Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja :P 3 heineken, 2 feles szilva hp, meg a keverés kedvéért X deci bor.

Ez engem már tuti a padlóra verne. Mármint 1 ilyen kombó :lol:

már a 3.pohárka gurul....

szegény Dita..neki nagyjából vázoltam a sztorit, aztán most azt látja h megint iszom :lol:

Link to comment
Megosztás:

már a 3.pohárka gurul....

szegény Dita..neki nagyjából vázoltam a sztorit, aztán most azt látja h megint iszom :lol:

Nyugi...én is vázoltam neki pár dolgot még az én dolgaimról...tod volt csajszi meg ilyesmik.... sokszor segített..mármint Dita. De volt hogy sokszor a kocsma segített :lol: Hazajöttem...muter meg nézett hogy ezzel mi lett.. :lol:

bemelegítő adag :lol:

de azé...nehogy detox legyen a vége :P

Link to comment
Megosztás:

Nyugi...én is vázoltam neki pár dolgot még az én dolgaimról...tod volt csajszi meg ilyesmik.... sokszor segített..mármint Dita. De volt hogy sokszor a kocsma segített :lol: Hazajöttem...muter meg nézett hogy ezzel mi lett.. :lol:

de azé...nehogy detox legyen a vége :P

Azé ahhoz sok kellene. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyugi...én is vázoltam neki pár dolgot még az én dolgaimról...tod volt csajszi meg ilyesmik.... sokszor segített..mármint Dita. De volt hogy sokszor a kocsma segített :lol: Hazajöttem...muter meg nézett hogy ezzel mi lett.. :P

de azé...nehogy detox legyen a vége :lol:

3sörtől meg 2felestől...monnyuk bort nem iszom :lol:

szilveszter: 2üveg pezsgő, 2sör, 4deci vodka...és be se rugtam rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

há' sose lehet tudni :lol:

Múltkor volt ilyen rendezvény ahol 5-en megittunk 5 üveg töményet....2 üveg ördögi meggy, 2 üveg jager, és 1 üveg kommersz sz@r. Na akkor korrektek voltunk. :lol: :P :lol:

Én indítottam úgy, hogy a többiek leszóltak, mert későn csatlakoztam, 2 decis pohár teletölt a meggyesből, ádámka pótolnod kell a lemaradást. Aztán innen a jégerek már csúsztak könnyedén.

Link to comment
Megosztás:

Múltkor volt ilyen rendezvény ahol 5-en megittunk 5 üveg töményet....2 üveg ördögi meggy, 2 üveg jager, és 1 üveg kommersz sz@r. Na akkor korrektek voltunk. ;) :D :D

Én indítottam úgy, hogy a többiek leszóltak, mert későn csatlakoztam, 2 decis pohár teletölt a meggyesből, ádámka pótolnod kell a lemaradást. Aztán innen a jégerek már csúsztak könnyedén.

De hogy bírjátok ennyire? :D én sztem ennyi cuccost ha összeinnék... ááá a belemet is kihánynám :lol: az fix

milyen jó lenne 2 feletől fejreállni(néha), akkor már most is arconpörgés lenne :lol: :P :lol:

:lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

nem kell keverni, és akkor nincs nagy baj :lol:

Igen. Ezt már az "idősebbek" is tanácsolták... Kocsmában a haverok...én csak művészuraknak hívom őket... aza mennyiség amit lenyomnak.... :lol:

:lol: én is téged, nekem legkedvesebbik Lacikám! :lol:

:lol: :P

Nő a javából :P

Link to comment
Megosztás:

Igen. Ezt már az "idősebbek" is tanácsolták... Kocsmában a haverok...én csak művészuraknak hívom őket... aza mennyiség amit lenyomnak.... :P

figy, igyál kétfélét. pl sör+vmi keserű. abból baj nem nagyon lesz. mert egyrészt telítődik a gyomrod a sörtől, másrészt, ha sörönként kérsz 1 gyógyszert, akkor nem csap szét.

a gabonást meg a szőlőset ne keverd :lol:

Nincs szerencséd, közel vagy... Egyszer megkereslek! :lol: :lol:

minden megoldható :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre ugyanazt tudom mondani mint Blitzen:" egyetemisták vagyunk"...kibővíteném...műegyetemisták. :lol:

:lol: Hát.. azt mondják az ember az egyetemi éveket sosem feleti el... vagy van aki az egészre nem is emlékszik...? és azóta is józanodik? :lol:

figy, igyál kétfélét. pl sör+vmi keserű. abból baj nem nagyon lesz. mert egyrészt telítődik a gyomrod a sörtől, másrészt, ha sörönként kérsz 1 gyógyszert, akkor nem csap szét.

a gabonást meg a szőlőset ne keverd :P

minden megoldható :lol:

Hallod...én ezeket kimentem jegyzettömbe :P de komolyan.. Tök jó tanácsok a halálraivás ellen :lol: Köszi ;)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Hát.. azt mondják az ember az egyetemi éveket sosem feleti el... vagy van aki az egészre nem is emlékszik...? és azóta is józanodik? :lol:

Hallod...én ezeket kimentem jegyzettömbe :lol: de komolyan.. Tök jó tanácsok a halálraivás ellen :lol: Köszi :lol:

hát nekem nem jön be az egyetem....a magam módján túlképzett vagyok, amúgy meg alulképzett....ezvan

inni meg ne mások miatt igyál, meg ne azt amit a többiek, hanem amit te akarsz. rajtad múlik az egész. :P

Link to comment
Megosztás:

hát nekem nem jön be az egyetem....a magam módján túlképzett vagyok, amúgy meg alulképzett....ezvan

inni meg ne mások miatt igyál, meg ne azt amit a többiek, hanem amit te akarsz. rajtad múlik az egész. :lol:

Én épp ezért vagyok technikusin... Egyetemen nem nagyon gondolkodtam... Kamionos szeretnék lenni... Ha nem kapok állást a saját szakmámba amit most tanulok. az ivás... érdekes de régen nagyon szerettem a pezsgőt.. mostanában úgy ráz tőle a hideg :lol: megiszom... de valamiért fura. Söt, bor, pálesz...ezek a nagykedvencek, na meg vannak a nyalánkságok... garrone, cherry, csokilikőr, fütyülős..stb..

próbáltam 1szer a tojáslikőrt... :lol: :P :lol: borzadáj..

Link to comment
Megosztás:

Én épp ezért vagyok technikusin... Egyetemen nem nagyon gondolkodtam... Kamionos szeretnék lenni... Ha nem kapok állást a saját szakmámba amit most tanulok. az ivás... érdekes de régen nagyon szerettem a pezsgőt.. mostanában úgy ráz tőle a hideg :lol: megiszom... de valamiért fura. Söt, bor, pálesz...ezek a nagykedvencek, na meg vannak a nyalánkságok... garrone, cherry, csokilikőr, fütyülős..stb..

próbáltam 1szer a tojáslikőrt... :lol: :P :lol: borzadáj..

fütyölőőőst nee, már akkor rosszul vagyok ha rágondolok. tavaly ilyenkor hirtelen meg kellett inni egy üveggel kettőnknek, nem esett jól bleee

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.