Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pusztuljon minden króóóóm!!!! :lol: :P :lol:

IIIgen? Mit látok a jobb alsó képeden az órák körül? :lol:

Ma nagyon ge@i voltam, jöttem ködben bakapcsoltam a ködzárófényt de nem világított a műszerfalon a visszajelző. Mondom most a ködös sem jó, vagy csak a visszajelző égett ki? Megálljak megnézni? Ahhoz lusta voltam, kapóra jött egy paraszt aki rámmászott, mert csak 70-el mentem a ködben, bekapcsoltam a ködzárót, abban a pillanatban a csávó beleállt a fékbe. :lol: Ezek szerint működik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma nagyon ge@i voltam...

:lol: :P :lol:

Én is így szoktam :lol: már ha kerül olyan sík valaki, hogy bokáig érő ködben mögém áll 100-110-el.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A múlt hónapban megint találkoztam egy ködzáróhuszárral... Akkor hatalmas köd volt, hogy a lámpáknál lehetett látni, hogy valami homály van, de a 300 méterrel előttem menőnek a helyzetjelzőjét még teljesen jól lehetett látni. Az előttem menő Mondeot nem zavarta hogy ő is látja azt aki előtte megy, gondolta hogy én biztos nem látom őt, úgyhogy felnyomta a szemkiégető alkalmatosságát (ennek a sz.rnak még 2 is van.. :lol: ) Pont a Zafirával voltam. ködös, refi, és fényszórómagasság egyszerre föl :lol: Ha annyira sz.rok a látási viszonyok hogy ködzáró kell, akkor nekem is kell a plusz fény mert nem látok.. :lol: gyorsan visszavette :P

Link to comment
Megosztás:

A múlt hónapban megint találkoztam egy ködzáróhuszárral... Akkor hatalmas köd volt, hogy a lámpáknál lehetett látni, hogy valami homály van, de a 300 méterrel előttem menőnek a helyzetjelzőjét még teljesen jól lehetett látni. Az előttem menő Mondeot nem zavarta hogy ő is látja azt aki előtte megy, gondolta hogy én biztos nem látom őt, úgyhogy felnyomta a szemkiégető alkalmatosságát (ennek a sz.rnak még 2 is van.. :lol: ) Pont a Zafirával voltam. ködös, refi, és fényszórómagasság egyszerre föl :lol: Ha annyira sz.rok a látási viszonyok hogy ködzáró kell, akkor nekem is kell a plusz fény mert nem látok.. :lol: gyorsan visszavette :P

Oké, de mondjuk az f astrán nem olyan erős a ködzáró max. a féklámpával keverik össze, de egy-két új kocsin kisüti a szemed, nem tudom milyen izzó lehet benne.

Link to comment
Megosztás:

Oké, de mondjuk az f astrán nem olyan erős a ködzáró max. a féklámpával keverik össze, de egy-két új kocsin kisüti a szemed, nem tudom milyen izzó lehet benne.

Ha igazán köd van, (mint mikor taliról jöttem haza a pályán, és két 1-1,5 csíkot láttam előre a felezőből) akkor oké, nah de ha a világ facán lévő autónak a helyzetjelzőét is látni, akkor mi a tökömért gondolja hogy őt nem látják? :lol: Az már csak bónusz hogy mióta a sok ökör esőlámpának használja, azóta még erősebbek is mint régen voltak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha igazán köd van, (mint mikor taliról jöttem haza a pályán, és két 1-1,5 csíkot láttam előre a felezőből) akkor oké, nah de ha a világ facán lévő autónak a helyzetjelzőét is látni, akkor mi a tökömért gondolja hogy őt nem látják? :lol: Az már csak bónusz hogy mióta a sok ökör esőlámpának használja, azóta még erősebbek is mint régen voltak... :lol:

Tegnap hazafele jövet a tatter az wagonr+-ban fényes nappal napsütésben hátsó ködzáróval ment. Elémentem és hátsó ködöt fel. :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap hazafele jövet a tatter az wagonr+-ban fényes nappal napsütésben hátsó ködzáróval ment. Elémentem és hátsó ködöt fel. :lol:

Azért mert sokan elfelejtik, hogy felkapcsolták, mint a refit, aztán fél évre úgy marad. :lol: Most olvasom a belinkelt Kresz változást nem tom ki volt, köszönet érte. Jó hír, hogy nem kell 30-40-el menni a vasúti átjáróban, mert egyrészt értelmetlen volt több 100 méterrel előtte lassítani, másrészt Győrben van egy valag nem használt, de táblával jelölt iparvágány, és a multkor is mértek az egyiknél a rendőr bácsik.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy. Csak válaszreakciónak meg természetesen ha tejföl van. :lol:

Akkor nem az nem süt, hanem működik. :lol: :lol:

Gondolkoztam rajta hogy valami büntető-lámpát kéne gyártani ezeknek a sügéreknek. Ha megelőzöm, és felkapcsolom neki észre se igazán veszi (nem világít erősebben mint az műszerfalán a visszajelzője :P ) Valami tuningot kapna akkor lehet hogy jobban feltűnne neki...

