Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nyugi...én is vázoltam neki pár dolgot még az én dolgaimról...tod volt csajszi meg ilyesmik.... sokszor segített..mármint Dita. De volt hogy sokszor a kocsma segített :lol: Hazajöttem...muter meg nézett hogy ezzel mi lett.. :lol:

de azé...nehogy detox legyen a vége :P

Legalább te hazataláltál :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mint a volt munkatársam, elmegyek hozzá, ott a gép az asztalon bazi nagy LCD monitor nézem eredeti Vista op rendszer hatalmas videókártya, proci, 4 giga ram stb stb. Kérdem gyors mi? Nem tom, én csak passziánszozok rajta. :lol:

:lol:

Na az igen...mi a főnöknőmnek rendeltünk egy Dell Vostro-t e-mailezés és Skypeozás céljából.

Link to comment
Megosztás:

Mint a volt munkatársam, elmegyek hozzá, ott a gép az asztalon bazi nagy LCD monitor nézem eredeti Vista op rendszer hatalmas videókártya, proci, 4 giga ram stb stb. Kérdem gyors mi? Nem tom, én csak passziánszozok rajta. :P

:lol:

Na az igen...mi a főnöknőmnek rendeltünk egy Dell Vostro-t e-mailezés és Skypeozás céljából.

Mi kimentünk egy ügyfélhez hogy feltelepítsük a telefonközponthoz a hívásadatgyűjtő progit egy gépre ami csak arra kell hogy a központból kihúzza az adatokat. (egy PII 400 mhz-el 128 mega rammal untig elég hozzá) erre megmutatják hogy ott arra a gépre tegyük, azt úgyse használják, csak úgy van, de azért nézzem meg hogy elég lesz -e hozzá, elfut -e rajta... mondom persze megnézem, kinyitom, HP szerver... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kérdés. Ha cserélem a műszerfalat simáról fordulatszám mérősre akkor kell valamilyen vezetéket bekötni vagy az benne van a gyári csatlakozóba? :P

Dízel vagy benzines vagy? (aláírásba kitehetnéd :lol: ) Ha benyás akkor elvileg benne lesz a kábelkötegedben, ha nem, akkor vagy szerencséd van és benne van, vagy nincs és akkor a generátorról kell húzni egy szálat. Akkor megint vagy szerencséd van, vagy nincs, mert ha van akkor olyan a generátorod, ha nincs akkor lőnöd kell egy olyat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én néha azért is bosszankodok, hogy bizonyos embereknek minek olyan drága kocsi, mikor nem is tud vezetni, meg a 20-adát se használja ki.

Hát mer státuszszimbólum, vagy mer tetszett a színe. :lol: Nem is tudom ha rengeteg pénzem lenne milyen kocsit vennék, de Audit, bömöst mercit semmiképpen nem. Lótus Omegát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát mer státuszszimbólum, vagy mer tetszett a színe. :lol: Nem is tudom ha rengeteg pénzem lenne milyen kocsit vennék, de Audit, bömöst mercit semmiképpen nem. Lótus Omegát. :lol:

Én simán. Elsőből egy kocka Quatrót, másodikból egy szép cápát, vagy egy 318-ast csak hogy sz.passam haveromat akinek már van, és azt hiszi övé az egyetlen :lol: utóbbiból pedig egy régi állólámpás valamit, vagy egy 300SL-t. Aztán csicskulhatnak nekem a Lambo ajtókkal :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Én simán. Elsőből egy kocka Quatrót, másodikból egy szép cápát, vagy egy 318-ast csak hogy sz.passam haveromat akinek már van, és azt hiszi övé az egyetlen :lol: utóbbiból pedig egy régi állólámpás valamit, vagy egy 300SL-t. Aztán csicskulhatnak nekem a Lambo ajtókkal :P :lol:

Oké, majd szóljál ha meglesz valamelyik, én addíg gyüjtök erre aztán gyorsulunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha ezek meglesznek akkor már arra is emberem lesz hogy gyorsuljon veled :lol: :P

Ilyen autókkal nem illik, bár a kvatyró rendesen megcsinálva... még esélye is lehet :lol:

Embered?! Közelébe nem engedek senkit az Omegámnak! :lol: :lol: Esélye ja, majd lehúzok 3 gyertyapipát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Embered?! Közelébe nem engedek senkit az Omegámnak! :lol: :P Esélye ja, majd lehúzok 3 gyertyapipát. :lol:

Ezeknek én sem engednék a közelébe senkit. Versenyezzen a sajátjával :lol: :lol: Simán lenne esélye szerintem. Ezen még lehet dolgozni lóerőben, könnyebbnek helyből könnyebb, és a négykerék az négykerék :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezeknek én sem engednék a közelébe senkit. Versenyezzen a sajátjával :P :lol: Simán lenne esélye szerintem. Ezen még lehet dolgozni lóerőben, könnyebbnek helyből könnyebb, és a négykerék az négykerék :lol:

Ennek az Audinak még volt formája, nem mint a mostaninak, elül-hátul gömbölyű, semmi egyedi jellegzetesség, messziről nem tudod, hogy Audi , Passat, vagy Octávia.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.