Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A "Minek nevezzelek?" (17MNKNVZZLK) név már foglalt ahogy a példa is mutatja :lol: (és két éve még ebből feleltem :lol: )

Szerk.:

HOPPÁÁ :lol: Ezennek megnyitom a 2000. oldal pofázmányolást :P Pezsgőt bont, örül, és vigyorog ;) használjátok egészséggel :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

A "Minek nevezzelek?" (17MNKNVZZLK) név már foglalt ahogy a példa is mutatja :lol: (és két éve még ebből feleltem :lol: )

Szerk.:

HOPPÁÁ :lol: Ezennek megnyitom a 2000. oldal pofázmányolást :lol: Pezsgőt bont, örül, és vigyorog :D használjátok egészséggel ;) :lol:

Egészségedre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Link to comment
Megosztás:

Hát tegnap intéztem a városban az ügyeket és 2x jelzett a lézer, most kivételesen nem mentem gyorsan. Tegnapelőtt csak 1x. Úgy nézem, hogy ráálltak a dologra rendesen. Kíváncsi vagyok ma a Pécs-Győr távon hányszor futok trafiba. Péntek....tuti kint lesznek mindenhol.

Hát elég durván nyomod!!! És mibe kerül egy ilyen gyorshajtás??????

Link to comment
Megosztás:

kámbóóó cecil, egyhét cédétédéi :P

Zoli! Nem jártál még vele úgy, hogy áll a víz a padlón? :lol: Berlina komámék vettek egyet cégesnek azt egy jó eső után vagy 5 liter vizet törölt ki belőle a vezető oldalról (másik száraz) :lol: azt mondja, hogy az ajtók-ablakok jól zárnak. Lehet, hogy az ablaktörlő karok alatti műanyag takaró ugyanolyan kókány mint a fastráé és ott folyik be a levegőrendszeren keresztül? Vagy esetleg valami jó tipp rá? Efajta amúgy:

combo3_xx.jpg

Link to comment
Megosztás:

Zoli! Nem jártál még vele úgy, hogy áll a víz a padlón? :lol: Berlina komámék vettek egyet cégesnek azt egy jó eső után vagy 5 liter vizet törölt ki belőle a vezető oldalról (másik száraz) :lol: azt mondja, hogy az ajtók-ablakok jól zárnak. Lehet, hogy az ablaktörlő karok alatti műanyag takaró ugyanolyan kókány mint a fastráé és ott folyik be a levegőrendszeren keresztül? Vagy esetleg valami jó tipp rá? Efajta amúgy:

nem volt még ilyen...fedett helyen parkol :P nagy esőbe mentem már vele, de nem tapasztaltam beázást :lol:

próbálják ki a vödrös öntögetős megoldást

Link to comment
Megosztás:

Zoli! Nem jártál még vele úgy, hogy áll a víz a padlón? :lol: Berlina komámék vettek egyet cégesnek azt egy jó eső után vagy 5 liter vizet törölt ki belőle a vezető oldalról (másik száraz) :lol: azt mondja, hogy az ajtók-ablakok jól zárnak. Lehet, hogy az ablaktörlő karok alatti műanyag takaró ugyanolyan kókány mint a fastráé és ott folyik be a levegőrendszeren keresztül? Vagy esetleg valami jó tipp rá? Efajta amúgy:

http://www.arabam.com/arabamtest/opel_combo_17/combo3_xx.jpg

Miért lenne az "kókány"?

18 éves a járgányom és sehol nem folyik bele a víz. Se esőben, se autómosóban. Az a kókány aki kókányolja... :P

Sőt, 3 éve már nem is párásodik az ablakom, amióta kijavítottam a szélvédő alsó tömítését.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.