Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért a szívembe még nem mindenki, pedig kedvelem a társulatot. :lol: De aki nyitott rám és beszélget velem, annak elébb-utóbb sikerül. :lol: Szólj hozzám sokat! :P

(és ezt annak a kedvéért akit nem veszünk a szánkra... :lol: ) Ha sokat akkor msn-enen! :lol:

ittvan voldemort? baccameeeg :P ;)

Nem, nem rá gondoltam! :D Te nagy gyerek! :D :D

Na, hiányoztam??? :P

Itt vagyok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát....ha gondolod :P ott áll az udvaron a kocsi.... :lol: :lol: :lol: de utánna pucold ki... :D

Zacsit ürítettél??? :P

Elmentek a &@#ba má' ;) Inkább azt monnyátok meg hogy nektek is nyekergett már a kormánykerék körül valami? :lol: Hidegen (mínuszos hidegen) 1-2 teljes fordulat után nyiszog belül a kormányburkolat körül valami. Pár tekergetés után elmúlik, de ez nekem új :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elmentek a &@#ba má' :P Inkább azt monnyátok meg hogy nektek is nyekergett már a kormánykerék körül valami? :lol: Hidegen (mínuszos hidegen) 1-2 teljes fordulat után nyiszog belül a kormányburkolat körül valami. Pár tekergetés után elmúlik, de ez nekem új :lol:

Hát ha az autóban csináltátok lehetett a bnőd is :lol: Csak vigyázz reflexből le ne fújd WD40-el :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elmentek a &@#ba má' :lol: Inkább azt monnyátok meg hogy nektek is nyekergett már a kormánykerék körül valami? :P Hidegen (mínuszos hidegen) 1-2 teljes fordulat után nyiszog belül a kormányburkolat körül valami. Pár tekergetés után elmúlik, de ez nekem új :lol:

Igen nekem is volt ilyen... :lol: Aztán amikor abbahagyta nem foglalkoztam vele. Fater is épp ott volt amikor jelentkezett a hang, és akkor ő váltig állította nem hall semmit... :lol: Pedig volt hang... :lol: Szal sztem simán csak a hideg miatt van valami baszinó ilyenkor.

Sőt olyan is volt hogy a futóműnél recsegett valami...így kattogott, de nem vészesen. Ezt csak 1szer csinálta még december végén. Azóta nem. Foggalmam sincs mi lehetett... de nem is érdekel. Nekem hidegben az egész nyikorog, zörög, kattog.. Ilyen :P Volt hogy az ajtóban az üveg...az is kattogott pedig fel volt húzva...csak aztán kiderült mi volt a kínja...oda volt fagyva a helyébe mert próbáltam lehúzni és meg se mozdul.Inkább hagytam. Másnap kipróbáltam, meg jóval melegebb volt az idő és semmi hang... hideg. Utálom a hideget..az autóm is utálja ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen nekem is volt ilyen... :lol: Aztán amikor abbahagyta nem foglalkoztam vele. Fater is épp ott volt amikor jelentkezett a hang, és akkor ő váltig állította nem hall semmit... :lol: Pedig volt hang... :lol: Szal sztem simán csak a hideg miatt van valami baszinó ilyenkor.

Ne legyen mert nekiugrok WD40-el :lol: Eddig nem csinálta, most kezdte, pedig azé' voltak már idén hidegek :P

Link to comment
Megosztás:

Idős házaspár gyémántlakodalmat tart. Este úgy döntenek, hogy

szeretkezni fognak.

Néni bemegy a fürdőbe, hogy kicsit előkészítse magát.

Döbbenten nézi, hogy tiszta ősz a szőre és gyorsan befesti feketére

majd befekszik az ágyba.

Az öreg is kimegy a fürdőbe, de sehogysem akar felállni neki.

Fogja, két hurkapálcát tesz mellé és gézzel áttekeri, majd bemegy a

szobába felhajtja a lepedőt és meglátja az öregasszonyt korom

feketében.

- Mi van asszony? Kit gyászolsz?

- Hát... azt akit te hordágyon hozol.

Link to comment
Megosztás:

Értem. Igazából érdekes a dolog. Rohadt drága és nem tudom megéri-e, mármint mennyire 100%-os. Persze aki sokat megy gyorsan annak biztos megéri.

