Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vannak tetsző darabjai, de így egyben nem jön be :lol: A plusz szárny is kár volt rá szerintem... vagy ha már az van rajta akkor az eredetit vehette vóna le :lol: A LED-ezés télleg gyenge :lol: de szívesen szednék ki belőle dolgokat :P :lol:

Indulós videómra bezzeg b.szik mindenki? :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Vannak tetsző darabjai, de így egyben nem jön be :lol: A plusz szárny is kár volt rá szerintem... vagy ha már az van rajta akkor az eredetit vehette vóna le :lol: A LED-ezés télleg gyenge :lol: de szívesen szednék ki belőle dolgokat :D ;)

Indulós videómra bezzeg b.szik mindenki? :P :P

Linkeltél be videót? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy kicsit izlésficamos...

a kmóra ledezést még gyakorolhatná :lol:

más

akinek le van morcosítvaa mocitető

az csak egy méretrevágott lemez és kész?

vagy esetleg vissza van hajtogatva a pereme??

Nekem tetszik belőle az ezüstre fújt műszerfaltakaró, majd szerzek egy másikat, és kísérletezek a matt ezüstre való festésével.

Link to comment
Megosztás:

egy kicsit izlésficamos...

a kmóra ledezést még gyakorolhatná :P

más

akinek le van morcosítvaa mocitető

az csak egy méretrevágott lemez és kész?

vagy esetleg vissza van hajtogatva a pereme??

Az attól függ, ki csinálja....

Egy normális karosszériás megcsinálja rendesen. Nekem megint rohad alatta a morcosítás :lol: a nyáron rendesen meg lesz csinálva. :lol:

Azért azt szépen a lámpák ívére kell megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik belőle az ezüstre fújt műszerfaltakaró, majd szerzek egy másikat, és kísérletezek a matt ezüstre való festésével.

az nekem is, nekem van már két garnitúra, majdnem mindenből hozzá :P

egy garnitúra meg kb... 70%ban simára van csiszolva.

kap szép ezüst festést, sé lakkor is.

láttam már ilyet, és szerintem nem kell mattra csinálni :lol:

Az attól függ, ki csinálja....

Egy normális karosszériás megcsinálja rendesen. Nekem megint rohad alatta a morcosítás :lol: a nyáron rendesen meg lesz csinálva. :lol:

Azért azt szépen a lámpák ívére kell megcsinálni.

na ez az... épp emiatt gondolkodtam eddig maszkban...de lehet ezután is maradok inkább a maszknál...

Link to comment
Megosztás:

Csak azt nem értem, hogy a 60 lovas mocival hogyan csinálja meg a 14mp-t 0-100-ra :lol:

gyári érték is valahol itt van nem??

16 talán..

minnél többet nézegetem, egyre inkább sufnituningnak látom...

na meg az hogy némeik kép nem is arrol az autóról készült, pl a krómos belső, aztán meg fehér belső...

Link to comment
Megosztás:

ez a mai nap hozzászólói valahogy nem jó...

most vagy az elmult 24 óra, vagy mai nap :lol:

nézem, már ma hozzászoltam 34et ezzel 35 öt...

még talán az elmult nappal együtt sincsmeg ez :lol:

és a többieknek meg 5-6 hsz :P

ez kamu már :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez a mai nap hozzászólói valahogy nem jó...

most vagy az elmult 24 óra, vagy mai nap :lol:

nézem, már ma hozzászoltam 34et ezzel 35 öt...

még talán az elmult nappal együtt sincsmeg ez :P

és a többieknek meg 5-6 hsz :lol:

ez kamu már :lol:

Mert talán Te érsz rá a legjobban közülünk a gépnél ülni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na én most próbálnám meg, hogy megkocogtatom az egr szelepet és ha utána beindul akkor megvan a bűnös. Bár az általában hibakódot dob igaz nálad ott is vannak gubancok a hibakód és kiolvasása körül.

(Nagyszülők nem segítenek gyerekvigyázásban?)

De ha rossz az egr, az menet közben nem jelentkezne? Mert mióta kínlódik, csak az elindulással volt baja időnként. Ha elindult, se a motor járásán, se a teljesítményén nem lehetett érezni, hogy bármi gond volna.

Hát igen, nincs benne hibakód...

A Nagyszülők messze laknak és dolgoznak is még, úgyhogy nem olyan egyszerű ez. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ha rossz az egr, az menet közben nem jelentkezne?

Ha szorulgat az egr akkor azért menet közben is berángathat. Na mindegy csak egy ötlet volt.

A Nagyszülők messze laknak és dolgoznak is még, úgyhogy nem olyan egyszerű ez. :lol:

Ismerős a szitu. Csak nálunk az egyik oldalon már nyugdíjasok csak vidékről nehezen mozgósíthatóak.

Link to comment
Megosztás:

De ha rossz az egr, az menet közben nem jelentkezne? Mert mióta kínlódik, csak az elindulással volt baja időnként. Ha elindult, se a motor járásán, se a teljesítményén nem lehetett érezni, hogy bármi gond volna.

Hát igen, nincs benne hibakód...

A Nagyszülők messze laknak és dolgoznak is még, úgyhogy nem olyan egyszerű ez. :lol:

Én meg azt mondom, hogy majd a szakember megmondja. :lol: Az a biztos :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.