedelet, és kipolírozom. :lol:

Faterral kiterveltük...veszünk drótkorongot, rákötjük a fúróra és adjad neki :lol:

Az nem jó, összekarcolja. Előbb takarítsd le fémtisztára, aztán lehet simizni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem tenném

az durva hozzá

inkább 240es aztán 1600as polírpapír :P

Alakul. Majd ha egyszer nem a kocsi alatt fekszem leveszem a szelepfedelet, és kipolírozom. :lol:

Az nem jó, összekarcolja. Előbb takarítsd le fémtisztára, aztán lehet simizni. :lol:

Okés! :lol: Amúgy...ez mi lenne?? Égésnyom itt a tetején...? Látszik hogy van pereme ami ugye rendes fémszínű, és középen pedig fekete.... Ott volt az égéstér elvileg ugye, és akkor az égésnyom?

Link to comment
Megosztás:

Faterral kiterveltük...veszünk drótkorongot, rákötjük a fúróra és adjad neki :lol:

Össze fogja karmolni ha durva a drót, ha meg lágy akkor sok idő :lol: adj neki egy kis féktisztítót utána meg polír- vagy rongykorong lesz a neki való :lol: az szépen tükröt csinál belőle :P de ha sajnálod a lóvét korongra (mert nem épp az olcsóságok közé tartozik) akkor kell egy hosszabb tövig-menetes csavar, alátétek, 2 anya (kontrának is!) és szépen neki állsz faragni valami keményebb padlókárpitot szép kör alakban, na azzal is baromi jól lehet polírozni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Össze fogja karmolni ha durva a drót, ha meg lágy akkor sok idő :lol: adj neki egy kis féktisztítót utána meg polír- vagy rongykorong lesz a neki való :lol: az szépen tükröt csinál belőle :lol: de ha sajnálod a lóvét korongra (mert nem épp az olcsóságok közé tartozik) akkor kell egy hosszabb tövig-menetes csavar, alátétek, 2 anya (kontrának is!) és szépen neki állsz faragni valami keményebb padlókárpitot szép kör alakban, na azzal is baromi jól lehet polírozni.. :lol:

Polírkorong...? Az egyszerű is meg sztem jó is :lol: Először finom polírpapírral fogom, aztán polírkorong. :P

Link to comment
Megosztás:

Okés! :lol: Amúgy...ez mi lenne?? Égésnyom itt a tetején...? Látszik hogy van pereme ami ugye rendes fémszínű, és középen pedig fekete.... Ott volt az égéstér elvileg ugye, és akkor az égésnyom?

Az-az, tudod a belső égés. :P :lol: Láttad volna a kismocin keveréknél milyen trutyi volt rajta.

Link to comment
Megosztás:

Az-az, tudod a belső égés. :lol: :P Láttad volna a kismocin keveréknél milyen trutyi volt rajta.

:lol: :lol: Biztos cukker volt. Ma mentem ki nyírábrányba, odafele végig 100, visszafele végig 100. :lol: Kicsit kiégettem a kormot, mert reggel beindítottam aztán adtam 1 kis gázt...aztán foltot hagyott magaalatt a kipufogó. Ilyen kis poros koromfoltot.

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Biztos cukker volt. Ma mentem ki nyírábrányba, odafele végig 100, visszafele végig 100. :lol: Kicsit kiégettem a kormot, mert reggel beindítottam aztán adtam 1 kis gázt...aztán foltot hagyott magaalatt a kipufogó. Ilyen kis poros koromfoltot.

nállunk az öregem mániája néha a garázsban járatgatni a gépet indulás előtt, képzelheted 1 év alatt milyen lett a kipufogótól kb 10cm-re lévő "fehér" garázsajtó :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

nállunk az öregem mániája néha a garázsban járatgatni a gépet indulás előtt, képzelheted 1 év alatt milyen lett a kipufogótól kb 10cm-re lévő "fehér" garázsajtó :lol: :lol: :P

:lol: :lol: Nekünk is a garázs olyan hogy van az a hely ahol minden 1es reggel beindul a kocsi... a régi mocival is ugye ott indult. :lol: Aztán 2002 óta.... ( lefelefordított kipufogóvéggel ) hűűű...olyan fotl van ott... folt? már nem is tudom mindek nevezzem... :P

Link to comment
Megosztás:

:lol: ;) Biztos cukker volt. Ma mentem ki nyírábrányba, odafele végig 100, visszafele végig 100. :P Kicsit kiégettem a kormot, mert reggel beindítottam aztán adtam 1 kis gázt...aztán foltot hagyott magaalatt a kipufogó. Ilyen kis poros koromfoltot.

nállunk az öregem mániája néha a garázsban járatgatni a gépet indulás előtt, képzelheted 1 év alatt milyen lett a kipufogótól kb 10cm-re lévő "fehér" garázsajtó :lol: :lol: :lol:

Koromfolt? :lol: Mi az? :P :D

Link to comment
Megosztás:

:P :lol: Nekünk is a garázs olyan hogy van az a hely ahol minden 1es reggel beindul a kocsi... a régi mocival is ugye ott indult. :P Aztán 2002 óta.... ( lefelefordított kipufogóvéggel ) hűűű...olyan fotl van ott... folt? már nem is tudom mindek nevezzem... :D

:lol: :lol:

Koromfolt? :lol: Mi az? :lol: :D

;) :D :D jóvan, nem köll felvágni :P ;)

:P Van 1 haverom...neki mondása: Ez nem bug, ez feature... Na most dizeleknél ez nem bug...ez feature ;) :P :D

feature :D ez tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.