Link to comment
Megosztás:

Azért mert sokan elfelejtik, hogy felkapcsolták, mint a refit, aztán fél évre úgy marad. :lol: Most olvasom a belinkelt Kresz változást nem tom ki volt, köszönet érte. Jó hír, hogy nem kell 30-40-el menni a vasúti átjáróban, mert egyrészt értelmetlen volt több 100 méterrel előtte lassítani, másrészt Győrben van egy valag nem használt, de táblával jelölt iparvágány, és a multkor is mértek az egyiknél a rendőr bácsik.

Naiv vagy. Majd tesznek ki táblát. És akkor a táblabiznisz is fellendül.

Link to comment
Megosztás:

Naiv vagy. Majd tesznek ki táblát. És akkor a táblabiznisz is fellendül.

Csak nem. De ha mégis az legalább egyértelmű, ahol tábla volt eddíg is lassítottam, na nem mindenhol. Megyünk anyuékhoz építik az elkerülőt, vasárnap mozgás semmi, 50-es tábla meg kint figyel. Simán letakarhatnák hétvégére, vagy a műszak végén. :lol: Mulkor egy nénit copattam meg, befele láttam trafiznak a rendőrök, zebra, 30-as tábla, jogos, iskolánál van. Hazafele rendőrautó takarásban, néni jön mögöttem visszaveszem 30-re, bő gázzal lekerül. Hejj, mondom gyorshajtás, záróvonal,zebrán előzni sokban lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem. De ha mégis az legalább egyértelmű, ahol tábla volt eddíg is lassítottam, na nem mindenhol. Megyünk anyuékhoz építik az elkerülőt, vasárnap mozgás semmi, 50-es tábla meg kint figyel. Simán letakarhatnák hétvégére, vagy a műszak végén. :lol: Mulkor egy nénit copattam meg, befele láttam trafiznak a rendőrök, zebra, 30-as tábla, jogos, iskolánál van. Hazafele rendőrautó takarásban, néni jön mögöttem visszaveszem 30-re, bő gázzal lekerül. Hejj, mondom gyorshajtás, záróvonal,zebrán előzni sokban lesz. :P

Ismerősömet a házától 30 méterre az utcájukban fényképezték le ön és közveszélyes 42-vel. Szerencsétlen tudta hogy már fél éve nincs ott építkezés csak tábla... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem az nem süt, hanem működik. :lol: :lol:

Gondolkoztam rajta hogy valami büntető-lámpát kéne gyártani ezeknek a sügéreknek. Ha megelőzöm, és felkapcsolom neki észre se igazán veszi (nem világít erősebben mint az műszerfalán a visszajelzője :P ) Valami tuningot kapna akkor lehet hogy jobban feltűnne neki...

Haverom azt csinálta egy terepjáróssal miután az km-eken keresztül ment utána fittyet hányva, hogy a ködöse és a refije leolvasztja a jeget a haver hátsó ablakáról, hogy felgyorsított és előrehajtott vagy 2 km-et, kézifékkel megfordult és szembement a terepjáróssal kb. 140 tempóval, refivel és ködlámpával. Az utolsó pillantaban a terepjárós azt sem tudta merre kapja a kormányt. Aztán félreállt és kussolt egy jódarabig. :lol:

a hősünk akiről szó van.
Link to comment
Megosztás:

Szerencsétlen tudta hogy már fél éve nincs ott építkezés csak tábla... :lol:

Akkor mér' nem szedte le? :lol: :P két 13-as kulcs (meg esetleg egy kislétra) oszt cső.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haverom azt csinálta egy terepjáróssal miután az km-eken keresztül ment utána fittyet hányva, hogy a ködöse és a refije leolvasztja a jeget a haver hátsó ablakáról, hogy felgyorsított és előrehajtott vagy 2 km-et, kézifékkel megfordult és szembement a terepjáróssal kb. 140 tempóval, refivel és ködlámpával. Az utolsó pillantaban a terepjárós azt sem tudta merre kapja a kormányt. Aztán félreállt és kussolt egy jódarabig. :lol:

a hősünk akiről szó van.

Jól néz ki ennek a Logannak a fara. Kár, hogy felénk se hó, se ekkora placc. Már összejártam a környéket, egy parkolót találtam, de az is csak olyan, hogy egy kanyart tudsz csúszni, nem lehet körbe menni. :lol: Lenne 40 centi jég rámennék a Marcalra az lenne ám a móka. :P Mondjuk azt sem szabad.

