Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még busszal is :lol: Debrecenben már nyár közepe óta volvo buszok járkálnak csak. Olyan gyorsulása van hé..... Van hogy igencsak igyekeznem kell utánna :P

A pösti volvo-k lustábbak :lol: De legalább tudnak olyat füstölni mint a régi ikarusok se :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit!

Már elég régóta (tavaly ősz óta) mindennapos olvasója vagyok a fórumnak, úgyhogy gondoltam, itt az ideje, hogy beköszönjek mindenkinek. Szóval sziasztok! :lol:

Amúgy olyan jogalapon írok a fórumra, hogy egy F Astra boldog tulajdonosa vagyok, melynek bővebb specifikációi az aláírásomban találhatóak. Amúgy az autókhoz a hozzáértési szintem közepes, szóval ritkán keverem össze a kuplungot a fékkel, és mindig van elég olaj a kiegyenlítő tartályban... :lol: Komolyra fordítva, ha kell, megcsinálok sokmindent a kocsin, de kevés kivétellel ehhez nekem meg kell mondani, hogy mit hol keressek, és hogy nyúljak hozzá. Ha van pontos leírás, akkor nehezen barmolok el bármit is, ha pedig nincs, inkább nem bántom azt, ami amúgy is működik. :P Mindenesetre szeretem az Opelomat, és igyekszem törődni vele, a legjobbat nyújtani neki, amennyire csak lehet.

Nagyon sokat tanultam a fórum olvasgatásának hatására már, és mondhatni sokat köszönhetek az itt fórumozóknak, még ha nem is ismerjük egymást egyáltalán. :lol:

Majd még biztos írok valamikor. Vannak a kocsival apróbb gondok, amikre rákérdeznék most, de persze amikor épp postot írok, akkor egy sem jut eszembe. ;) De azok a kérdések amúgy sem ebbe a topikba valóak. Szóval további szép napot mindenkinek, és jövök még!

Ez nagyon jóóó! Majdnem összeh*gyoztam magam a röhögéstől! :lol: :P :lol:

Üdv néked is. :D

Link to comment
Megosztás:

A pösti volvo-k lustábbak :lol: De legalább tudnak olyat füstölni mint a régi ikarusok se :P :lol:

Olyan amit küldtem linken? Láttad? és mé nem? :lol: Pesten is olyanok?

mai lista. alfa brera, passat cc, alfa 159, pug 607 :lol: :P ;)

:lol:

Há miféle teherrel jársz? :D

Link to comment
Megosztás:

Hengerfej problémáid vannak? :D

:P

Amúgy üdv itt. Az hó ha nem jut eszedbe egy sem, mert akkor valszeg nem túl komolyak :lol:

:P Szerencsére nincs. Ami előtte volt Vectra, azon meg akkor sem lepődtem volna meg, ha baracklekvárt találok benne valahol...

Hát ami igazából régóta zaklat már, hogy a fénykürt egyáltalán nem működik, és egy pár napja a reflektor sem... nagyon kellemes élmény, amikor országúton vagy üres pályán benyomom a refit, és hirtelen elsötétül a világ... cseppet sem veszélyes. ;) De mivel a két dolog nem egyszerre ment ki, ezért gyanítom, ez a kapcsoló hibája. Néha indexelés közben is kapcsolgatja a fényt, úgyhogy elég kellemetlen dolog ez, de gondolom nem drága mulatság a bajuszkapcsoló. Csak igazából azt nem tudom, honnan szerezzem be.

Ez nagyon jóóó! Majdnem összeh*gyoztam magam a röhögéstől! :lol: :lol: :lol:

Üdv néked is. :D

Nem számítottam ilyen osztatlan sikerre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaah. A francárt rejtetted így el ;) Ilyesmi, csak errefelé nem ilyen színe van. Itt amolyan sztrájk-kékre vannak fújva :D :D

:lol: :P :lol: :lol:

Bírom amúgy ezeket a "civis volvokat" tényleg ez a márkajelzés.. Civis volvo :lol: Nyáron olyan hideg van benne majd megfagysz, télen olyan meleg majdnem megsülsz. :lol:

És a kipufogója felül van hátul :P Érdekes 1 szerzet. Ja, meg van benne TV meg kis képernyőre kivetítve GPS hogy hol jársz.

