Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor most örüljek? :lol: :P ;)

Örüjjé :D az enyém is pöpec frissen mosás és áttörlés után aztán amint elhúz az utcán egy barom mintha nem is csináltam volna semmit se.. :lol:

elég gáz az oldal, maradjunk annyiban.

Totyának is fikázza a rozsdás toyot, aztán még nem is látta :lol: az evo merci nagy égés volt :lol: :lol:

Miről maradtam le? :P

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud nCore meghíjót küldeni? :P

Kérni akartam 1 sráctól..... aszongya 3-5ezer Forint között találjak ki összeget és annyiért ideadja... Elküldtem nőnemü szülőjébe..... hogy lehet ilyen pofátlan.... :lol:

elég gáz az oldal, maradjunk annyiban.

Totyának is fikázza a rozsdás toyot, aztán még nem is látta :lol: az evo merci nagy égés volt :P :lol:

mi ez a pletyózás? én se maradjak már ki :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

:P

Örüjjé :D az enyém is pöpec frissen mosás és áttörlés után aztán amint elhúz az utcán egy barom mintha nem is csináltam volna semmit se.. :lol:

Miről maradtam le? :lol:

Valaki nem tud nCore meghíjót küldeni? :P

Kérni akartam 1 sráctól..... aszongya 3-5ezer Forint között találjak ki összeget és annyiért ideadja... Elküldtem nőnemü szülőjébe..... hogy lehet ilyen pofátlan.... :lol:

mi ez a pletyózás? én se maradjak már ki :lol: ;) :lol:

Van egy oldal ahol sufnyi és kevésbé sufnyi tuningos autókat beszélnek ki, és éppen egy F volt ma soron :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy oldal ahol sufnyi és kevésbé sufnyi tuningos autókat beszélnek ki, és éppen egy F volt ma soron :P

:lol: :P De nagy isten állatkertje.... és ezért oldalt hoznak létre, hogy "kibeszéljék"? Nem mind1 az másoknak hogy milyen autóval járnak embertásraik...? :lol: én szemöldököt akarok amúgy majd tenni rá :lol: Azt hova kell csiptetni? vagy ragasztani kell? :lol: ha ragasztós akkor hagyom a fenébe... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Télleg... Hova lett Stefan? :P :D

Biztos halaszthatatlan dolga van.. :lol:

De ezt szerintem Demó se gondolja komolyan, hogy eladja ha már annyit szívott vele :lol: hacsak nem elérte őt is a válság... :P

én szemöldököt akarok amúgy majd tenni rá :D Azt hova kell csiptetni? vagy ragasztani kell? :lol: ha ragasztós akkor hagyom a fenébe... :D

Fehér szigszalag oszt jówan :lol: :lol: meg lángnyelves matrinya.. :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos halaszthatatlan dolga van.. :lol:

De ezt szerintem Demó se gondolja komolyan, hogy eladja ha már annyit szívott vele :lol: hacsak nem elérte őt is a válság... :D

Fehér szigszalag oszt jówan :lol: :lol: meg lángnyelves matrinya.. :lol: :P ;)

:P :D :D :P :P

Majd engem is kibeszélnek akkor :D Alig várom... :D

Jaja Stefan már Vectrával nyomul. Meglátogathatná a régi astrás haverokat ;)

Zoli amúgy azért nevettél az nCore meghívónál mert tényleg akkora lehetetlenség kapni 1et? ahogy látom teljesen hiánycikk... :P

Link to comment
Megosztás:

:lol: :P De nagy isten állatkertje.... és ezért oldalt hoznak létre, hogy "kibeszéljék"? Nem mind1 az másoknak hogy milyen autóval járnak embertásraik...? :lol: én szemöldököt akarok amúgy majd tenni rá :lol: Azt hova kell csiptetni? vagy ragasztani kell? :lol: ha ragasztós akkor hagyom a fenébe... :lol:

Fekete szigszallag. Öntapadós, nem kell csiptetni. :P

Link to comment
Megosztás:

Megnőtt :lol:

nem egészen így történt...már eddig is magas volt.. :P

Zoli amúgy azért nevettél az nCore meghívónál mert tényleg akkora lehetetlenség kapni 1et? ahogy látom teljesen hiánycikk... :lol:

eléggé lehetetlen, igen. pláne csakúgy adni egyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt írtam fekete szigszallag! Csak vicc volt...tudod hülyeség, humor stb. :P

Ja.... :lol: én azt hittem hogy az a kis szemöldök másik oldala ilyen öntapadós... Nem esett le hogy a szigszallagra értetted... :P De tényleg... ilyet hogy lehet rögzíteni? :lol:

nem egészen így történt...már eddig is magas volt.. :lol:

eléggé lehetetlen, igen. pláne csakúgy adni egyet :lol:

nnnna...asszem sose leszek tag... :lol: 3-5ezer Forint között... inkább az astrára költöm ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom a lámpámat össze ragcsizni :P Akkor marad szép nagy tekintetű :lol:

Debreceni Opeleseknél keresd fel Zizit, neki valami komplett szemöldökös maszkja van, asszem 16-ért árulták, alapból fekete színben. Talán tud még némi kedvezményt is kialkudni valahol me pár helyen kerül némi ismeretsége... :lol:

Ez nem Demóé? :lol:

De, az övé.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Debreceni Opeleseknél keresd fel Zizit, neki valami komplett szemöldökös maszkja van, asszem 16-ért árulták, alapból fekete színben. Talán tud még némi kedvezményt is kialkudni valahol me pár helyen kerül némi ismeretsége... :lol:

De, az övé.. :lol:

őőő... Hát... Maszkot nem akarom lecserélni :lol: de azért köszi az infót :P Debreceni opelesről jut eszembe.. Februárba lesz találkozó? Nemtudtok valami infót? :lol:

Link to comment
Megosztás:

őőő... Hát... Maszkot nem akarom lecserélni :lol: de azért köszi az infót :lol:

Debreceni opelesről jut eszembe.. Februárba lesz találkozó? Nemtudtok valami infót? :lol:

Lehet gyári kinézetűt is kapni ami szemöldökös :lol:

Passz, egyenlőre nem nagyon ugrálgatok talikra, kicsit túlzásba vittük mostanság a gázolajégetést.. :P

Link to comment
Megosztás:

őőő... Hát... Maszkot nem akarom lecserélni :lol: de azért köszi az infót :P Debreceni opelesről jut eszembe.. Februárba lesz találkozó? Nemtudtok valami infót? :lol:

Hát ilyen szemöldökös maszkot eszébe ne jusson senkinek:D Én szereztem egyet 4ezerért de kb annyit se ér. Rápróbáltam a kocsira minden felé állt csak arra nem amerre kellett volna:S Gyorsan tovább adtam 5ezerért:D Viszont a G astrás motorháztető tuning f astrára érdekelne:D Nem tud valaki valami NFOT adni, hogy hogy néz ez ki a gyakorlatban?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.