Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De milyen hülyén néz már ki hogy egyik oldalon hátrafelé hajlanak a küllők, a másikon meg előre :lol: Ezekből nem gyártanak jobbos-balos változatot? :P

Elég hülyén néz ki. :lol: :lol: Amúgy már tudom mi ez. Légáramlatterelő. :lol: Bal oldalról elszívja a levegőt, a jobbos felnik meg az út szélére fújják a levegőt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

TYC árban vannak, szerintem kb hasonlóak lehetnek minőségre és tartósságra is.

Igen azt láttam én is hogy hasonló árban vannak, csak nem tudom hogy ez is hajlamos pl. Szétugrani állításra meg mittomén :lol:

De gyönyörű autó. A val herém adnám érte. :P

Vizesen minden autó csillog :lol:

Link to comment
Megosztás:

De milyen hülyén néz már ki hogy egyik oldalon hátrafelé hajlanak a küllők, a másikon meg előre :lol: Ezekből nem gyártanak jobbos-balos változatot? :lol:

Miért nézne ki hülyen? Úgyse látod egyszerre a kocsi mindkét oldalát! :lol: :lol: Nekem is felemásak a disztárcsáim. Ha megnézi valaki a jobb elsőt, aztán a bal elsőt, szerinted viisszamegy, hogy te a másik nem ilyen volt?! :P

Link to comment
Megosztás:

Szépen áll a sportdob is alatta :lol: De valóban szép a vas, vagy legalább jó a tisztító cég akinél volt. Nálunk a környéken vett egy illető 1 éve egy caravánt, még irigykedtem is rá, hogy milyen szép a fényezése a korához képest, háááát most kéne megnézni a vasat, mint egy 20 éves zsiguli kb olyan matt :P

Link to comment
Megosztás:

Miért nézne ki hülyen? Úgyse látod egyszerre a kocsi mindkét oldalát! :lol: :P Nekem is felemásak a disztárcsáim. Ha megnézi valaki a jobb elsőt, aztán a bal elsőt, szerinted viisszamegy, hogy te a másik nem ilyen volt?! :lol:

Gondolom hogy adott esetben a tanúk ellentmondásba keveredjenek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom hogy adott esetben a tanúk ellentmondásba keveredjenek... :lol:

Hát ja, én is multkor mentem két nővel az utcán, jobbomon egy szőke, a balomon egy vörös, mégse azt nézte mindenki, hogy nem egyformák...aztán beleért a bilibe a kezem, és felébredtem és csak egy vörös volt mellettem. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ha nagy képen megnézed akkor a kilincseken, meg a lökös alján is látni hogy vizes :lol:

De szép autó ez kétségtelen, a bordó jó szín, nem látszik meg rajta egy kis felületi rozsda vagy lepattogás, ami a fehéren messziről virít. Jól áll neki az ültetés is, Szerintem tökjól néz ki. De nem kéne. :P Ha tavasszal visszamennek a nyári kerekek és felpolírozom akkor az enyém is lesz ilyen szép. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De szép autó ez kétségtelen, a bordó jó szín, nem látszik meg rajta egy kis felületi rozsda vagy lepattogás, ami a fehéren messziről virít. Jól áll neki az ültetés is, Szerintem tökjól néz ki. De nem kéne. :P Ha tavasszal visszamennek a nyári kerekek és felpolírozom akkor az enyém is lesz ilyen szép. :lol:

enyém is tök szép volt tegnap, ahogy mosta az eső...dehát szept óta lemosta már párszor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az tuti, hogy fehéret soha többet....ha tiszta akkor szép, de minden porszem, karc....stb meglátszik rajta, ami egy sötétebb autón nem. :lol:

Nekem meg sötét színű autó nem kell többet. A zöldet megmostam és fél órára rá úgy nézett ki mint egy dakar után. A melegről ne is beszéljünk. A szürke az már igen...sem por, sem karcolás sem meleg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg sötét színű autó nem kell többet. A zöldet megmostam és fél órára rá úgy nézett ki mint egy dakar után. A melegről ne is beszéljünk. A szürke az már igen...sem por, sem karcolás sem meleg. :lol:

és akkor én mit mondjak a pezsgőről :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.