De ritka jól gyorsul

Link to comment
Megosztás:

:P Szerencsére nincs. Ami előtte volt Vectra, azon meg akkor sem lepődtem volna meg, ha baracklekvárt találok benne valahol...

Hát ami igazából régóta zaklat már, hogy a fénykürt egyáltalán nem működik, és egy pár napja a reflektor sem... nagyon kellemes élmény, amikor országúton vagy üres pályán benyomom a refit, és hirtelen elsötétül a világ... cseppet sem veszélyes. :lol: De mivel a két dolog nem egyszerre ment ki, ezért gyanítom, ez a kapcsoló hibája. Néha indexelés közben is kapcsolgatja a fényt, úgyhogy elég kellemetlen dolog ez, de gondolom nem drága mulatság a bajuszkapcsoló. Csak igazából azt nem tudom, honnan szerezzem be.

Nem számítottam ilyen osztatlan sikerre! :lol:

Nekem kátyú-kapcsolású volt a refi egy darabig. Aztán Csergőéknél faterom beruházott egy bajuszra :lol: nemtom mennyi volt, nem én vettem. Ilyet szinte bárhol kapsz, autóalkatrész boltoktól kezdve bontókig, (Csergőig) mindenhol lesz szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig újpesten most nem is voltam :lol:

debrecenbe lassan ér le az infó...hiába no, messze van :lol:

Bizony... :lol:

Mondjuk én teher alatt ivecora, ifára, vagy valami hasonlóra gondoltam :P

Fater ivecoval szokott járni...az öregben is ott van még a "huncutság". Amikor esett 1 rakás hó 1 parkolóban 180at levágta az ivecoval :lol: kis platóssal

Az ifát meg hótolásra használják bent.

Link to comment
Megosztás:

Bizony... :P

Mondjuk én teher alatt ivecora, ifára, vagy valami hasonlóra gondoltam :lol:

Fater ivecoval szokott járni...az öregben is ott van még a "huncutság". Amikor esett 1 rakás hó 1 parkolóban 180at levágta az ivecoval :lol: kis platóssal

felénk is 3 féle "drifter" van a környékbeli körforgalmak, és parkolók felé. Lada-BMW-Kisteher :lol: De szerettem én a Hiace-t :lol: üres puttony+sperr :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit!

Már elég régóta (tavaly ősz óta) mindennapos olvasója vagyok a fórumnak, úgyhogy gondoltam, itt az ideje, hogy beköszönjek mindenkinek. Szóval sziasztok! :lol:

Hát jó sokáig bírtad, én pár átolvasott nap után regisztráltam. :lol: Azóta időnként "boldogítom" a társaságot! :P

Üdv itt nálunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki korán kel... Há jópár helyen az én nevem szerepel mint utolsó hozzászóló :lol:

Tegnap annyit szívtam, hogy ma inkább hajnalban autóztam át a városon melóba. Persze szidtam a sztrájkot aztán rájöttem, hogy az volt tegnap a kisebb gond. Csepelről azért tudtam nehezen kijutni mert a gyorsforgalmin egy buzuki robbant le és elzárt egy sávot aztán késöbb pedig a Rottenbiller úton valami útfeltúrás miatt feltorlódott a kocsisor a Fiumein egészen az Orczi térig. Egyedül az Árpád hídi dugó volt "csak" a sztrájknak betudható. 7-kor indultam Csepelről és 9.30-ra értem Óbudára igaz közben kitettem feleségemet a Podmaniczky úton.

Útálok ilyenkor Pesten közlekedni, de így hogy 7.hónapban a feleségem mégsem hagyom, hogy bkvzzon még ha menne is a bkv. Már vároma tavaszt nagyon. Akkor legalább feleségem már otthon lesz a babával és nem kell bejárnia melóba. Én meg mehetek bringával melózni, mert hideg sem lesz. (és a benzinpénz is elmegy pelenkákra :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Bírom amúgy ezeket a "civis volvokat"

De ritka jól gyorsul

És ritka fapadosak is :P múltkor azt hittem totálkár lesz a derekam bele :lol: emlékeztetett miért is nem csipázom a tömegközlekedést, ezektől még a bringámnak is jobb a lengéscsillapítása.. :lol: :lol:

Ezzel azért gyanítom nem mindenki ért egyet, de azért köszi! :lol: Jólesett! :lol: ;)

Hát csajszibarack, nem lenne az egészségre ártalmas ha sűrűbben is lehetne látni, msnen is!! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Hát jó sokáig bírtad, én pár átolvasott nap után regisztráltam. :lol: Azóta időnként "boldogítom" a társaságot! :lol:

Üdv itt nálunk! :lol:

Hát tudod, nem tudtam, hogy mit is írjak így hirtelen, ezért inkább nem írtam semmit. :P Ami kérdéseim sürgősek voltak, 10-15 perc utánaolvasás után kimerítő és teljeskörű választ kaptak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki korán kel... Há jópár helyen az én nevem szerepel mint utolsó hozzászóló :P

Tegnap annyit szívtam, hogy ma inkább hajnalban autóztam át a városon melóba. Persze szidtam a sztrájkot aztán rájöttem, hogy az volt tegnap a kisebb gond. Csepelről azért tudtam nehezen kijutni mert a gyorsforgalmin egy buzuki robbant le és elzárt egy sávot aztán késöbb pedig a Rottenbiller úton valami útfeltúrás miatt feltorlódott a kocsisor a Fiumein egészen az Orczi térig. Egyedül az Árpád hídi dugó volt "csak" a sztrájknak betudható. 7-kor indultam Csepelről és 9.30-ra értem Óbudára igaz közben kitettem feleségemet a Podmaniczky úton.

Útálok ilyenkor Pesten közlekedni, de így hogy 7.hónapban a feleségem mégsem hagyom, hogy bkvzzon még ha menne is a bkv. Már vároma tavaszt nagyon. Akkor legalább feleségem már otthon lesz a babával és nem kell bejárnia melóba. Én meg mehetek bringával melózni, mert hideg sem lesz. (és a benzinpénz is elmegy pelenkákra ;) )

Lassan abbafejezik már... A múltkorit is akkor hagyták abba amikor 2x belelőttek villamos-remizekbe :lol: Ahogy hallom közlekedni vágyóktól érik már nekik a koktél... :lol: Viszont az kiakaszt hogy nem dolgozik, és még pénzt is kap érte. Ha én nem dolgozom akkor kib.sznak oszt kész. Jó érzés látni emberkéket hogy 140 ezret kapnak és tiltakoznak me' miezmá'. Én a felét kapom és virulok hogy kapok, és dolgoznék, ha ezektől a f.szoktól lehetne járni a városban, de nem lehet... :lol: Az tetszett hogy tegnap az egyik fejes a híradóban elmondta hogy szegények unatkoznak úgyhogy valamit ki kell majd találni hogy jobban menjen az idő :P Majd remélem gyűjtést szerveznek projektorra meg filmekre hogy legyen mit csinálni... :lol:

Bocsika csak nem tudtam nem mondani semmit... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki korán kel... Há jópár helyen az én nevem szerepel mint utolsó hozzászóló :P

Tegnap annyit szívtam, hogy ma inkább hajnalban autóztam át a városon melóba. Persze szidtam a sztrájkot aztán rájöttem, hogy az volt tegnap a kisebb gond. Csepelről azért tudtam nehezen kijutni mert a gyorsforgalmin egy buzuki robbant le és elzárt egy sávot aztán késöbb pedig a Rottenbiller úton valami útfeltúrás miatt feltorlódott a kocsisor a Fiumein egészen az Orczi térig. Egyedül az Árpád hídi dugó volt "csak" a sztrájknak betudható. 7-kor indultam Csepelről és 9.30-ra értem Óbudára igaz közben kitettem feleségemet a Podmaniczky úton.

Útálok ilyenkor Pesten közlekedni, de így hogy 7.hónapban a feleségem mégsem hagyom, hogy bkvzzon még ha menne is a bkv. Már vároma tavaszt nagyon. Akkor legalább feleségem már otthon lesz a babával és nem kell bejárnia melóba. Én meg mehetek bringával melózni, mert hideg sem lesz. (és a benzinpénz is elmegy pelenkákra :lol: )

Úgy olvastam: pálinkára :lol: :lol: :lol: (Pedig inkább sörös-boros vagyok, mint páleszes... :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.