Hát az enyém a rohadt drágától távol van, mellesleg nekem gyorsan visszahozta az árát. Kiyo Laserpro 3. Baráti áron 46e volt. Persze van 400e-ért is. Az tegye a kocsijára, akinek 20 milliós.

Link to comment
Megosztás:

Az egy dolog, hogy fizetni senki nem akar de hogy írni sem.... :lol:

Nagyon kuss van...

Ja. Winkler megint elbuzult.

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2010/0...obuzi_eleteben/

Nézzétek meg a 7-ik helyezettet könyörgöm.... :P

Aki egy Taxis-cikket azzal kezd hogy "azért mégis taxival megyek, addig se kell vezetni" az autób.zinak számít? :lol: Harcsával különben se foglalkozunk. Illetve de, de akkor tányéron kérem :lol:

És azért nem írok, mert még mindig bent vagyok, és csak a "hulladék időben" eresztek meg egy-egy HSZ-t :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egy dolog, hogy fizetni senki nem akar de hogy írni sem.... :lol:

Nagyon kuss van...

Ja. Winkler megint elbuzult.

http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2010/0...obuzi_eleteben/

Nézzétek meg a 7-ik helyezettet könyörgöm.... :lol:

Suzuki swiftel aszongya...: "illegális gyorsulásokra járni" :lol: :lol: :P Jaj de áááá.... húzzon már..

Amikor meg az 1.7D caravanra azt írta (vmelyik seggtitán) hogy esetleg 1 kispolszkit legyorsul, de zsigulit már tuti nem... nem a fenét..próbáltuk...simaügy. És ilyen motorral egy 2es swift se lenne neki nagy cucc. Kicsit meg kéne húzatni mindegyik sebességből de simán menne. Még a régi motorral is volt hogy megizzasztottam 1-2 1.2es vagy 1.3as "csodát".. :lol:

Igaz, hogy nem szeret gyorsulni.... De az még nem azt jelenti hogy nem tud. Én se szeretek tanulni... de tudok ha kell

a nem szeret alatt arra gondolok hogy: füstöl, ordít, köpi a kormot, és jobban használódik

Laleeról nem tudtok valamit? Régen láttam már itt is, meg msnen is. :P

:D :D :P :P ;) :D :D :D :P
Link to comment
Megosztás:

Suzuki swiftel aszongya...: "illegális gyorsulásokra járni" :P :lol: :lol: Jaj de áááá.... húzzon már..

Amikor meg az 1.7D caravanra azt írta (vmelyik seggtitán) hogy esetleg 1 kispolszkit legyorsul, de zsigulit már tuti nem... nem a fenét..próbáltuk...simaügy. És ilyen motorral egy 2es swift se lenne neki nagy cucc. Kicsit meg kéne húzatni mindegyik sebességből de simán menne. Még a régi motorral is volt hogy megizzasztottam 1-2 1.2es vagy 1.3as "csodát".. :lol:

Igaz, hogy nem szeret gyorsulni.... De az még nem azt jelenti hogy nem tud. Én se szeretek tanulni... de tudok ha kell

a nem szeret alatt arra gondolok hogy: füstöl, ordít, köpi a kormot, és jobban használódik

Laleeról nem tudtok valamit? Régen láttam már itt is, meg msnen is. :lol:

:D :D :P :P :lol: :P ;) :D :D

Nem gyorsulni van, nah de tegyen bele 700 kiló cuccot abba amiket felhozott :D Úgyemlékszem az 1.2-es fabia kombija tetszett neki :P ;)

ÚÚÚRISTEEN?? nem. Az ide már kevés :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyet csinálna 1szer 1 csajszim...... Nemtudnám hogy most hívjam a mentőket, vagy nevessek, vagy meneküljek, vagy kiosszam mert szívott valamit de engem meg sem kínált.. :lol:

Nem gyorsulni van, nah de tegyen bele 700 kiló cuccot abba amiket felhozott :lol: Úgyemlékszem az 1.2-es fabia kombija tetszett neki :P :P

ÚÚÚRISTEEN?? nem. Az ide már kevés ;)

Pontosan :lol: :lol: :lol: ááá...nem lehet szavakba önteni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.