Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hazaértem. :P mit értem.... repültem :lol: kicsit megnyomtam a drágát, és rájöttem hogy 10 perc alatt is haza lehet érni barátnőmtől ha nagyon akarok :lol: ;) kérdezni nem ér, csak egyszerűen muszáj volt :lol: Ez a szemöldök dolog valahogy sose húzott fel, viszont a szemöldökös hűtőmaszk tetszett :lol: ahogy olvasom nyugodtan letehetek róla :D 6500 környékéért a TYC lámpák elfogadható árban vannak? :lol: Jah, meg zárhíd lámpakerettel kompletten 9ezerért? Ezeket találtam, de az életben nem vettem még ilyeneket, tököm tudja mennyiért kéne adniuk :P

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem. ;) mit értem.... repültem :lol: kicsit megnyomtam a drágát, és rájöttem hogy 10 perc alatt is haza lehet érni barátnőmtől ha nagyon akarok :lol: :D kérdezni nem ér, csak egyszerűen muszáj volt :lol: Ez a szemöldök dolog valahogy sose húzott fel, viszont a szemöldökös hűtőmaszk tetszett :lol: ahogy olvasom nyugodtan letehetek róla :D 6500 környékéért a TYC lámpák elfogadható árban vannak? :lol: Jah, meg zárhíd lámpakerettel kompletten 9ezerért? Ezeket találtam, de az életben nem vettem még ilyeneket, tököm tudja mennyiért kéne adniuk :P

szemöldök nein, szemöldökös maszk pláne nein, gyári lámpával nem foglalkoztam, zárhidat meg inkább vmi hibátlan bontottat rakjatok fel, mert az ugy áll mindenhogy, csak úgy nem ahogy kéne :P

Link to comment
Megosztás:

Hali. nem tudná nekem valaki megmondani hogy Novyt hol tudnám elérni? Azt tudom hogy hol lakik csak beszélnem kéne vele :lol:

Nem is olyan rég, talán pénteken, irta is a tel.számját, hogy "ismerkedne", mert megy valahova messzebbre dolgozni...vagyis most minden bizonnyal nincs otthon. :lol: De olvass vissza és esetleg hivd fel! :P

Link to comment
Megosztás:

Ahha. köszi. Lehet hogy megint megyek Debrecenbe :lol: :lol:

Csövi mindenki!

Majd szójjá' hogyha jössz le! :lol: :lol: Összekoccanunk ;) Nem úgy..... Tudom elég volt a koccanásból kb 1 életre :P

Na úgy néz ki semmiből se lesz bukfenc.... :D Bár most hazajöttem suliból, de még megyek vissza 1 fikémre.. :lol:

De nincsen hozzá kedvem...

Dáwid amúgy ha jönnél gondolom Ribivel tennéd :D

AMúgy csak most figyelem...ezen a képen ami ki van nekem téve olyan mintha sedan lenne :P

Link to comment
Megosztás:

Debreceni opelesről jut eszembe.. Februárba lesz találkozó? Nemtudtok valami infót? :lol:

Annyi változás van, hogy van valami szülinapi szervezkedés :lol: rá kell nézni a honlapjukra meg a fórumukra... :P

Link to comment
Megosztás:

Ma írtam nekik e-mailt, aztán kiderül.

Egyszerűbb ha beregelsz oda :lol: de amúgy köztük inkább a sztrítraccsing a menő meg a tunying :P én meg már rég kinőttem abból :lol: jobb szeretek a bogrács (de legalábbis valami tűzféleség) körül serénykedni valami finomsággal.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb ha beregelsz oda ;) de amúgy köztük inkább a sztrítraccsing a menő meg a tunying :lol: én meg már rég kinőttem abból :lol: jobb szeretek a bogrács (de legalábbis valami tűzféleség) körül serénykedni valami finomsággal.. :P :lol:

Hát.... a sztrítraccsing nem nagyon érdekel..... szívódizellel? :lol: :P Meg amúgysem.Tuning...hááát, végülis max 1 szemöldököt szerettem volna feltenni rá, de a többi jóvanaz..Majd talán sötétítés.Felnit meg csinálok én magamnak :lol: Olyan találkozó lenne jó, ahol az emberek összejönnek, beszélgetnek, vannak programok...és akár főzés bográcsban(ahogy írtad), este valami buli. Ilyesmi király lenne :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan találkozó lenne jó, ahol az emberek összejönnek, beszélgetnek, vannak programok...és akár főzés bográcsban(ahogy írtad), este valami buli. Ilyesmi király lenne :P

Kinek a papné kinek a paplan, nekem jó a lánya is :lol: csak több legyen mint 18 :lol: :lol:

No, mi olyasmiket szoktunk tervezgetni alias Hungarian Kadett Klub egyéni szervezésben ;) mint B.újfalui tali (május 1), a Tokaji és Debreceni találkozó tavasszal és ősszel -utóbbi pl mikulás-napi, valamint a Dunaújvárosi -ez 3 napos szokott lenni (május valamelyik hétvégéjén). El kell jönni azt vagy tecc vagy tecc.. :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia Ádám!

Beszéltem egy vaterás sráccal, fogalma nem volt, hogy mi a bajuszkapcsoló, és sajnos 4 ajtós omegából van csak neki ilyen :lol:

Linkeltem egyet, amiben van relé is. Csak összesen 7 ropi. Inkább olyat kell megkörnyékezni, akik csak szükségből bont omit.

Link to comment
Megosztás:

Meglátszik, hogy a nép java kiküldetésben van :lol: nem kell napi 8-10 szííítoffolt oldalt visszaolvasnom :P :lol: há itt aztán el lehet aludni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud nCore meghíjót küldeni? :lol:

Kérni akartam 1 sráctól..... aszongya 3-5ezer Forint között találjak ki összeget és annyiért ideadja... Elküldtem nőnemü szülőjébe..... hogy lehet ilyen pofátlan.... :lol:

mi ez a pletyózás? én se maradjak már ki :P :lol: :lol:

Megnézzem, hogy van-e?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.