Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akko' nem ke'... mé? Konzervíze van...Ez üveg....Akko' üvegíze nem ke'...

:lol:

Nem akarom a lámpámat össze ragcsizni :lol: Akkor marad szép nagy tekintetű :P

Én össze ragasztottam....szélvédőragasztóval tettem fel, és szerintem jó lett. Bár gondolkozok mocitetőmorcosításon :lol:

http://pics.coldline.hu/pics/14543-20100110-Xw0TQw.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen szemöldökös maszkot eszébe ne jusson senkinek:D Én szereztem egyet 4ezerért de kb annyit se ér. Rápróbáltam a kocsira minden felé állt csak arra nem amerre kellett volna:S Gyorsan tovább adtam 5ezerért:D Viszont a G astrás motorháztető tuning f astrára érdekelne:D Nem tud valaki valami NFOT adni, hogy hogy néz ez ki a gyakorlatban?

Akkor te még olcsón megúsztad....Nekem 9 ezerért csinálták Szlovákiába, és Esztergomba mentem el érte....úgyhogy a benzin kölcség+9 ezer.

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen szemöldökös maszkot eszébe ne jusson senkinek:D Én szereztem egyet 4ezerért de kb annyit se ér. Rápróbáltam a kocsira minden felé állt csak arra nem amerre kellett volna:S Gyorsan tovább adtam 5ezerért:D Viszont a G astrás motorháztető tuning f astrára érdekelne:D Nem tud valaki valami NFOT adni, hogy hogy néz ez ki a gyakorlatban?

uuuncsiiii :lol: :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kep.ivpicture.hu/275577.jpg

http://kep.ivpicture.hu/275579.jpg

Gyárekik! Megtaláltam az enyémnek a tesóját :P

Ahogy látom nem egypetéjüek. :lol: Én is hajlamos vagyok átvigyorogni a piros lámpánál mellettem álló fehér caravara, de nem nagyon díjjazzák. :lol: :lol: Viszont a multkor a fél városon keresztül kergettem egy Blitz-matricás opelest , de nem értem utol, hogy megnézzem ki volt az. Ez már kóros nem? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kep.ivpicture.hu/275577.jpg

http://kep.ivpicture.hu/275579.jpg

Gyárekik! Megtaláltam az enyémnek a tesóját :lol:

Nagy dolog. :lol:

Pár éve levillogtatott egy IYP-547 opel astra f caravan 1.6, ugyanolyan színű. Mikor elment mellettem, azt hittem, hogy megelőztem magam. :P

Enyém ugye 574, sötétkék színű, 1.6 caravan. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy látom nem egypetéjüek. :P Én is hajlamos vagyok átvigyorogni a piros lámpánál mellettem álló fehér caravara, de nem nagyon díjjazzák. :P :P Viszont a multkor a fél városon keresztül kergettem egy Blitz-matricás opelest , de nem értem utol, hogy megnézzem ki volt az. Ez már kóros nem? :lol: :lol:

áááá dehogy :lol: Nem volt ideges a végén már? :P

Eléggé egypetéjűek (vagynem? :D) ... csak azon van tetősín, és a csomagtartón alul az a műanyag csík. De még a rohadás folt is ott van ahol nekem volt régen... ugyanolyan csorgással ;)

Nagy dolog. :D

Pár éve levillogtatott egy IYP-547 opel astra f caravan 1.6, ugyanolyan színű. Mikor elment mellettem, azt hittem, hogy megelőztem magam. :D

Enyém ugye 574, sötétkék színű, 1.6 caravan. :lol: :D

Igenis az :lol: Nyáron láttam még 1 caravant az is 1.7D volt az is ILV volt, csak az ilyen közútkezelő sárga :D

Link to comment
Megosztás:

Ja.... :P én azt hittem hogy az a kis szemöldök másik oldala ilyen öntapadós... Nem esett le hogy a szigszallagra értetted... :lol: De tényleg... ilyet hogy lehet rögzíteni? :lol:

Nekem ilyenek voltak a lámpákon mikor megvettem :lol:

ragasztva voltak :lol:

szépnek szép, viszont elég sokat lefogott a fényerőből :lol: ezért is szedtem le, illetve cseréltem lámpákat :P

szélvédőragasztónak néztem azt amivel feltették.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyenek voltak a lámpákon mikor megvettem :P

ragasztva voltak :lol:

szépnek szép, viszont elég sokat lefogott a fényerőből :lol: ezért is szedtem le, illetve cseréltem lámpákat :lol:

szélvédőragasztónak néztem azt amivel feltették.

áááá.... nem akarok ragasztgani a lámpára semmit... Igazából annyit nem ér az egész :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagy dolog. :lol:

Pár éve levillogtatott egy IYP-547 opel astra f caravan 1.6, ugyanolyan színű. Mikor elment mellettem, azt hittem, hogy megelőztem magam. :lol:

Enyém ugye 574, sötétkék színű, 1.6 caravan. :lol: :lol:

És az ő lámpái is villogtak amikor refiztél? Mert akkor lehet átlépted a fénysebességet, és saját magadat láttad. Ki kellett volna próbálmi, ha kinyitod az ajtót, az övé is kinyílik-e. :P De vigyázz ,két idősíkból származó anyag nem töltheti ki ugyanazon helyet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyetértek! :P :lol: én is azért cseréltem le (meg persze ezek jobban is világítanak FACELIFT előttiek igaz :lol: )

Mivel világít jobban?Mert más a lámpa egyik szöge? :lol:

Baromság.A régi lámpa foncsora megégett,szarul világít.Ennyi.

Én ezért nem rakok a corsába xenont.Nem kell a plusz lehetőség a rendőrnek,halogénnal az új lámpák(TYC) tökéletes fényt ad.

Ködlámpa meg csak dísznek jó.

Link to comment
Megosztás:

Mivel világít jobban?Mert más a lámpa egyik szöge? :lol:

Baromság.A régi lámpa foncsora megégett,szarul világít.Ennyi.

Én ezért nem rakok a corsába xenont.Nem kell a plusz lehetőség a rendőrnek,halogénnal az új lámpák(TYC) tökéletes fényt ad.

Ködlámpa meg csak dísznek jó.

A facelift előttiek és utániak közt szvsz csak az üveg más, a többi ugyanaz.

Viszont teljesen igaz, hogy egy új fényszóró jó izzóval is kifogástalan.

A ködlámpa pedig nem csak dísznek jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És az ő lámpái is villogtak amikor refiztél? Mert akkor lehet átlépted a fénysebességet, és saját magadat láttad. Ki kellett volna próbálmi, ha kinyitod az ajtót, az övé is kinyílik-e. :lol: De vigyázz ,két idősíkból származó anyag nem töltheti ki ugyanazon helyet! :P

Ő villogtatott, nem én. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.