Szar lehet erre ébredni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mér' nem szedte le? :lol: :lol: két 13-as kulcs (meg esetleg egy kislétra) oszt cső.. :D

Nemtom, de már nem is fogom megtudni mert ha rákérdez valaki a témára akkor nagyon beteg fejjel, és vérben forgó szemekkel néz válaszként. :lol: :lol: Annyira nem érdekel :P

Se terepjáróm, se garázsom, ez a veszély nem fenyeget. Bár arra már ébredtünk hogy az egyik lakó autója lesétált a járdáról és az úton nem lehetett járni mert elállta a két sávot. Jah meg tavaly arra hogy valami állat hajnali 3kor fekszik a dudán. Aztán kimentem megnézni kinek gurult el a gyógyszere és akkor láttam hogy dudál és kiabál, mert égett egy erkély és gondolta hátha bentvannak a lakásban és még nem vették észre mert szunyálnak. Nem voltak otthon, nyaraltak :P A 3-al fölötte lakó leengedett egy slagot, amit a közvetlen fölötte lakó bejátszott az erkélyre, és eloltották. Aztán megjöttek a tűzoltók, felállították a létrát, felmentek megnézni, közölték hogy eloltották. Heppi mindenki, akkor a tűzoltóbácsi fogta a tömlőt, felment a létrára, lefényképezték tömlővel a kezében aztán elmentek ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, de már nem is fogom megtudni mert ha rákérdez valaki a témára akkor nagyon beteg fejjel, és vérben forgó szemekkel néz válaszként. :lol: :lol: Annyira nem érdekel :lol:

Se terepjáróm, se garázsom, ez a veszély nem fenyeget. Bár arra már ébredtünk hogy az egyik lakó autója lesétált a járdáról és az úton nem lehetett járni mert elállta a két sávot. Jah meg tavaly arra hogy valami állat hajnali 3kor fekszik a dudán. Aztán kimentem megnézni kinek gurult el a gyógyszere és akkor láttam hogy dudál és kiabál, mert égett egy erkély és gondolta hátha bentvannak a lakásban és még nem vették észre mert szunyálnak. Nem voltak otthon, nyaraltak :P A 3-al fölötte lakó leengedett egy slagot, amit a közvetlen fölötte lakó bejátszott az erkélyre, és eloltották. Aztán megjöttek a tűzoltók, felállították a létrát, felmentek megnézni, közölték hogy eloltották. Heppi mindenki, akkor a tűzoltóbácsi fogta a tömlőt, felment a létrára, lefényképezták tömlővel a kezében aztán elmentek :lol: :lol:

Én olyant olvastam valahol, hogy ottfelejtett kaja égett a konyhában, lakók sehol, tűzoltók megjöttek, elő a vízágyúval a kocsi tetején, bevitte az ablakot kicsit átrendezte a konyhát, megbontott egy-két gipszkarton válaszfalat a tűzhelyet meg kitolta az előszobába. De végülis a tüzet eloltotta. ;) Egyszer a néhai Győri textilben gyulladt ki a rezsó az irodában, vállalati tűzoltónak több sem kellett, lekapta a porral oltót, egy porfelhővel elnyomta, aztán elengedte-volna a kart, ha nem ragadt volna be. Mondom Ica néni egy kis tűz volt az irodában , de már eloltottuk. Jézusom, senki nem sérült, nem nagy a kár? Nem tudom, még nem látszik mi-micsoda. :P

Link to comment
Megosztás:

Lenne 40 centi jég rámennék a Marcalra az lenne ám a móka. :lol: Mondjuk azt sem szabad. :lol:

Én még a wartburgommal egyszer az egyesület taván rodeóztam egy jó sort (10 hektáros), kimentem lékre pecázni -volt átlag 22-28 centi jég :lol: na mondom ez megbírja azt az 1 tonnát :P jó is volt csak úgy kb 10-15 perc múlva jutott eszembe, hogy hoppá. Csak más ne jöjjön mert ha meglátnak életfogytiglani kitiltást kapok az egyesületből is meg a tawról is :lol: még jó, hogy akkoriban nem volt egy felkapott dolog ez a természetvédős akármicsoda mert a helyszínen agyonlőttek volna.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én még a wartburgommal egyszer az egyesület taván rodeóztam egy jó sort (10 hektáros), kimentem lékre pecázni -volt átlag 22-28 centi jég :lol: na mondom ez megbírja azt az 1 tonnát :lol: jó is volt csak úgy kb 10-15 perc múlva jutott eszembe, hogy hoppá. Csak más ne jöjjön mert ha meglátnak életfogytiglani kitiltást kapok az egyesületből is meg a tawról is :P még jó, hogy akkoriban nem volt egy felkapott dolog ez a természetvédős akármicsoda mert a helyszínen agyonlőttek volna.. :lol:

Engem hamar megtaláltak volna, elég az olajcseppeket követni. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.