Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meglátszik, hogy a nép java kiküldetésben van :D nem kell napi 8-10 szííítoffolt oldalt visszaolvasnom :lol: :lol: há itt aztán el lehet aludni... :lol:

Felhíjjam Novyt hogy mit üzen a fórumra? :P Amúgy meg jah. Végre van meló úgyhogy csináljuk amíg lehet :lol: Ha az estig van akkor estig csináljuk.

Ha kitalálódik hogy mikor lesz tali, akkor lehet hogy összevonom megint azzal a Debreceni karikát :D A környéken voltam bontókba dehát... sírva menekültem. Csavókának a jó állapotú fényszóró azt jelenti hogy a lyukon ami a búrán van a foncsor nem fér át. Nem akartam megvenni monnyuk, csak kíváncsi voltam hogy mit tudnak fényszóró téren... Jah és annyiért amennyiért már új TYC van ;) csak addig gyűjtögetni kell még egy kicsit :lol: Jah, a fogyi... :D Termosztátcsere óta az első teletankom volt a múlt héten. Eddig átlag 720-750 km-t mentem el egy tankkal, most 690-nél még a negyedes vonal fölött áll a mutatóm :P

Link to comment
Megosztás:

Felhíjjam Novyt hogy mit üzen a fórumra? :lol:

Ha kitalálódik hogy mikor lesz tali, akkor lehet hogy összevonom megint azzal a Debreceni karikát :P

Jah :P mondjad neki, hogy vigyen magával lapostopot meg mobíílnyetet ;) :lol: :lol:

Hát az majd a gyerekektől függ mit tudnak alakítani mert Zizi kivonta magát a szervezésből, gondolom már ki van a "khm" vele.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah :P mondjad neki, hogy vigyen magával lapostopot meg mobíílnyetet :D :lol: :lol:

Hát az majd a gyerekektől függ mit tudnak alakítani mert Zizi kivonta magát a szervezésből, gondolom már ki van a "khm" vele.. :lol: :P

Valami csak lesz azért :lol: Remélem lehet megint helyzetjelzőt nyerni, mert a törött lámpából a lakatos (Qrva jó az öreg, fémmel nagyon jól elvan de hogy a LED nevű valami milyen fáról hullik az már új neki) úgyhogy a helyzetjelző Ledemet egy laza mozdulattal behelyezte a törött izzók közé, mert hogy "letört az egész, csak a foglalata volt meg" :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Bóódog-bóóódog-bóóóódog születésnapot, kívánjuk hogy (ne) legyen még, több hasonló szpojlerod :P Tudom, hujevagyok, de valahogy csak úgy jött

Az "1.7D"-ből mikor lett "Dízel" topik? :lol: monnyuk, mindegy, csak feltűnt :lol:

Ma csináltam némi módosítást. Minek odaírni, amikor az F-ben akkora van? Azonkívül átírtam még 3-nak a nevét, mert mindegyik Astra F-el kezdődött. Minek??

Link to comment
Megosztás:

Van Győrben valamiféle Opel bontó?

Ha Szombathely neked közelebb esik akkor keresd fel Kennny-t :lol: nála szoktak bontott cuccok lenni elfogadható áron.

Ja az elérhetőségét a kadett klub honlapján találod meg...

------------------------------------------------------------------

Újlaki úrnak pedig sok boldogat!!!

Link to comment
Megosztás:

Van. Ha érdekel hívj fel. Számom az aláírásomban. De nem mondod, hogy Szhely mellől idáig eljönnél.

Oké rendben. De eljönnék. Most is itt vagyok. Meg a gép is itt pihen most Győrben. (Lehet láttad is már. :lol: ) Ide járok suliba. Na meg Szhelyen nemigen tudok kimondott Opel bontót. Azért ez egy kicsit nagyobb város... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha Szombathely neked közelebb esik akkor keresd fel Kennny-t :lol: nála szoktak bontott cuccok lenni elfogadható áron.

Ja az elérhetőségét a kadett klub honlapján találod meg...

------------------------------------------------------------------

Újlaki úrnak pedig sok boldogat!!!

Hát végülis mindegy, mindkettő városban megfordulok. Nekem Astra F-hez meg Omega MV6-hoz kellenének cuccok.

Köszi az infót.

Link to comment
Megosztás:

Oké rendben. De eljönnék. Most is itt vagyok. Meg a gép is itt pihen most Győrben. (Lehet láttad is már. :lol: ) Ide járok suliba. Na meg Szhelyen nemigen tudok kimondott Opel bontót. Azért ez egy kicsit nagyobb város... :lol:

Akár össze is futhatnánk vmikor, és akkor megadnám az ismerős számát.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni ha lehet. Autóvásárlás előtt állok, és két autó közt nem tudok dönteni. Az egyik, Opel Astra f 1.6 16v sedan 95'évjárat, a másik Opel Corsa gsi 1.6 16v 97' évjárat. Az áruk megegyezik tehát nem ez a döntő kérdés, hanem hogy melyikkel járnék jobban gazdaságilag, fogyasztásilag stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Link to comment
Megosztás:

Minek itt zsinnyegtetni? :lol: :P :lol:

Szerintem annyira jók vagyunk hogy nem kell mit moderálni :lol: Vagy ez még csak álom? :D

