Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hosszabb állás után dadogva indul a kocsi...

pont úgy, mint mikor alapjáratit pucoltam, csak tovább csinálja.melegszik egy kicsit, és elmúlik...

adok neki gázt, akkor is megmarad ez a dadogás, ugy 2000 felett lesz egyenletes...

gyertyakábel??

de akkor melegebb időben miért nem csinálja??

alapjárati megragad, mert odafagy valami lé??

vagy?

Pont most írtam ugyanezt, szerintem az alapjárati+az etanol, legalábbis nálam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megvettem a termosztátot.... a 2800 Forintos ár helyett kaptam 3500ért(wahler)...plusz tömítő, ami 600 Ft-ba került........

Tényleg ennyi, vagy csak átb*sztak...? :lol:

Mondtam, tavaly annyi volt Ricsiéknél, azóta nem kizárt hogy emeltek a tarifákon -feltéve ha náluk vetted. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megvettem a termosztátot.... a 2800 Forintos ár helyett kaptam 3500ért(wahler)...plusz tömítő, ami 600 Ft-ba került........

Tényleg ennyi, vagy csak átb*sztak...? :lol:

még belefér, de tökmindegy, nézd meg hogy milyen fogyasztásom van mióta beletettem :lol: ennyit biztos megért :P

Mondtam, tavaly annyi volt Ricsiéknél, azóta nem kizárt hogy emeltek a tarifákon -feltéve ha náluk vetted. :lol:

A zárójelben mit látsz? :P :lol:

:lol:ezt olvassátok el

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megvettem a termosztátot.... a 2800 Forintos ár helyett kaptam 3500ért(wahler)...plusz tömítő, ami 600 Ft-ba került........

Tényleg ennyi, vagy csak átb*sztak...? :lol:

Most komolyan mondod,hogy ennyi pénzt sajnálsz a kocsira?

Tömitő minek?

Esetleg tömítés.

Link to comment
Megosztás:

Mondtam, tavaly annyi volt Ricsiéknél, azóta nem kizárt hogy emeltek a tarifákon -feltéve ha náluk vetted. :lol:

Derék utcán vettem. Kék háznál. A sarkon, és egy B corsa combo állt előtte.

Most komolyan mondod,hogy ennyi pénzt sajnálsz a kocsira?

Tömitő minek?

Esetleg tömítés.

Figyu haver 400ezer forint után sztem nem sajnálok tőle pénzt...Amúgy kössél már bele hogy tömítő vagy tömítés

Na jolvan megyek le beletenni ezt a sz*rt.

Link to comment
Megosztás:

Derék utcán vettem. Kék háznál. A sarkon, és egy B corsa combo állt előtte.

Figyu haver 400ezer forint után sztem nem sajnálok tőle pénzt...Amúgy kössél már bele hogy tömítő vagy tömítés

Na jolvan megyek le beletenni ezt a sz*rt.

:lol: :lol: Majd jön a Zoli azt' úgy beleköt hogy ki se csomózod :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na megvettem a termosztátot.... a 2800 Forintos ár helyett kaptam 3500ért(wahler)...plusz tömítő, ami 600 Ft-ba került........

Tényleg ennyi, vagy csak átb*sztak...? :lol:

Nagyjából reális ár, csak ugye bolttól függ, hogy a gumitömítést adják hozzá, vagy kiveszik a dobozból, és külön kell megvenni. :lol:

nemtudom, én nem járok sokat etanollal

kétszer volt eddig tankolva bele...

de a benzinből is csapódik ki víz...

kábeleim nem szikráznak...

Végülis nem szálltam ki megnézni, hogy szikra vagy benyahiányom van miért nem indul, én carakodó alapjáratira fogtam, hogy rögtön leállt nem volt alapjárat, az etanolra meg hogy nehezen indult, bát volt már -5 fokban is gond nélküli indításom. Vagy egyszerűen páralecsapódás az elosztófedélnél. Kéne venni valami tsprét és befújni, vagy lehet jó a WD40-is.

Link to comment
Megosztás:

Derék utcán vettem. Kék háznál. A sarkon, és egy B corsa combo állt előtte.

Figyu haver 400ezer forint után sztem nem sajnálok tőle pénzt...Amúgy kössél már bele hogy tömítő vagy tömítés

Na jolvan megyek le beletenni ezt a sz*rt.

