Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az tuti, hogy fehéret soha többet....ha tiszta akkor szép, de minden porszem, karc....stb meglátszik rajta, ami egy sötétebb autón nem. :lol:

Akkor Te még nem próbáltál fekete vagy sötétkék autót lemosni... nem 2 perc, mire tisztának látszik. Az ezüstszínű a legkevésbé kényes.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, jól kinéz, de akkor is vizes :lol: A felnik is tetszenének ha mind a két oldalon hátra felé hajolnának a küllők, de -biztos én vagyok a hülye- de ez így idegesítene. :lol:

3 ajtós astrának vége? :P

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/01/0...ajtos_astrabol/

Ez a kocsi a képen nagyon csúnya. :lol: Én egyvalamiért vennék 3 ajtósat, a lambó ajtó miatt, ötajtóson olyan gáz, ha felfele nyílnak az elsők.

hol láttad h sírtam? :lol:

A kocsidon látszanak a könycseppek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hol láttad h sírtam? :lol:

Nem tudtam eldönteni, hogy panaszkodsz vagy örülsz hogy pezsgő színű...utána láttam, hogy ez pozitívum. :lol:

Akkor Te még nem próbáltál fekete vagy sötétkék autót lemosni... nem 2 perc, mire tisztának látszik. Az ezüstszínű a legkevésbé kényes.

De sötétzőldet igen...ha emlékszel nemrégiben még az volt nekem.

Akkor most örüljek? :P :lol: :lol:

Szerintem a fehér messze nem a legrosszabb. Fehéret akartam de csak ezüst lett...végülis jobb így, de a fehér jó szín. Az autó is nagyobbnak látszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igérem köztünk marad de áruld már el nekem is, honnan tudod, hogy lambó ajtó van az Astrán. :lol:

Félreérteés tárgya forog fenn. Én azt mondtam a háromajtósra, hogy csak azért vennék ilyet, mert tetszik a lambóajtó, és az szerintem csak háromajtós kocsin mutat jól. Nem azt mondtam, hogy a képen lambóajtós kocsi van. Vagy valami ilyesmi, már teljesen össze lettem zavarva. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Félreérteés tárgya forog fenn. Én azt mondtam a háromajtósra, hogy csak azért vennék ilyet, mert tetszik a lambóajtó, és az szerintem csak háromajtós kocsin mutat jól. Nem azt mondtam, hogy a képen lambóajtós kocsi van. Vagy valami ilyesmi, már teljesen össze lettem zavarva. :lol: :P

Én meg akkor zavarodtam össze mikor felhoztad a lámbóajtót. Még mindig nem értem mi az összefüggés a 3 ajtós autók és a lambóajtók között.....na megyek Barbiezni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mintha megértené... :lol: :lol: Tegnap is a Debreceniektől linkelte a Papp gyerek sedanját, me' hogynézmáki :lol:

elég gáz az oldal, maradjunk annyiban.

Totyának is fikázza a rozsdás toyot, aztán még nem is látta :lol: az evo merci nagy égés volt :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.