Jöttem befelé, egy ügyféltől, és egy olyan kereszteződésen jöttem át ahol a kanyarodó út a főútvonal, és az "egyenes" ág az alsóbbrendű, szal elsőbbsége a kanyarodónak (itt én voltam) van. Jobbos kanyar, be is nézek balra mer' ki tudja. Hát én tudtam... 205-ös varrógép éppen áll a fékbe mert nem tűnt fel neki hogy hol van. Láttam hogy megáll, meg már ő is, de olyan csúnyán néztem hogy már fékezés közben bocsánatotkért :lol: :D :lol: Azthittem egy pillanatra hogy lekeni a bal elejét is az autónak... Fú... De megkergettem volna :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni ha lehet. Autóvásárlás előtt állok, és két autó közt nem tudok dönteni. Az egyik, Opel Astra f 1.6 16v sedan 95'évjárat, a másik Opel Corsa gsi 1.6 16v 97' évjárat. Az áruk megegyezik tehát nem ez a döntő kérdés, hanem hogy melyikkel járnék jobban gazdaságilag, fogyasztásilag stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Attól függ mire akarod használni. Corsába 4-5-en ülni, csomagokkal, élmény :lol: astra nagyobb bódé, annak minden előnyével, (meg hátrányával) Bár 5-en mondjuk az F se tűnik tűgasnak, de azért más. Szerintem ilyen korú autóknál, már inkább az állapotot nézd, ha amúgy "mindegy" Az hogy a Corsa géjesi-ből van mondjuk nekem már jelent annyit hogy nem biztos hogy a nagyi bevásárlóautója volt az előző tulaj(ok)nál. Persze az sem hogy az astra kíméltebb, de egy gsi-t azért szerintem gyakrabban használnak játszani :lol: (Személyes véleményemet olvashatták) :lol:

Hopp, dupla lettem :P Bocsika :lol:

Link to comment
Megosztás:

Attól függ mire akarod használni. Corsába 4-5-en ülni, csomagokkal, élmény :lol: astra nagyobb bódé, annak minden előnyével, (meg hátrányával) Bár 5-en mondjuk az F se tűnik tűgasnak, de azért más. Szerintem ilyen korú autóknál, már inkább az állapotot nézd, ha amúgy "mindegy" Az hogy a Corsa géjesi-ből van mondjuk nekem már jelent annyit hogy nem biztos hogy a nagyi bevásárlóautója volt az előző tulaj(ok)nál. Persze az sem hogy az astra kíméltebb, de egy gsi-t azért szerintem gyakrabban használnak játszani :lol: (Személyes véleményemet olvashatták) :lol:

Hopp, dupla lettem :P Bocsika :lol:

Még egyelőre egyedülálló vagyok, tehát 4-5 ember ritkán ül be hozzám... :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...abs_cdx-3521858

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...edd_meg-3533379

Tehát erről a kettőről lenne szó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni ha lehet. Autóvásárlás előtt állok, és két autó közt nem tudok dönteni. Az egyik, Opel Astra f 1.6 16v sedan 95'évjárat, a másik Opel Corsa gsi 1.6 16v 97' évjárat. Az áruk megegyezik tehát nem ez a döntő kérdés, hanem hogy melyikkel járnék jobban gazdaságilag, fogyasztásilag stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Fogyasztás miatt nyilván a kisebb, könnyebb Corsa a nyerő, mellesleg talán dinamikusabb is.

Ezzel szemben az Astra praktikusabb, többet tudsz bele pakolni, nem gond 3-4 utas szállítása sem, ami azért a Corsával nem ugyanaz.

Ha városba kell inkább és gyakran utazol egyedül vagy ketten, és kevés a cuccod akkor a Corsa a jobb választás, de ha szükség van a nagy puttonyra, és egy kicsit nagyobb autóra, akkor inkább az Astra a jó választás.

Én utóbbit választanám, helyre és kényelemre tekintettel biztosan jobban megéri mint a kisebb autó, attól függetlenül, hogy kicsit többet fogyaszt.

De azért az állapot sem mindegy természetesen.

Link to comment
Megosztás:

Még egyelőre egyedülálló vagyok, tehát 4-5 ember ritkán ül be hozzám... :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...abs_cdx-3521858

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...edd_meg-3533379

Tehát erről a kettőről lenne szó.

Még mindig inkább az Astra tetszik jobban, és ha jól látom gyárilag van benne BC ami nem gyakori egy ilyen lökettérfogatú autónál. A Corsán van sportkipufogó, alufelni...stb, ami nekem azt mondja, hogy hajtották. Ez is közrejátszik a véleményemben.

Link to comment
Megosztás:

Még egyelőre egyedülálló vagyok, tehát 4-5 ember ritkán ül be hozzám... :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...abs_cdx-3521858

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...edd_meg-3533379

Tehát erről a kettőről lenne szó.

a csonti caros autót felejtsd el !!!!!!!

és tegyük hozzá hogy ami az astraban van x16xel motor, nem a legstapabíróbb darab, tehát érdemes megnézetni a motorját!

Link to comment
Megosztás:

Még egyelőre egyedülálló vagyok, tehát 4-5 ember ritkán ül be hozzám... :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...abs_cdx-3521858

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...edd_meg-3533379

Tehát erről a kettőről lenne szó.

Corsa: kívánságlista az ajtón, nagy kipuf, lógó első lökös. Csontikáros reklám mögötte... :lol: Meg lehet nézni, de nekem nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek. Jah, tanultabbaktól kérdezem: Ilyen kormány gyárilag volt B corsában :lol:

Én az astrára szavazok :P

Ott van benne a kedvenc váltógombom :lol: Még egy pluszpont az astrának :lol:

Így most 1-1 ? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.