Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na végre kicserélődött a dudám, az olasz utángyári helyett egy gyári Astra duda ment be, rögtönöznöm kellet, mert a tartókonzolja már nem volt meg, így egy salgópolchoz való lemezt használtam konzolnak, teljesen korrekt lett, szépen, hangosabban szól. Szerencsére nem került semmibe, mert Eszteréknél van egy piros Caravan, aminek a tulaja régóta hanyagolja, 2 éve nem megy érte. Abból szedtem ki.

Mikori? milyen állapotú? lehet beszélni a tulajjal? :lol:

Jah meg helyileg merre van?

Link to comment
Megosztás:

Dieseled van 5 percet kapsz rá, ha rágyujtasz 10-et, mostantól indul az óra. :lol: :lol:

Na mentem vele 1 kört is. Figyumár.....miért nem megy feljebb 60tól....? :lol: Nyomom neki és akkorse..kimentem országútra vagy 10 kilómétert végig 100al és csak 60 fok volt..Városban szintén 60.. :P Mosmiva' ilyenkor? :lol:

Mondjuk a rosszal országúton a kékben volt a mutató...vagy 1 kicsivel fölötte...

Amúgy nem bageszolok :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mentem vele 1 kört is. Figyumár.....miért nem megy feljebb 60tól....? :lol: Nyomom neki és akkorse..kimentem országútra vagy 10 kilómétert végig 100al és csak 60 fok volt..Városban szintén 60.. :P Mosmiva' ilyenkor? :lol:

Mondjuk a rosszal országúton a kékben volt a mutató...vagy 1 kicsivel fölötte...

Amúgy nem bageszolok :lol: :lol:

a kékben van ugy 60 körül...

Link to comment
Megosztás:

hé most jutott eszembe... az mth-t is elrakhatod, hátha eltudom hozni azt is :P

Hogy miért nem laksz közelebb... :lol: A hulladékfeldolgozó nem ilyen segítőkész mint te :lol: :lol: Van egy lyukasra kopott kormánykerekem, meg egy törött indexem is, nem érdekel? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy miért nem laksz közelebb... :lol: A hulladékfeldolgozó nem ilyen segítőkész mint te :lol: :P Van egy lyukasra kopott kormánykerekem, meg egy törött indexem is, nem érdekel? :lol: :lol:

az index fehér volt? meg mennyire törött? :lol:

úúúú valami eszembejutott hétközben, hogyha vkinek lenne vmiből régi őőő megvaaaan!!!!

valakinek bemattult, megrepedt faceliftes lámpája valakinek??? kidobásra várva??

ha megoldható szivesen átvenném.

Link to comment
Megosztás:

az index fehér volt? meg mennyire törött? :lol:

úúúú valami eszembejutott hétközben, hogyha vkinek lenne vmiből régi őőő megvaaaan!!!!

valakinek bemattult, megrepedt faceliftes lámpája valakinek??? kidobásra várva??

ha megoldható szivesen átvenném.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedves autóstárs meghúzta az autót ma a madaras tacskó parkolóban. Persze simán elment, de valaki más rárakott egy cetlit a szélvédőre a tetű rendszámával. Mi ilyenkor a teendő, hogy tudnám megkeresni és leverni rajta a javítás árát? Igazából nem nagy a kár, inkább a patkányság ami zavar...

rendőrséget fel kellett volna hívni

nekem is csak haverom jegyezte meg a rendszámot, és az alapján keresték meg az autót.

azért ez a kár elég nagy...

nagy részt kell festeni, meg horpadás is látszik...

Link to comment
Megosztás:

Benzinpumpa? :P Legyen, csak javuljon meg :lol: Véletlenül nem hasonlítanak azok a kiskutyák azokra amiket Zotya mutatott régebben? :lol: Lehet hogy hozzád vitte őket :D :lol: (vigyázz velük mert úgytudom szeretik átrendezni a környezetüket :P )

Most hogy mondod... :lol: ;) Na, de csak nem hozná el őket ilyen messzire?! :D

Hát valamit úgyis ki kell találnom, mert nem lesz ez így jó. 4 kiskutya nagyon sok, mégha kicsik maradnak is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.