Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én nyugodt vagyok mint nyúl a hurokba! :P A második mondatodat meg nem értem.

Volt egy szép zöld F Astrám, de szeptemberben vettünk egy H-t. Majd linkelek képet ha hazahúztam melóból.

majd költesz erre is :lol: csak drágább lesz az alkatrész

Irigy vagy miii? :lol:

Nem baj ha költeni kell, de most legalább van időm pénzt gyűjteni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor megbíztatlak :P használt autótól ne várj csodákat, mindőnk így kezdte azt van aki pár 10 van aki pár 100 ezret vert bele.. :lol:

Jó példa az enyémé... :lol:

Már régóta nem hiszek a mesékbe és főleg nem a csodákba. Volt már dolgom használt autókkal sőt,csak azok voltak. Tudom hogy zsákbamacska, de azért kérdezgetek meg érdeklődök mert ennyi keret van rá, ennyiből tudok gazdálkodni.

Link to comment
Megosztás:

Szívesen. Itt már mindenki a szívedbe férkőzött csak én vagyok hátrányos helyzetű...hozom a lemaradásom lassacskán. :lol:

Azért a szívembe még nem mindenki, pedig kedvelem a társulatot. :lol: De aki nyitott rám és beszélget velem, annak elébb-utóbb sikerül. :lol: Szólj hozzám sokat! :lol:

(és ezt annak a kedvéért akit nem veszünk a szánkra... :P ) Ha sokat akkor msn-enen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért a szívembe még nem mindenki, pedig kedvelem a társulatot. :lol: De aki nyitott rám és beszélget velem, annak elébb-utóbb sikerül. :P Szólj hozzám sokat! :P

(és ezt annak a kedvéért akit nem veszünk a szánkra... :lol: ) Ha sokat akkor msn-enen! :lol:

ittvan voldemort? baccameeeg :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt egy szép zöld F Astrám, de szeptemberben vettünk egy H-t. Majd linkelek képet ha hazahúztam melóból.

Nekem is volt egy szép kék F astrám, csak meg kellett válnom tőle. Viszont most lesz rá lehetőségem hogy vegyek valami gépjárművet, igaz nem sok a keret de apró öröm is öröm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért a szívembe még nem mindenki, pedig kedvelem a társulatot. :lol: De aki nyitott rám és beszélget velem, annak elébb-utóbb sikerül. :lol: Szólj hozzám sokat! :P

(és ezt annak a kedvéért akit nem veszünk a szánkra... :lol: ) Ha sokat akkor msn-enen! :lol:

Valószínű, hogy kreálok egy MSN prófájlt is...csak yahoom van :P . Arra is alig kerül idő. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd közben éneklek neki Toto Cutugno-t, hogy elnyerjem a tetszését. :lol:

Átveszed Novy zenei stílusát? :lol: :lol: :P

Valószínű, hogy kreálok egy MSN prófájlt is...csak yahoom van :lol:

Ideje lenne már.. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kartársak!

Virul a fejem, megvan a fizkém félévi is :lol: meg jogból is sikerült! ááá.. hétvégén megünnepeljük az astrával :lol: :P

Azt hittem, hogy az itteni bandával.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor megbíztatlak :P használt autótól ne várj csodákat, mindőnk így kezdte azt van aki pár 10 van aki pár 100 ezret vert bele.. :lol:

Jó példa az enyémé... :P

Veled vagyok... :lol: :lol:

Sziasztok kartársak!

Virul a fejem, megvan a fizkém félévi is ;) meg jogból is sikerült! ááá.. hétvégén megünnepeljük az astrával :D :lol:

óvatosan mert a kipuf kormos is, meg van hogy forró. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :P :lol:

Hát.....nem pont arra gondoltam... Mellesleg "szolídan" le van görbítve a cső :D ;)

de jaj...most miért kell ilyenre gondolni? :lol:

Bocs, 2 órája vittem haza a barátnőmet, (békávé... :lol: ) és azóta erősen egy irányba áll a gondolatmenetem :D :lol: (Nem abba az irányba amerre a kipufogód :P )

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.