Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne mondjátok, hogy ez a Passat nem szép! http://www.ttstravel.hu/kepek/vw_passat(1).jpg

szép, de én kockamániás vagyok :P Apámnak régen volt egy 740-es Volvo-ja amit imádtam. A kocka forma engem mindig megfog autóban :lol: ilyen a régi Audi Coupe is. Az új autók annyira egyen-gömbölyűek hogy szinte idegesít :lol: Ha egymás mellé teszel egy ilyen Passatot, egy A6-os-t, vagy bármit... lényegében a hűtőmaszkon, meg az emblémán kívül semmi érdemleges különbség nincs...

http://gazmegfek.blog.hu/2010/01/09/a_vonat_nem_var_5 :lol: :lol:

http://media.boon.hu/pubs/Bildserie/Tragik...01_/index.shtml

még több kép :lol:

Link to comment
Megosztás:

Legalább te hazataláltál :lol: ;) :lol:

:P :lol: Lépcsőház...? és amiért nincsen 3 emelet tábla ezért azt hittük hogy nincs is ott a 3. emelet.....? :lol: :lol: viszont ha meglátod a 2. emelet táblát jön a remény hogy már csak 1et kell felfele menni aztán látod hoogy ott a 4. emelet tábla és megint van remény hogy csak 1et kell lefelemennni...el lehet ezzel szórakozni órákat :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Novy társkereső hírdetését láthattuk :lol: :P

és most van ezzel vmi baj? :lol:

Csak annyi, hogy elég langyinak hallatszott.. :lol: :lol:

Erre ugyanazt tudom mondani mint Blitzen:" egyetemisták vagyunk". :lol:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Na az igen...mi a főnöknőmnek rendeltünk egy Dell Vostro-t e-mailezés és Skypeozás céljából.

Mi meg vettünk asszonynak egy Asus eee700-ast komoly 30ért zsírújonnan, netezés céljából :D arra elég is :lol: de még a gagyibb játékokat is elviszi csak karcsú az a 2 Gb-os ssd.. :lol:

szép, de én kockamániás vagyok :P

Apámnak régen volt egy 740-es Volvo-ja amit imádtam.

Há vegyél egy kocka Ládát :lol: :lol:

Jah, ha vártam volna vagy 2-3 hetet akkor a warnyú helyett egy 340-es wówót vettem volna :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg vettünk asszonynak egy Asus eee700-ast komoly 30ért zsírújonnan, netezés céljából :D arra elég is :lol: de még a gagyibb játékokat is elviszi csak karcsú az a 2 Gb-os ssd.. :D

Há vegyél egy kocka Ládát :lol: :P

Jah, ha vártam volna vagy 2-3 hetet akkor a warnyú helyett egy 340-es wówót vettem volna :lol: :D :D

Az nagyon rönyó emlékeim szerint :P amikor fater megvette a 7-est akkor nagybátyám úgygondolta hogy nehogymá' ő is vett egyet. Egy 340-est automatában. 1.6-os moci, ős automatával. Ráadásul a motor már eléggé a végén volt. 2 hétig volt meg neki :P ;) Apu használta a 740-est 10 évig :lol: qrva jó gép volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

ópécé :lol: énisénisénis :lol:

Amúgy ült már itt valaki ilyenben? :P

Tessék venni egyet :D árulják azt, van annak boltja ;) :lol:

Én személy szerint nem de 1-2 körre kipróbálnám tökig érő jégpályán.. :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.