Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Draganak talaod? :P Szerintem ha meghallanad a mocijat es a belsejet igencsak nagyott nezznel! igaz 1miilaert mar G-est lehett venni de nem ilyen allapotut! 735 ezret meger:D

Micsodaa...? enyémtől nem kell szebb hangú :lol:

Nagyképűen hangzik.... De nagyon büszke vagyok rá :lol: és nemcserélném semmilyenre. Se turbósra se GSire se 1.6osra se 1.4re se V6osra. Semmi. Csak ez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Micsodaa...? enyémtől nem kell szebb hangú :P

Nagyképűen hangzik.... De nagyon büszke vagyok rá :lol: és nemcserélném semmilyenre. Se turbósra se GSire se 1.6osra se 1.4re se V6osra. Semmi. Csak ez :lol:

hát egy jó állapotú GSI azé igen jólesne... dehát öregecskék már ezek....

de lehe következő az lesz....diribdarabraszedve, mint Kecskés cimbimnek... aztán úgy már jó állapotú lehet.

Link to comment
Megosztás:

hát egy jó állapotú GSI azé igen jólesne... dehát öregecskék már ezek....

de lehe következő az lesz....diribdarabraszedve, mint Kecskés cimbimnek... aztán úgy már jó állapotú lehet.

Öregecskék bizony. 1 havernak volt GSije, dehát... srác állandóan úgy ment vele mint az őrült....teljesen széthajtotta a motorját, kikészítette..olajat úgy ette mint egy 25 éves lada, nagyon erőtlen volt. Aztán megszabadult tőle. Sajnáltam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Öregecskék bizony. 1 havernak volt GSije, dehát... srác állandóan úgy ment vele mint az őrült....teljesen széthajtotta a motorját, kikészítette..olajat úgy ette mint egy 25 éves lada, nagyon erőtlen volt. Aztán megszabadult tőle. Sajnáltam :P

hát amit hajtanak az elkopik idővel..

most vitték el az 1.6-os mocit, mé' nem mondtad hamarabb :lol: :lol:

de nekem komplett kocsi kell :lol:

kormánnal mivan már? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez: Seiko 5 Automatic Ezt nem kell rázni hogy üzemeljen csak hordani, mert 48 órát bír mozgás nélkül, mert ugye automata. :lol: :lol:

Keresztapámnak ilyenje van. Illetve nemtom hogy pont ilyen -e, a Seiko és az automata az stimmel, emlékezetből így is néz ki. Átlátszó a hátlapja és látni a sújt is alatta? :lol: Ha nem akkor mégse ilyen :lol:

Imádok estig dolgozni... Most értem haza, és még el se kezdtem megírni a km elszámolásomat... :P De be is alszom rajta, már nem kezdem el :P :lol: Csináltam hidegindulós videjót, majd egyszer ha nagy leszek fel is töltöm valahova ;)

Link to comment
Megosztás:

Keresztapámnak ilyenje van. Illetve nemtom hogy pont ilyen -e, a Seiko és az automata az stimmel, emlékezetből így is néz ki. Átlátszó a hátlapja és látni a sújt is alatta? :lol: Ha nem akkor mégse ilyen :P

Imádok estig dolgozni... Most értem haza, és még el se kezdtem megírni a km elszámolásomat... :lol: De be is alszom rajta, már nem kezdem el :lol: :lol: Csináltam hidegindulós videjót, majd egyszer ha nagy leszek fel is töltöm valahova :lol:

én meg nyalom a szőke ciklon száját :P

Link to comment
Megosztás:

Hova pörögjön az ember ilyenkor? :lol: Csak azért vagyok mert olyan fáradt vagyok hogy nem tudok aludni :lol: :lol: :P

Hát igen, ez kitolás az Élettől. :lol: Ülj bele egy kád meleg vízbe, attól ellazulsz, csak ne felejts el kiszállni belőle...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, ez kitolás az Élettől. :P Ülj bele egy kád meleg vízbe, attól ellazulsz, csak ne felejts el kiszállni belőle...

Jah... én képes vagyok belefulladni :lol: :lol: inkább szenvedek :lol: (egy heinekennel a kezemben :lol:) kicsit próbálok javítani a helyzeten :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.