Dieseled van 5 percet kapsz rá, ha rágyujtasz 10-et, mostantól indul az óra. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából reális ár, csak ugye bolttól függ, hogy a gumitömítést adják hozzá, vagy kiveszik a dobozból, és külön kell megvenni. :lol:

Végülis nem szálltam ki megnézni, hogy szikra vagy benyahiányom van miért nem indul, én carakodó alapjáratira fogtam, hogy rögtön leállt nem volt alapjárat, az etanolra meg hogy nehezen indult, bát volt már -5 fokban is gond nélküli indításom. Vagy egyszerűen páralecsapódás az elosztófedélnél. Kéne venni valami tsprét és befújni, vagy lehet jó a WD40-is.

Az nem. Oda kontaktspray kell.

Link to comment
Megosztás:

Dieseled van 5 percet kapsz rá, ha rágyujtasz 10-et, mostantól indul az óra. :lol: :P

nekem csak az volt 10 perc amíg előkerítettem azt a villáskulcsot... :lol: egyel kisebb azonnal kézbeakad, az egyel nagyobb kicsit később, és persze el is fordul rajta, aztán ami kell az persze ki lett véve mert máshova is kellett, aztán meg nem lett visszatéve :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem csak az volt 10 perc amíg előkerítettem azt a villáskulcsot... :lol: egyel kisebb azonnal kézbeakad, az egyel nagyobb kicsit később, és persze el is fordul rajta, aztán ami kell az persze ki lett véve mert máshova is kellett, aztán meg nem lett visszatéve :P

Kezdek ott tartani, hogy kevesebb olyan része van a kocsinak amit még nem szereltem mint olyan amit már igen. Ezért már tudom mihez milyen kulcs kell, és azt is melyek azok az alkatrészek amiket fordítva is be lehet tenni. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kezdek ott tartani, hogy kevesebb olyan része van a kocsinak amit még nem szereltem mint olyan amit már igen. Ezért már tudom mihez milyen kulcs kell, és azt is melyek azok az alkatrészek amiket fordítva is be lehet tenni. :lol: :lol:

:lol: :P Kíváncsi leszek hogy Lacinak a rugós vagy a kúpos fele lesz fölfelé :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem csak az volt 10 perc amíg előkerítettem azt a villáskulcsot... :lol:

Nekem meg mindíg ott vigyorog a csomiban egy ilyen készlet :D

image3031.gif

Tegnap Zizi majdnem le is szedte vele Endlos szmárt-tanksapkáját vele.. :lol: :P

:lol: :lol: Kíváncsi leszek hogy Lacinak a rugós vagy a kúpos fele lesz fölfelé ;)

:D :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg mindíg ott vigyorog a csomiban egy ilyen készlet :lol:

http://www.szerszamwebaruhaz.hu/03145_elemei/image3031.gif

Tegnap Zizi majdnem le is szedte vele Endlos szmárt-tanksapkáját vele.. :lol: :lol:

:lol: :P :lol:

Ja én is gondoltam már rá hogy beszerzek egy második szerszámkészletet, hogy ne keljen a kocsiból mindíg a pincébe pakolni, meg fordítva. Csak hát ugye nem 2 fillér.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg mindíg ott vigyorog a csomiban egy ilyen készlet :P

http://www.szerszamwebaruhaz.hu/03145_elemei/image3031.gif

Tegnap Zizi majdnem le is szedte vele Endlos szmárt-tanksapkáját vele.. :lol: :lol:

:D :lol: :P

Még mindig megvan a smart? ;) azthittem nem engedi össze többet a kadettal nehogy elkapjon tőle valamit a leolvadt lámpa után :D

Ilyen készlet van nekem is de bent a szerszámraktárban mert ha beteszem a csomagtartóba akkor közlik hogy "kisajátítottam" ha visszakérdezek hogy mi a franchoz kéne a zafirán, annak úgysincs baja, akkor meg csúnyán néznak és elküldenek messzire :D A kocsiban "csak" egy összecsukható rekesz van megpakolva minden jóval (lámpa-ék-kötélAMINEK3HÓNAPJACSAKAJÓOLDALÁNVOLTAM :D meg egy pár szir-sz.r, meg egy tatyó csillagvillás, 4-estől-28 22-ig :lol:

Laci hol van már? :P Szólt neki valaki hogy a csövet érdemes betömni mert vizes lesz?

Ő sem találja a kulcsot?:lol:

Link to comment
Megosztás:

Na végre kicserélődött a dudám, az olasz utángyári helyett egy gyári Astra duda ment be, rögtönöznöm kellet, mert a tartókonzolja már nem volt meg, így egy salgópolchoz való lemezt használtam konzolnak, teljesen korrekt lett, szépen, hangosabban szól. Szerencsére nem került semmibe, mert Eszteréknél van egy piros Caravan, aminek a tulaja régóta hanyagolja, 2 éve nem megy érte. Abból szedtem ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.